(meg, db)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Żenada
Tragedia Smoleńska połączyła nas na chwilę ale ta jedność przepadła wraz ze zdjęciem ostatniej z żałobnych flag. Co raz bardziej widoczne są nasze negatywne narodowe cechy. Pieniactwo, chamstwo i samowola, sobiepaństwo i brak umiejętności przyznania się do własnych błędów, wyciągania z nich nauki na przyszłość. Tak bardzo wciąż aktualne są słowa Mikołaja Reja: "... Mądry Polak po szkodzie... wnet i nową przypowieść Polak sobie kupi, że zarówno przed szkodą jak po szkodzie głupi...". Szukajcie dalej nowych wrogów i szarpcie się wzajem ślepcy zaślepieni własną głupotą! Na stanowiskach jesteście ponad wszystkimi prawami - mnie nie wolno?! Kto mi zabroni?! Jam tu Panem!! Przepisy?! Są po to aby je obchodzić. Choć raz na przyszłość spróbujcie nie popełniać wciąż tych samych błędów bo wstyd mi - i wielu innym, podobnie do mnie myślącym, że jesteśmy cząstką tej samej nacji.
Palikot to pies
Na jednego psa Palikota w PO, przypada pięć psów w PIS: Kurski, Ziobro, Macierewicz, Kuchciński, Kowal itd, itd.
Dzieci diabła
Palikot to diabeł w ludzkiej skórze, jak i cała Platforma, która walczy z Krzyżem - z Bogiem.
TCHÓRZ
Antek boi się prawdy i to mu przeszkadza w kontaktach z Palikotem. Wczoraj zrobił konferencję i odczytał razem z Zielińskim kilka zdań z RZ twierdząc , że są to ustalenia zespołu
Czy tego psychopaty Palikota nie należałoby leczyć przymusowo?Znam dobrego psychiatrę. Ale może w sytuacji pominięcia go w wyborach już Platforma ma dla niego dobry oddział zamknięty?
Palikot BOHATER
jedź Palikocie do Włoszczowej tam cie godnie przyjmą i psami poszczują . Masz odwagę jechać tam sam.Jak wrócisz będziesz mial co opowiadać , chyba że cię cykor pobleciał . Z doświaczenia wiem ,że takie tłuki to cykory,śmierdziele.
PALIKOT to pies
Palikot to pies PO-wców do szczucia PIS-u i tak naprawdę te NIEROBY śmieją się za plecami w kułak ze wszystkich jego ekscesów. Będą go trzymać cały czas w swoich szeregach , bo wykonuje dla nich doskonałą robotę.
Psychopata w akcji
CHARYZMATYCZNI PSYCHOPACI są czarującymi, pociągającymi kłamcami. Zazwyczaj są obdarzeni takim czy innym talentem i wykorzystują go do osiągania korzyści manipulując innymi ludźmi. Przeważnie szybko mówią i posiadają prawie demoniczną zdolność przekonywania innych, by wyzbyli się wszystkiego, co posiadają, nawet własnego życia. Ten podtyp często zaczyna sam wierzyć w swoje fikcje. Nie sposób się tym ludziom oprzeć.
Socjopaci istnieli zawsze, a socjopatia występowała pod różnymi postaciami, w różnym natężeniu i pod różnymi nazwami. Badano ich z wykorzystaniem rozmaitych technik i przez lata za ich przypadłości przypisywano odpowiedzialność różnym czynnikom. Jedno się tylko nie zmieniało: wszyscy socjopaci mają trzy wspólne cechy. Wszyscy są bardzo egocentrycznymi jednostkami, pozbawionymi empatii i nie są zdolni do wyrzutów sumienia ani poczucia winy.
Choć psychopata ma swoje sympatie (uwielbiany i błogosławiony Tusk) i antypatie (Kaczory) oraz pociąg do przyjemności czerpanej z towarzystwa innych ludzi, analizy pokazują, że jest on całkowicie egocentryczny i ocenia innych wyłącznie pod kątem tego, na ile wzmacniają jego zadowolenie czy status. Chociaż nie daje on prawdziwej miłości, jest jak najbardziej w stanie inspirować u innych miłość często posuniętą do fanatyzmu.
Generalnie ma czarującą powierzchowność i często wywołuje frapujące wrażenie, jakoby posiadał najzacniejsze ludzkie zalety. Łatwo zdobywa przyjaciół (pośród swoich typów osobowości np. Monika Olejnik), jest manipulatorem wykorzystującym swoje werbalne zdolności do wychodzenia z opałów. Wielu psychopatów uwielbia być podziwianymi i rozkoszować się pochlebstwami innych (np.kamera i mikrofon kreatorów medialnego przekazu rzeczywistości).
Z brakiem miłości idzie w parze brak empatii. Psychopata nie jest w stanie odczuwać przykrości z powodu czyjegoś nieszczęśliwego położenia ani postawić się na miejscu kogoś innego, niezależnie od tego, czy ten ktoś został skrzywdzony przez niego. [Gordon Banks]
Wbrew Palikotowi twierdzę, że Macierewicz nie był tchórzem gdy wrócił pociągiem z pod Smolerńska po katastrofie rządowego samolotu. Znając Rosjan miał pełne prawo przypuszczać,że będą starali się i jemu zorganizować śmiertelny "wypadek" po zabiciu polskiego prezydenta !
Dlaczego PO boi sie wyjasniania katastrofy smolenskiej????
Który rząd państw NATO oddałby Rosjanom prowadzenie śledztwa w sprawie katastrofy własnego samolotu prezydenckiego?p.Tusk -podaj się do dymisji-takie działanie to wstyd i zdrada.Polska jest w NATO a nie w Układzie Warszawskim.Na tej tragedii nie można pogrywać poprawianiem stosunków z Rosją.Wiarygodność i prawda jest dla wszystkich najważniejsza.To wasze błędne decyzje od początku bulwersują Polaków i sugerują,że jesteście albo cynikami-albo tchórzami-albo współsprawcami tej katastrofy.
bohaterski palikot?- KRZYKACZ WOJENNY,ZADZIORA !!!
z tego palikota to zagorzały awanturnik, czego go cytujecie, co tutaj go słuchać..nie ma czego!!! Ten lebiego palikocina będzie zawsze obrażał ludzi uczciwych.
Jak to - nie ma jeszcze opinii...
Gdzie zniknęły wszystkie te opinie internautów? Za dużo było krytycznych wobec paliknota, toteż najlepiej było je usunąć, prawda?
kiedy widze w telewizji p.Macierewicza to mam wrazenie
jakbym widzal kogos co do zludzenia przypomina z wygladu Lenina-- moze ktos wyjasni dlaczego tak sie dzieje?- moze korzenie pochodzenia tych panow sa podobne?
WAŻNE !!!!!
ZNALEZIONE NA niezależna.pl Mam dwie wiadomosci:dobrą i zlą......
-zła:jeden z politykow PO NA P... zarazil sie chorobą wściekłych krów.
-dobra jest taka że wybić trzeba będzie całe stado...
Dlaczego PO boi sie wyjasniania katastrofy smolenskiej????
.p.Palikot jest skierowany przez Tuska by utrudnic działanie komisji
I kto tu móiwi o wstydzie...
... czy taki paliknot wie, co to jest wstyd? Otóż wstydem jest przyznawanie się do znajomości z tym kmiotkiem. I bardzo dobrze, że paliknota nie dopuszczą do zespołu PiS badającego tragedie w Smoleńsku. Wytrzymać na jednej sali z takim śmierdzielem, to niepodobieństwo. paliknota NIGDY nie dopuśćcie do tego zespołu, niech lepiej zajmuje się zabawą w przyjazne państwo.
Palikot to najgorszy polityk
Dziwie się ze PO jeszcze nie dało pożądnego kopa POLIKOTOWI ,wstyd dla tej parti ,wogóle dziwie się ,ze pokazują jego w telewizji,przecież to wariat.Nikomu nie zycze najgorszego,ale jemu za te przykre slowa w sprawie Katastrofy Smoleńskiej,zycze aby Bóg pokarał Palikota i wierze ze tak się stanie,może wreszcie zrozumie ludzi którzy cierpią z powodu straty swoich bliskich,
BRAWO JANUSZ !
Wreszcie ktos kto ma odwage stawiac niewygodne pytania ,wielkie brawa.
ehh
jak tak czytam te komentarze to na prawde dochodze do wniosku ze szkoda mi tego narodu... a Palikot niech tam dziala,nie glupi facet
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24