więcej

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek wezwał policję do kancelarii premiera.

Radio Zet, WP.PL |  dodane 2012-09-07 (13:45) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 22 godziny i 34 minuty temu
drukuj


Tomasz Kaczmarek
Tomasz Kaczmarek opinie
Poseł PiS Tomasz Kaczmarek wezwał policję do kancelarii premiera - podaje Radio ZET. Kontrowersyjny agent Tomek wezwał funkcjonariuszy, gdyż odmówiono mu wydania dokumentu pokazującego, kto czytał "tajną notatkę" ABW o Amber Gold.

W ocenie Kaczmarka ten dokument jest jawny, dlatego wezwał posiłki. W rozmowie z reporterem Radia ZET tłumaczył, że Donald Tusk mówił wcześniej, że chce aby ta notatka była odtajniona. - Premier nabił wszystkich w butelkę, bo tylko on może odtajnić ten dokument, a tego nie zrobił - mówi poseł.
Premier nabił wszystkich w butelkę, bo tylko on może odtajnić ten dokument, a tego nie zrobił Tomasz Kaczmarek


Sprawą zainteresował się już rzecznik rządu Paweł Graś. Poseł Kaczmarek wyszedł już z kancelarii premiera.

Wezwał policję do studia TVN24

Wcześniej Kaczmarek wezwał policję do studia TVN24, gdzie poseł Andrzej Dera dyskutował z przedstawicielem Wolnych Konopi Andrzejem Dołeckim o legalizacji miękkich narkotyków. Dołecki w pewnym momencie wyciągnął z kieszeni foliową torebkę i zasugerował, iż może w niej być marihuana. Wtedy to postanowił działać agent Tomek.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, przeszukali Dołeckiego oraz inne osoby obecne w tym czasie w studiu, nie znaleźli jednak narkotyków.

(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 759 61.51%
nie 475 38.49%

Przeczytaj też

Ryszard Czarnecki: to próba przerzucenia winy na posła PiS

dodane 2012-09-09 (10:15) 1 rok 10 miesięcy 19 dni 2 godziny i 4 minuty temu

"GPC": Wojna Tuska z ABW

dodane 2012-09-06 (13:20) 1 rok 10 miesięcy 21 dni 22 godziny i 59 minut temu

Tomaszowi Kaczmarkowi grożono śmiercią

aktualizacja 2012-09-06 (11:17) 1 rok 10 miesięcy 22 dni 1 godzinę i 2 minuty temu

PiS chce, by ABW upubliczniła notatkę dla premiera ws. Amber Gold

dodane 2012-09-05 (13:10) 1 rok 10 miesięcy 22 dni 23 godziny i 9 minut temu

Paweł Graś odpiera zarzuty wobec Donalda Tuska

aktualizacja 2012-09-04 (21:05) 1 rok 10 miesięcy 23 dni 15 godzin i 14 minut temu

Kiedy premier zapoznał się z notatką ABW? PiS domaga się wyjaśnień

aktualizacja 2012-09-04 (12:20) 1 rok 10 miesięcy 23 dni 23 godziny i 59 minut temu

Szef ABW Krzysztof Bondaryk będzie najpoważniejszą ofiarą afery Amber Gold?

aktualizacja 2012-09-03 (10:14) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 2 godziny i 5 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (830)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Wyborca 2012-12-20 (11:58) 1 rok 7 miesięcy 8 dni i 21 minut temu

Kiedy agent Tomek stanie przed sadem za wszystkie swoje przekręty i finansowe nadużycia w czasie pełnienie służby.

odpowiedz

2
1
~fds 2012-10-23 (08:21) 1 rok 9 miesięcy 5 dni 3 godziny i 58 minut temu

Z niego to dobry chłop, tylko ludzie sk.....y, że mu życie darowali...

odpowiedz

3
1
~Teo54 2012-10-04 (17:42) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 18 godzin i 37 minut temu

Czy to prawda że ten głupek został emerytem po 15 latach "pracy",dostaje 4 tys emerytury a teraz jest pOsłem z ramienia PiSu ???.

odpowiedz

42
28
~mika 2012-09-07 (18:22) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 17 godzin i 57 minut temu

Ależ on obleśny!!!!!!!!! Co te kobity w nim widziały-chyba że ma ukryte walory !!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

14
8
sagascandinawia 2012-09-08 (11:14) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 1 godzinę i 5 minut temu

to coś było agentem ? chyba ubezpieczeniowym

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
3
~sd 2012-09-16 (15:10) 1 rok 10 miesięcy 11 dni 21 godzin i 9 minut temu

Kto wypromował tego oszołoma?????????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
Obserwator analityk 2012-09-17 (14:15) 1 rok 10 miesięcy 10 dni 22 godziny i 4 minuty temu

Kiedy jego koledzy wartościowi agenci pracują dla Polski do dobrej 60siątki, tego agencinę zdekonspirowano i na emeryturkę wysłano, pewno żeby nie przeszkadzał. Na posła tej partii taki akurat świetnie sie nadaje, pasuje doskonale.

odpowiedz

5
1
~agentka 2012-09-16 (17:45) 1 rok 10 miesięcy 11 dni 18 godzin i 34 minuty temu

coś tmu pajacowi w glowie się pomieszało i to tacy mają decydować o panstwie i społeczeństwie? chore panstwo

odpowiedz

5
3
~rudkub 2012-09-16 (16:34) 1 rok 10 miesięcy 11 dni 19 godzin i 45 minut temu

Agent Tomek za bezpodstawne wezwanie policji powinien ponieść wszystkie koszta związane z tą akcją przeszukania gości w studio TVN-24.

odpowiedz

5
1
~wiesieka 2012-09-16 (16:15) 1 rok 10 miesięcy 11 dni 20 godzin i 4 minuty temu

No cóz teraz widać jaki cymbał , raczej taki dziad agent.Co w tym złomi9e widziały kobiety??nie wiem. ja takie nico nawet jakby było agentem nie wpusciłbym w dzrwi swego mieszkania. AGENT tOMEK SMIECHU WARTY CZŁEK O MARNYM wykształeceniu, taki ico.

odpowiedz

2
1
~szeryf 2012-09-09 (23:47) 1 rok 10 miesięcy 18 dni 12 godzin i 32 minuty temu

ciekawe czemu nie zamieszczaja moich postów ???

odpowiedz

8
4
~szeryf 2012-09-09 (23:41) 1 rok 10 miesięcy 18 dni 12 godzin i 38 minut temu

mam w rodzinie niestety też takiego pajaca z tego cyrku. On w swej bezkarności posunął się do odcięcia drzwiami antywłamaniowymi dostępu do jedynej toalety w budynku 80 - sięcio letnie starszej kobiecie i jest nadal bezkarny.Odcinał jej prąd i gaz... schował lekarstwa gdy wróciła z pobytu w szpitalu.. . Mimo że nie mieszka pod adresem tylko bywa... Oni sa wychowywani w odruchu Pawłowa - jesteśmy ponad prawem. Wyciągaja legitymacje na początku rozmowy załatwiając sprawy prywatne i twierdzą, że " dokonują czynności operacyjnych " czytaj tajne przez poufne. Nie ma na nich bata bo są ponad ... A art. Z USTAWY O NICH MÓWIĄCY O BYCIU WZOREM CNÓT - maja w tzw. rzyci... Prawo sobie a życie sobie. jednak do czasu....do czasu... czyli do emerytury... a to już niedługo ... a program życia po służbie nie przewiduje wizyty Św. Mikołaja... ;) pozdrowienia dla namierzających IP...

odpowiedz

7
1
~Krawężnik. 2012-09-09 (13:43) 1 rok 10 miesięcy 18 dni 22 godziny i 36 minut temu

Krawężnik.

odpowiedz

11
5
~gtm09 2012-09-09 (12:08) 1 rok 10 miesięcy 19 dni i 11 minut temu

Nie mogę patrzeć na tego człowieka

odpowiedz

8
4
~gtm09 2012-09-09 (12:05) 1 rok 10 miesięcy 19 dni i 14 minut temu

Kaczyński jak i wam Kaczmarek robi z siebie pośmiewisko jak on reprezentuje grupę. ludzi z PiS bo mnie niech nie mieszkają do swoich gierek

odpowiedz

23
18
~gość 2012-09-07 (21:13) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 15 godzin i 6 minut temu

Podziwiam takich ludzi jak Tomasz Kaczmarek, czy Jarosław Kaczyński, który nie rozprasza się na żonę , dzieci, wnuki, nie ma żadnych maniakalnych zainteresowań typu kopanie piłki, czy chodzenie z fuzją, w pełni oddaje się sprawie. Dla nich Polska i sprawy Polski są najważniejsze dlatego należy ich cenić.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

11
16
~Liberał 2012-09-07 (23:04) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 13 godzin i 15 minut temu

Przyjdzie czas, gdy do władzy dojdzie prawica (liberałowie). A wtedy biada takim "patriotom" jak agent tomek. Jak mozna żerować na własnej ojczyźnie, na emerytach tylko po to by mieć emeryturę w wieku 32lat???? Teraz wiecie emeryci, dlaczego Wasze emerytury są mizerne - opłacacie emeryturki grupom uprzywilejowanym;/ Ale polska liberalna szybko wyczyści kraj z pasożytów stworzonych przez polske solidarną, związki zawodowe! To jest to państwo opiekuńcze, ta solidarność społeczna - niech żyje polska solidarna, socjalizm:)))) Wy biedujecie, a garstka przed kamerkami "dba" o wasz "dobrobyt" tarzając się w luksusie:)) I tak przez 20lat głosujecie na polityków polski solidarnej (po=pis=sld=psl=palikot) :(((

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

15
4
~unclealbert 2012-09-08 (07:53) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 4 godziny i 26 minut temu

Boże drogi! I takie "nic" jest posłem sejmu RP. Przecież on, swoją "inteligencją" reprezentuje poziom "rozgotowanego ziemniaka".Cóż, "jaki pan,taki kram"! Chyba poproszę o azyl polityczny,chociażby w Burkina Faso.Tam podobno, takich agentów Tomków, trzyma się w klatkach i pokazuje za dwie garście muszelek. Samo życie!

odpowiedz

15
2
~mercia 2012-09-07 (21:13) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 15 godzin i 6 minut temu

wygląda jak stary spocony szczur (sorki szczury),obleśny w tak młodym wieku , Bozia nic mu nie dala, od razu Bóg wiedział, ze mu się nie udał a Kacza dal mu rentę za USŁUGI

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
2
~mlody 2012-09-07 (23:45) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 12 godzin i 34 minuty temu

emeryt czyli niepełnosprawny umysłowo i fizycznie - dlaczego w takim stanie pracuje??? Dostaje emeryturę tzn że jest niezdolny do pracy, schorowany, taki biedny, taki przemęczony.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Tomasz Siemoniak: musimy być przygotowani na najgorsze
dodane 2014-07-28 (09:27) 2 godziny i 52 minuty temu

materiał wideo

Siergiej Ławrow: sankcje wobec Rosji nie osiągną zamierzonego celu
dodane 2014-07-28 (10:00) 2 godziny i 19 minut temu

materiał foto

Pągowski Wirtualnie
dodane 2014-07-28 (08:30) 3 godziny i 49 minut temu

Ks. Wojciech Lemański kapelanem w ośrodku w Zagórzu
dodane 2014-07-28 (10:50) 1 godzinę i 29 minut temu

Wiktor Osiatyński: Polska powinna wypowiedzieć konkordat
dodane 2014-07-28 (08:01) 4 godziny i 18 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 11727