więcej

Polsko-rosyjska odwilż w przestrzeni powietrznej.

Logo dostawcy  PAP/Dziennik Gazeta Prawna | dodane 2010-04-27 (03:45)
drukuj

To ironia losu, że wkrótce po tragedii w Smoleńsku Polska zaczęła się dogadywać z Rosją w sprawach lotniczych - zauważa "Dziennik Gazeta Prawna".

Według gazety, efektem spotkań premierów Tuska i Putina najprawdopodobniej będzie otwarcie korytarza syberyjskiego dla rejsów LOT-u do Japonii. Bez nich nie byłoby też awizowanych właśnie przez naszego przewoźnika lotów do Kaliningradu. "DGP" dowiedział się nieoficjalnie, że owe rejsy były jedną ze spraw omawianych podczas spotkania premierów Donalda Tuska i Władimira Putina 7 kwietnia w Katyniu.

Teraz, gdy otwarcie korytarza syberyjskiego jest bliskie, LOT może zacząć poważnie myśleć o Dalekim Wschodzie, nie tylko o Japonii, lecz również o Chinach - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

(ib)

oceń
0
0
Podziel się

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Szukaj w serwisie

reporter wp24 chcę wyslać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Ostatnio dodane przez reporterów WP24

Pogoda długoterminowa materiał foto Pogoda długoterminowa dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody materiał foto Prognoza pogody dodane przez: Internauta WP24

więcej