Strona główna serwisu
Premier Beata Szydło złożyła Polakom życzenia wielkanocne

Premier Beata Szydło złożyła Polakom życzenia wielkanocne

• Nie traćmy nadziei, że możemy Polskę zmienić na lepsze - powiedziała premier
• Krótki klip został zamieszczony na stronie KPRM
Premier Beata Szydło Premier Beata Szydło ()
Beata Szydło złożyła Polakom życzenia wielkanocne. - W tym świątecznym czasie życzę państwu, by zmartwychwstały Chrystus dał nam siłę do pokonania wszystkich trudności i przeszkód - powiedziała premier w krótkim klipie zamieszczonym na stronie KPRM.

- Szanowni państwo, przed nami wyjątkowy czas Świąt Wielkiej Nocy, nocy zmartwychwstania. To święto zwycięstwa dobra nad złem, triumfu miłości, Wielkiej Nocy, życia, które nie ma końca - zwróciła się do rodaków Beata Szydło.

- Nie traćmy nadziei, nie traćmy wiary, że możemy Polskę zmienić na lepsze, że możemy być dumnym narodem w bezpiecznej Europie. Życzę wszystkim Polakom radosnych Świąt Wielkanocnych - powiedziała premier.


W krótkim klipie Beacie Szydło towarzyszyła grupka odświętnie ubranych dzieci w różnym wieku, wraz z którymi przy świątecznie udekorowanym stole premier malowała pisanki.

Film można obejrzeć na www.premier.gov.pl.

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (444)
Nie zgadzam się z opinią
338
Zgadzam się z opinią
721
~ewa 2016-03-26 (11:32) 6 godzin i 50 minut temu

A ja nie chcę od niej żadnych życzeń świątecznych!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 38

Nie zgadzam się z opinią
63
Zgadzam się z opinią
293
~tus(e)k 2016-03-26 (11:35) 6 godzin i 47 minut temu

jaka premier takie życzenia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
50
Zgadzam się z opinią
269
~klex 2016-03-26 (11:40) 6 godzin i 42 minut temu