Strona główna serwisu
Paweł Kukiz atakuje Joannę Grabarczyk z HejtStop

Paweł Kukiz atakuje Joannę Grabarczyk z HejtStop

• Paweł Kukiz zamieścił kontrowersyjny wpis na swoim profilu na Facebooku
• Lider Kukiz’15 skrytykował w dwuznaczny sposób Joannę Grabarczyk z akcji HejtStop
• Post po kilku godzinach został usunięty
• Organizacja złożyła do prokuratury zawiadomienie w sprawie popełnienia przestępstwa przez Mariusza Pudzianowskiego
• Zawodnik MMA kierował groźby pod adresem uchodźców
Paweł Kukiz Paweł Kukiz ()
- Nie dziwię się pani Joannie... Gdybym był na jej miejscu to też marzyłbym (marzyłabym) o imigrantach w kontekście sylwestrowej nocy - napisał na swoim Facebooku Paweł Kukiz. W taki sposób lider Kukiz’15 nawiązał do serii ataków na tle seksualnym, do których doszło w Niemczech w noc sylwestrową. Sprawcami tych czynów byli imigranci. Post kilka godzin po publikacji został usunięty z facebookowego konta Pawła Kukiza.

Wpis Pawła Kukiza
Wpis Pawła Kukiza (fot. Facebook)
















Paweł Kukiz załączył też pod wpisem link do nagrania Marcina Roli, który bronił słów Mariusza Pudzianowskiego. Vloger w swojej wypowiedzi krytykuje działania organizacji HejtStop. Mariusz Pudzianowski również w ostrych słowach zaatakował Joannę Grabarczyk i organizację.

W poście, który opublikował na jednym z portali społecznościowych, znany sportowiec stwierdził, że projekt trzeba jak najszybciej zdelegalizować, a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Popularny "Pudzian" nie przebierał w słowach pod adresem Grabarczyk o której napisał "zakompleksiona, sfrustrowana kobieta szkodząca normalnym ludziom (...) za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni".

Kilka dni temu prokuratura wszczęła postępowanie sprawdzające dotyczące innego postu Pudzianowskiego. Zainicjowało je zawiadomienie złożone przez stowarzyszenie "Projekt:Polska" prowadzące akcję "HejtStop". Post dotyczył imigrantów. Pudzianowski, który jest również właścicielem firmy transportowej, wyraził w nim złość pod adresem uchodźców napadających na tiry we francuskim Calais. Strongman czuje się poszkodowany z tego powodu, dlatego napisał, że dla takich ludzi "nie ma żadnej tolerancji" i "niedługo sam przejedzie się promem z kijem w ręku". Uchodźców określił m.in. "śmieciami ludzkimi" i stwierdził, że nie powinno być tolerancji dla imigrantów próbujących łamać prawo poprzez niszczenie oraz włamywanie do ciężarówek.


Zobacz także: Władze Berlina chcą ulokować imigrantów w hotelach

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1044)
Nie zgadzam się z opinią
379
Zgadzam się z opinią
3023
~patriota 2016-02-08 (23:40) 22 godzin i 53 minut temu

Brawo Panie Pawle. Powiedziałeś to co myśli większość normalnych polaków

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 30

Nie zgadzam się z opinią
235
Zgadzam się z opinią
2342
~lilenert 2016-02-08 (23:38) 22 godzin i 55 minut temu

Kukiz tak trzymać.kazdy ma prawo do obrony przed hejtstopami .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
146
Zgadzam się z opinią
1914
~gosc.pl 2016-02-08 (23:38) 22 godzin i 55 minut temu

szokujace jest to ze ta organizacja dzialajaca jak kret na szkode wspolobywateli jeszcze funkcjonuje...to jest dopiero szokujace....spijcie dalej

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
48
Zgadzam się z opinią
836
~takie tam pytanie 2016-02-08 (23:57) 22 godzin i 36 minut temu

NIE WIEM W CZYM PUDZIANOWSKI CZY KUKIZ ZAWINILI I O CO SIĘ DO NICH CZEPIAĆ GDYŻ DUŻO RACJI MA I PUDZIANOWSKI I KUKIZ >>>JAK TEJ PANI I TEJ JEJ FUNDACJI CZY ORGANIZACJI TAK PASUJE ISLAM , IMIGRANCI I CAŁY TEN KOSZMAR Z TYM ZWIĄZANY [ wydarzenia w Paryżu z listopada zeszłego roku]TO NIECH SOBIE WYJEDZIE DO SYRII LUB IRAKU TAM BĘDZIE WRESZCIE SPEŁNIONA I MOŻE ZADOWOLONA NO I Z ISLAMEM KONTAKT BARDZO BLISKI !!! W CZYM FANKA ISLAMU IMIGRANTÓW I TEGO CAŁEGO.......... MA PROBLEM???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
43
Zgadzam się z opinią
780
~Piotr 2016-02-08 (23:59) 22 godzin i 34 minut temu

Pan Pudzianowski broni swojej własności. Żadne prawo tego nie zabrania. Ta ropucha powinna jechać do obozu pseudo imigrantów w Calais (zwanym dżunglą) jako wolontariuszka. Zmieni zdanie w ciągu kilku godzin (oczywiście, jak przeżyje).

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
46
Zgadzam się z opinią
749
~Lennon 2016-02-08 (23:34) 22 godzin i 59 minut temu

A co to za "świętość" ten cały hejtstop? Kolejny fetysz po lewackiej "tolerancji"? Nienawiść i nietolerancja są złem tylko wtedy gdy odnoszą się do dobra, nie każda nienawiść i nietolerancja są złe, czy bowiem nietolerowanie złodziei i zdrajców na państwowych posadkach miałoby być złe? Chyba raczej nie, a przynajmniej tak uznali wyborcy 3 m-ce temu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
60
Zgadzam się z opinią
703
~Rafał Sopot 2016-02-08 (23:34) 22 godzin i 59 minut temu

Brawo Paweł. Nie daj się lewactwu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
71
Zgadzam się z opinią
692
~ja 2016-02-08 (23:31) 23 godzin i 2 minuty temu

popieram Kukiza tym razem bo mowi madrze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
31
Zgadzam się z opinią
586
~Pascal 2016-02-08 (23:56) 22 godzin i 37 minut temu

WP bądźcie przynajmniej bezstronni, zadajcie sobie pytanie kto kogo w rzeczywistości atakuje??? kto kogo zaatakował po wpisach p. Mariusza?? Jeżeli już chcecie pisać artykuły o tej sprawie, nie sugeruję byście pojechali na granicę Francusko-Brytyjską byście sami na własne oczy się w końcu przekonali, wystarczy uruchomić na swoim laptopie coś takiego jak Youtube, wpisać odpowiednie hasło i bach..samo się znajdzie- proste??czy jeszcze zbyt skomplikowane jest to dla was? byście wreszcie napisali prawdę o tej całej sytuacji!!!!! Przestańcie okłamywać ludzi!! przestańcie manipulować!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
64
Zgadzam się z opinią
604
~polak 2016-02-08 (23:38) 22 godzin i 55 minut temu

Brawo Paweł!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
33
Zgadzam się z opinią
558
~Krzysztof 2016-02-08 (23:56) 22 godzin i 37 minut temu

Ta Joanna Grabarczyk to chyba jakas nawiedzona zakompleksiona baba. Pudzian ma racje, tych ludzi o ile mozna ich tak nazwac nalezy na granicy spacyfikować i odesłać tam skąd przyleźli. Uciekli ze swoich krajow przed wojną aby niszczyć ciężarówki i zrzucać w nie kamienieniami? Ja na miejscu Pudziana zatrudnił bym firme ochroniarską. Do każdej cieżarowki jednego uzbrojonego ochroniarza i po sprawie. Jeden tak zrobi, reszta za nim pójdzie i problem sam się rozwiąże w ciagu kilku tygodni.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
48
Zgadzam się z opinią
566
~Pablo.M 2016-02-08 (23:57) 22 godzin i 36 minut temu

Ma Kukiz 100% racji !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
35
Zgadzam się z opinią
490
~zaq 2016-02-09 (00:01) 22 godzin i 32 minut temu

Brawo Paweł,brawo Pudzian.Gonić to tałatajstwo i ich popleczników.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
34
Zgadzam się z opinią
451
~diana 2016-02-08 (23:57) 22 godzin i 36 minut temu

Brawo Kukiz Prawda boli lewaków

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
28
Zgadzam się z opinią
417
~Solidarny 2016-02-09 (00:23) 22 godzin i 10 minut temu

Za co wstyd powiedział to co myśli wielu Polaków, ale prawda w oczy kole i zaraz zostanie zjedzony przez tych poprawnych politycznie aferzystów, żałosne...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
353
~tijui 2016-02-09 (00:06) 22 godzin i 27 minut temu

Prawda w oczy kole !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
337
~John 2016-02-08 (23:59) 22 godzin i 34 minut temu

Brawo Pudzian i Brawo Kukis (brawo Kukis napisalem pierwszy raz od kiedy go wybrali ale podoba mi sie ze wstawil sie za pudzianem) a gdyby jakas tam joanna miala firme transportowa tez by tak napisala wiec wystarczy postawic sie na miejscu wpisujacego wpis a pozniej myslec co u kobiet wiem tak nie funkcjonuje -mowia co wiedza a nie wiedza co mowia.przykro joasiu ale "dalas ciala"

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
281
~observ 2016-02-09 (00:17) 22 godzin i 16 minut temu

Pani Grabarczyk nie życzę Pani niczego złego. Mam tylko jedna, jedyna prośbę. Proszę aby Pani nigdy więcej nie zastraszała Polaków. Mamy prawo wypowiadać sie na tematy które nas denerwują, irytują i to jest Nasze prawo. Jeśli sie Pani z tym nie zgadza proszę wyjechać z Polski. Proszę nie narzucać Nam Pani astygmatyzmow. Pani nie ma do tego Żadnego prawa. Proszę uszanować wole większości - to jest demokracja. Pani jest NIKIM i niech zajmie Pani przynależne sobie miejsce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
27
Zgadzam się z opinią
260
~khazaren mussen sterben 2016-02-09 (00:06) 22 godzin i 27 minut temu

i tak zcenurujecie komentarze wy z WP !!! lewaki i lemingi fłastysztowskie. Obróci się to przeciw wam, waszym dzieciom, waszym wnukom i po wsze czasy - taka jest wola moja i tak się stanie i nikt tego nie odwróci !!!! do kresu waszych genów chazary !!!!

odpowiedz