więcej

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek wezwał policję do kancelarii premiera.

Radio Zet, WP.PL |  dodane 2012-09-07 (13:45) 2 lata 3 miesiące 11 dni 14 godzin i 29 minut temu
drukuj


Tomasz Kaczmarek
Tomasz Kaczmarek opinie
Poseł PiS Tomasz Kaczmarek wezwał policję do kancelarii premiera - podaje Radio ZET. Kontrowersyjny agent Tomek wezwał funkcjonariuszy, gdyż odmówiono mu wydania dokumentu pokazującego, kto czytał "tajną notatkę" ABW o Amber Gold.

W ocenie Kaczmarka ten dokument jest jawny, dlatego wezwał posiłki. W rozmowie z reporterem Radia ZET tłumaczył, że Donald Tusk mówił wcześniej, że chce aby ta notatka była odtajniona. - Premier nabił wszystkich w butelkę, bo tylko on może odtajnić ten dokument, a tego nie zrobił - mówi poseł.
Premier nabił wszystkich w butelkę, bo tylko on może odtajnić ten dokument, a tego nie zrobił Tomasz Kaczmarek


Sprawą zainteresował się już rzecznik rządu Paweł Graś. Poseł Kaczmarek wyszedł już z kancelarii premiera.

Wezwał policję do studia TVN24

Wcześniej Kaczmarek wezwał policję do studia TVN24, gdzie poseł Andrzej Dera dyskutował z przedstawicielem Wolnych Konopi Andrzejem Dołeckim o legalizacji miękkich narkotyków. Dołecki w pewnym momencie wyciągnął z kieszeni foliową torebkę i zasugerował, iż może w niej być marihuana. Wtedy to postanowił działać agent Tomek.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, przeszukali Dołeckiego oraz inne osoby obecne w tym czasie w studiu, nie znaleźli jednak narkotyków.

(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 759 61.51%
nie 475 38.49%

Przeczytaj też

Ryszard Czarnecki: to próba przerzucenia winy na posła PiS

dodane 2012-09-09 (10:15) 2 lata 3 miesiące 9 dni 17 godzin i 59 minut temu

"GPC": Wojna Tuska z ABW

dodane 2012-09-06 (13:20) 2 lata 3 miesiące 12 dni 14 godzin i 54 minuty temu

Tomaszowi Kaczmarkowi grożono śmiercią

aktualizacja 2012-09-06 (11:17) 2 lata 3 miesiące 12 dni 16 godzin i 57 minut temu

PiS chce, by ABW upubliczniła notatkę dla premiera ws. Amber Gold

dodane 2012-09-05 (13:10) 2 lata 3 miesiące 13 dni 15 godzin i 4 minuty temu

Paweł Graś odpiera zarzuty wobec Donalda Tuska

aktualizacja 2012-09-04 (21:05) 2 lata 3 miesiące 14 dni 7 godzin i 9 minut temu

Kiedy premier zapoznał się z notatką ABW? PiS domaga się wyjaśnień

aktualizacja 2012-09-04 (12:20) 2 lata 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 54 minuty temu

Szef ABW Krzysztof Bondaryk będzie najpoważniejszą ofiarą afery Amber Gold?

aktualizacja 2012-09-03 (10:14) 2 lata 3 miesiące 15 dni 18 godzin i 1 minutę temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Spisała was kiedyś policja ?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (829)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1915
1554
~Kanis 2012-09-07 (14:58) 2 lata 3 miesiące 11 dni 13 godzin i 16 minut temu

Brawo agencie Tomek. Praworządny obywatel wzywa policję gdy widzi przesłanki przestępstwa.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

173
23
Głos prawdy 2012-09-07 (16:42) 2 lata 3 miesiące 11 dni 11 godzin i 32 minuty temu

Agent Tomek to Dyzma polskiej kryminalistyki.Dostał się do sejmu dzięki temu że uwodząc kobiety brał udział w procederze polegającym na tym że instytucja powołana do zwalczania przestępczości zamiast zwalczać przestępczość już istniejącą sama ją inicjowała.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

158
36
~ss 2012-09-07 (16:19) 2 lata 3 miesiące 11 dni 11 godzin i 55 minut temu

Brawo Tomek głosuję na ciebie brawo.

odpowiedz

145
32
~ups 2012-09-07 (15:55) 2 lata 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 19 minut temu

Ale te wasze "płytkie sztuczki" na forum krytykujące zachowanie P. Tomka, sądzę że dlatego że pokazał prawdę. Chyba tylko wy wierzycie że wzbudzicie u kogoś albo u niego samego uczucie pogardy wyzywając od donosicieli etc. Donald napluł wam ponownie na twarz a wy siedzicie i nie przeszkadza że cieknie wam po gębach... Panie Tomku - gratuluje pomysłu, róbcie tak dalej! Może takie metody pomogą uświadomić większości co się dzieje w naszym kraju. Należy pokazywać prawdę!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

370
273
~Terebententen 2012-09-07 (15:36) 2 lata 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 38 minut temu

Pan Kaczmarek zrobił to, co należało zrobić. I nie jest to dla was żaden Tomek, tylko poseł, pan Tomasz Kaczmarek

odpowiedz

pokaż 18 ukrytych odpowiedzi

142
57
~KM 2012-09-07 (14:58) 2 lata 3 miesiące 11 dni 13 godzin i 16 minut temu

Brawo tylko odważni osiągają cele

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

142
70
~Pisoff 2012-09-07 (15:56) 2 lata 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 18 minut temu

Oszołom nie wie już co wymyślać dla wątpliwej popularności !!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

116
44
~agencie 2012-09-07 (15:55) 2 lata 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 19 minut temu

ten człowiek jest chory i nawiedzony jakiś, ta praca go przerasta, zrobiłby cos pozytecznego a jak mu sie nudzi to niech sciagnie majtki i pilnuje bo nic wiecej nie potrafi

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

157
87
~qe 2012-09-07 (15:42) 2 lata 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 32 minuty temu

lowelas ,ktory bawił sie za publiczne pieniadze won

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

315
252
~antyelektortat 2012-09-07 (15:55) 2 lata 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 19 minut temu

Przynajmniej poseł Kaczmarek ma jaja.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

87
26
~dyf 2012-09-07 (20:37) 2 lata 3 miesiące 11 dni 7 godzin i 37 minut temu

wielki szacun dla pana Kaczmarka

odpowiedz

221
161
owrank 2012-09-07 (14:27) 2 lata 3 miesiące 11 dni 13 godzin i 47 minut temu

można go lubić lub nie, ale facet przynajmniej w życiu wykonywał jakąś pracę i na czymś się zna w przeciwieństwie do 90% polityków z pierwszych stron gazet, którzy całe życie są tylko politykami

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

61
4
~cierp i żłop 2012-09-07 (17:00) 2 lata 3 miesiące 11 dni 11 godzin i 14 minut temu

Szczerze mówiąc, to zarówno Tusk, jak i prawie cały TVN24, powinni siedzieć. Chyba jednak w zastępstwie posadzą Antykomora...

odpowiedz

144
87
~bercek 2012-09-07 (15:37) 2 lata 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 37 minut temu

Działał w ramach immunitetu poselskiego i nie naruszył prawa.Jeśli jest inaczej to niech go wsadzą za kratki. Poseł ma prawo do wglądu do dokumentów które nie są tajne.Sprawdzał prawdomówność premiera!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

79
27
~tas 2012-09-07 (20:36) 2 lata 3 miesiące 11 dni 7 godzin i 38 minut temu

brawo panie pośle Kaczmarek tak trzymać !!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

63
12
~Poprawność 2012-09-07 (15:40) 2 lata 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 34 minuty temu

Ten kto jest prawy to oszołom! Tak to wygląda w naszym kraju!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

109
59
~pikuś 2012-09-07 (15:42) 2 lata 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 32 minuty temu

Brawo, Tomek! Chociaż tam przydałoby się ZOMO!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

276
227
~Normalny Polak 2012-09-07 (16:41) 2 lata 3 miesiące 11 dni 11 godzin i 33 minuty temu

Policja powinna mieć zakaz interwencji na wezwanie tego pajaca, wychowanka wice szefa PIS-u (wtym środowisku nic innego się nie ulęgnie (chory z nienawiści policmajster , skończony agent itp.) , za każde bezpodstawne wezwanie policji powinien odpowiadać jak każdy obywatel. Kiedy ten parlament powróci do normalnych, pod każdym względem ludzi?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

85
37
~job jewo 2012-09-07 (15:05) 2 lata 3 miesiące 11 dni 13 godzin i 9 minut temu

MA FACET JAJA

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

77
31
~idzia 2012-09-07 (17:20) 2 lata 3 miesiące 11 dni 10 godzin i 54 minuty temu

ja nie wiem czym/dokładnie czym/sie zauroczyły te dwie panie,którym miał wreczyc łapówke.Ani to ładne,ani to przystojne

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 17 godzin i 50 minut temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 18 godzin i 9 minut temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 18 godzin i 19 minut temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 16 godzin i 14 minut temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 15 godzin i 44 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28505