Strona główna serwisu
PO pyta o flagę UE przed gabinetem marszałka Senatu

PO pyta o flagę UE przed gabinetem marszałka Senatu

• PO niepokoi brak flagi UE przed gabinetem marszałka Senatu
• Bogdan Klich wysłał list do Stanisława Karczewskiego
• Polityk PO: czy to oznacza, że Polska nie jest już członkiem wspólnoty?
• Karczewski: flaga UE będzie podczas przyjmowania zagranicznych delegacji
Jak powiedział szef senackiego klubu PO Bogdan Klich, problem polega na tym, że obecne władze mają sceptyczny stosunek do Unii Europejskiej i dają temu wyraz poprzez takie właśnie symboliczne zachowania. Dodał, że Polska jest krajem, który sam nie poradzi sobie z zagrożeniami płynącymi ze Wschodu. - Dlatego też obecność flag Unii Europejskiej jest potwierdzeniem bezpieczeństwa narodowego Polski i tego potwierdzenia od pana marszałka Karczewskiego się domagamy - wyjaśnił Bogdan Klich.

Marszałek zaprzeczył w rozmowie z dziennikarzami, jakoby powodem braku unijnej flagi przed jego gabinetem był sceptyczny stosunek PiS-u do Unii Europejskiej. Dodał, że pokazało to "świetne" wystąpienie w Sejmie ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego.

- Jesteśmy w Unii Europejskiej, chcemy być tam dobrze traktowani, chcemy być silnym partnerem, silnym państwem w Unii Europejskiej - powiedział Stanisław Karczewski.


Marszałek wyjaśnił, że flaga UE będzie obecna podczas przyjmowania zagranicznych delegacji i zagranicznych dziennikarzy. - Na spotkaniach z polskimi dziennikarzami będziemy mieli flagi biało-czerwone - podkreślił.

Marszałek powiedział dziennikarzom, że w chwili, gdy odpowiadał na ich pytania w sprawie flagi, list senatorów PO jeszcze do niego nie dotarł.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (613)
Nie zgadzam się z opinią
113
Zgadzam się z opinią
977
~Iza 2016-01-30 (17:31) 17 godzin i 26 minut temu

Szczęśliwy człowiek, który ma takie zmartwienia- pozwólcie, że wypowiem się w imieniu kilku milionów Polaków: Panie Klich my też chcemy żyć w takiej Polsce, która da nam taki dobrobyt, że jedyny problem to ten jaką flagę sobie powiesić tu i ówdzie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
161
Zgadzam się z opinią
954
~POgoń 2016-01-30 (16:47) 18 godzin i 10 minut temu

Panie Klich czerwona flaga z sierpem i młotem.....niebieska z gwiazdkami ......różnicy nie widzę .....jedną i drugą porwał Biały Orzeł w Koronie !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
142
Zgadzam się z opinią
928
~MAGDALENA 2016-01-30 (18:36) 16 godzin i 21 minut temu

PO, Nowoczesna i KOD, powinna na co dzień okrywać się flagą unijną. Zamiast firan w oknie proponuję flagę. Idąc dalej, bieliznę powinni też nosić we wzory flagi. A teraz do was donosiciele, tu jest POLSKA, i nasza BIAŁO - CZERWONA, pod sztandarami, której walczyli Nasi Dziadowie i Ojcowie za WOLNOŚĆ NASZEJ OJCZYZNY !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 22

Nie zgadzam się z opinią
74
Zgadzam się z opinią
651
~Zalosne ludzie 2016-01-30 (16:45) 18 godzin i 12 minut temu

O prosze partia zachodnich kapusi teraz sie upomina o flage ue tej ktora ostatnio nas oceniala i wytykala nas palcami wiec jak mozna by bylo wywiesic ta flage pokazac im ze strach czy pokazac sprZeciw ? Zalosne

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
68
Zgadzam się z opinią
627
~oko 2016-01-30 (17:42) 17 godzin i 15 minut temu

PO moze wyprowadzic sie do Brukseli, ale prosze tych ubeckich ,,nowoczesnych,, zabrac z soba! tam beda mieli niebieskie flagi, muzulmanow, zeczepiania kobiety, stref bez wstepu dla Chrzescijan dosyc!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
46
Zgadzam się z opinią
549
~kate 2016-01-30 (18:14) 16 godzin i 43 minut temu

Biedny Klich, a to postuluje utajnienie obrad Senatu, a to brak mu flag unijnych. Ten to ma dopiero zmartwienia - prawdziwy senator PO.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
40
Zgadzam się z opinią
496
akwarium24 2016-01-30 (18:21) 16 godzin i 36 minut temu

PO nic nie wnosi . Pokrętna logika podatki dla zwykłych ludzi ? - Nie ma problemu. Podatki dla banków? - Zamach na wolność gospodarczą ! ....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
45
Zgadzam się z opinią
497
~kosa 2016-01-30 (19:13) 15 godzin i 44 minut temu

Polacy pytają Rząd Platformy Obywatelskiej i Tuska gdzie są pieniądze z Amber Gold i OFE, macie tylko miesiąc na odpowiedż> bo będzie demolka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
25
Zgadzam się z opinią
472
stanley 1951 2016-01-30 (19:27) 15 godzin i 30 minut temu

A czy to takie ważne ? Jechałem przez Danię 2000 km i zobaczyłem flagę EU na granicy z Niemcami. U nas robi się cyrk idiotów nawiedzonych o flagę. Ale za to w Danii prawie na każdym podwórku jest ich narodowa flaga to jest istotne !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
52
Zgadzam się z opinią
458
~zxzx 2016-01-30 (17:25) 17 godzin i 32 minut temu

formacja ta powinna zostać rozliczona i zdelegalizowana a flaga wyprowadzona

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
37
Zgadzam się z opinią
394
~kosa 2016-01-30 (19:09) 15 godzin i 48 minut temu

Trole z PO,ja sobie wywiesiłem Izraelską na to święto,że wreszcie będziecie siedzieć za przekręty.Amber Gold i inne złodziejske afery na czele z Tyfuskiem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
370
~kruk 2016-01-30 (17:43) 17 godzin i 14 minut temu

Czy rysiek gdzies odjechal na rubikoniu?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
36
Zgadzam się z opinią
358
~Dgh 2016-01-30 (19:28) 15 godzin i 29 minut temu

Donosiciele jeszcze w Brukseli nie jesteście

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
33
Zgadzam się z opinią
349
~Beton 2016-01-30 (19:28) 15 godzin i 29 minut temu

Zapytajcie Schetynę, Neumanna albo Kopacz czy są przede wszystkim Polakami czy Europejczykami. Jeśli odpowiedzą szczerze to zdziwicie się bo okaże się że najwyżsi rangą członkowie partii która rządziła naszym krajem przez osiem lat uważają że Polska jako kraj i Polacy jako naród, to przeszłość, to przeżytki , to ciemnogród, to coś co bezwzględnie należy zastąpić czymś większym i lepszym, to znaczy Unią Europejską. To samo, na nieszczęście dla Niemców uważa Merkel a na nieszczęście dla francuzów Hollande. Flaga Polski dla członków PO nie znaczy nic , tak jak Polska jest dla nich "państwem teoretycznym" albo "chu..m, du.ą itd..."

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
327
~cyc 2016-01-30 (16:39) 18 godzin i 18 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
298
~warszawiak42 2016-01-30 (19:26) 15 godzin i 31 minut temu

Rozmawiaja z nami jak ubecy z dozorca, za komuny, ktory zapomnial wywiesic czerwona flage na 1 Maja, a na domiar zlego nie zdjal bialo-czewonej na 3 Maja!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
191
~qw 2016-01-30 (19:29) 15 godzin i 28 minut temu

Dupki z PO i nowoczesnej na nic innego was nie stać tylko jątrzycie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
159
~szczery 2016-01-30 (19:32) 15 godzin i 25 minut temu

Gdzie jest zapisane, że musi tam być? Szukają na siłę problemów. PO = dno.

odpowiedz