Strona główna serwisu
"Newsweek" ma nagrania Schetyny. "Naszą aktywnością będzie ulica, wyprowadzimy milion ludzi"

"Newsweek" ma nagrania Schetyny. "Naszą aktywnością będzie ulica, wyprowadzimy milion ludzi"

• Schetyna do członków PO: Trzeba być gotowym na twarde warianty
• Kandydat na szefa Platformy zapowiedział aktywność na ulicach
• Do nagrania z zamkniętego spotkania dotarł "Newsweek"
Grzegorz Schetyna (PO) Grzegorz Schetyna (PO) ()
- Trzeba być gotowym na twarde warianty. Naszą aktywnością będzie ulica - zapowiedział Grzegorz Schetyna podczas zamkniętego spotkania z członkami stołecznej Platformy. "Newsweek" dotarł do nagrania z dyskusji.

Spotkanie odbyło się trzy dni po pierwszej demonstracji zorganizowanej przez Komitet Obrony Demokracji. Dyskusja przyciągnęła ok. 80 działaczy.

Tygodnik ujawnia, że Schetyna, który wystąpił na tym spotkaniu jako kandydat na przewodniczącego partii, przedstawił działaczom plany na aktywność PO w opozycji. Z nagranych deklaracji wynika, że chodzi o uliczne demonstracje i działalność międzynarodową. - Jeżeli będzie utrzymane takie tempo konfliktu, naszą aktywnością będzie ulica na pewno. A także Europa. Byłem w zeszłym tygodniu w Brukseli, rozmawiałem tam z politykami, oni są kompletnie zszokowani. Udało się przełożyć debatę, która była przygotowana na ten tydzień, ale tylko dlatego, trzeba ją bardzo dobrze przygotować - mówił Schetyna.


Zaznaczył, że to Platforma powinna mobilizować ludzi do protestów i wyprowadzać ich na ulicę. - Jeżeli zrobić następną taką rzecz, to musi być nie na pięćdziesiąt tylko na dwieście tysięcy. Nikt tego nie zrobi, jeśli my tego nie zorganizujemy. I to zrobimy. Trzeba być gotowym, że będzie 500 tys. ludzi. Przywieziemy z kraju milion, jak będzie trzeba. Trzeba być gotowym na wszystko, nawet na takie twarde warianty - zapowiadał.

Podczas dyskusji pojawił się też wątek Nowoczesnej. Schetyny stwierdził, że głównym atutem jej lidera Ryszarda Petru jest niezasłużona sympatia dziennikarzy. - On jest niesiony mediami centralnymi. Wszyscy są zachwyceni. Świeżość, wspaniały polityk. Gdyby ktoś z nas - Halicki, ja, pan poseł Kierwiński - powiedział do jakiegokolwiek posła, żeby się przestał walić w łeb, to by nas rozgnietli. Nie byłoby nas. A tutaj słyszymy, że to takie świetne, dowcipne, nowa jakość, prawdziwy lider się urodził - ironizował.
Newsweek

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (2981)
Nie zgadzam się z opinią
40
Zgadzam się z opinią
1521
gosik1 2016-01-04 (12:52) 16 godzin i 1 minutę temu

NAWET PIS NIE NAWOŁYWAŁO DO WOJNY DOMOWEJ...co jest grane ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 22

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
1221
~wicek 2016-01-03 (22:36) 6 godzin i 17 minut temu

by wyprowadzić ludzi,trzeba mieć do nich propozycje PO miała 8 lat i oszukała ludzi.PiS w dwa miesiące wprowadziła więcej zmian niż PO przez te 8 lat. z czym do gości??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
1186
jankubica 2016-01-03 (22:20) 6 godzin i 33 minut temu

Myślę, że Schetyna powinien uświadczyć twardego wariantu, po raz kolejny, bo po aferze hazardowej powinien zgnić w pierdlu, teraz jest to zarzut bardziej poważny - zdrada!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
544
~jolka 2016-01-04 (11:01) 17 godzin i 52 minut temu

i takim sposobem PO otrzymała władzę 2007r.Jeżeli partia wychodzi na ulicę to coś nie bywałego chyba w żadnym kraju UE to nie miało miejsca.Ja osobiście widziałam jak p.gronkiewicz i p.kopacz przed urzędem rady ministrów dawały papierosy i kanapki protestującym pielęgniarką w 2007r.Jak podjudzały i opowiadały oszczerstwa o PiS.Jeżeli społeczeństwo będzie akceptować taką walkę o władzę to nasz kraj nigdy nie uwolni się od wpływów tych kacyków.Narodzie nie daj się oszukiwać do tej pory na ulicę wyszli ci którzy nas okradali i nadal chcą żyć na nasz rachunek bronią się przed pokazaniem prawdy Narodowi.Prośbą do PIS nie ustępujcie na krok róbcie co macie do zrobienia.Skończyć z tymi oszustami raz na zawsze!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
523
~zielona wyspa PO-WSI -KGB 2016-01-03 (21:15) 7 godzin i 38 minut temu

Czy Schetyna z PEOWCAMI zamierza na ulicy mordować ludzi i to w imię prawa jak za stalina i hitlera

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
218
Zgadzam się z opinią
656
~olek 2016-01-04 (11:56) 16 godzin i 57 minut temu

Mariusz znowu miesza.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
308
~GIVI 2016-01-03 (20:38) 8 godzin i 15 minut temu

Nigdy więcej tych świń przy korycie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
290
~Barbie 2016-01-03 (21:16) 7 godzin i 37 minut temu

Mam pytanie: czy zwykły obywatel/grupa zwykłych obywateli nie należących nigdzie (do żadnej partii) może zaskarżyć panów z PO, KOD i Nowoczesnej oraz panów od PR odpowiedzialnych za destabilizację sytuacji w Pastwie o stwarzanie zagrożenia publicznego a tym samym o naruszenie dobra jakim jest niewątpliwie pokój w kraju? Bo jak można to ja taki pozew o odszkodowanie złoże.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
502
Zgadzam się z opinią
763
~Fred 2016-01-04 (09:07) 19 godzin i 46 minut temu

To dziwne, że nie niepokoi Was fakt, że ktoś to nagrywa bez wiedzy nagrywanych. Uważajcie lepiej bo krzywo pierdniecie a już Was nagrają i skompromitują. Zastanówcie się nad tym.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 10

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
258
~anonim 2016-01-03 (20:37) 8 godzin i 16 minut temu

Ci POlszewicy chcą wywołać rewolucje!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
255
~QL 2016-01-03 (21:01) 7 godzin i 52 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
217
~<><><><><> 2016-01-03 (20:40) 8 godzin i 13 minut temu

Nie strasz nie strasz bo się ..........................Jak MY wyjdziemy na ulice to PO bedzie szukało azylu w Moskwie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
205
~KOD antydemokracji 2016-01-03 (21:18) 7 godzin i 35 minut temu

Jedna wielka ustawka i kto tu demokracje podwaza.. I sie gryza w PO skoro poszczuli go Lisem

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
208
Zgadzam się z opinią
380
~profesor2000 2016-01-03 (23:02) 5 godzin i 51 minut temu

ciekawe który z obecnych tam w nagrodę zostanie przyjęty do klubu parlamentarnego pis

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
203
Zgadzam się z opinią
373
~GosiaB 2016-01-03 (23:18) 5 godzin i 35 minut temu

Po wpisach widać ,ze WP już się przestraszyła PiS-u i tylko wygodne dla Pisowców wpisy są widoczne to co powiedział Pan Schetyna popiera miliony ludzi jak PiS nie zajmie się tym co obiecywał a tylko walczył o władzę absolutna i o stołki to wyjdą ludzie i to bardzo szybko ,zamiast zajmować się drugoplanowymi ,mniej istotnymi sprawami powinni coś zrobić z gospodarka ,żeby ludzie mieli miejsca pracy a nie liczyć na jałmużnę 500 zł ,to jest dobre dla patologii ,którzy będą dzieciorobami a potem domy dziecka będą przepełnione dajcie ludziom prace ,rozwijajcie gospodarkę ,niedługo Unia odmówi dopłat i skąd wezmą pieniądze od podatników ,którym naobiecywali gruszki na wierzbie i chcą ,żeby ich nikt nie krytykował czuć mi to komuna .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
170
~Das KOD 2016-01-03 (20:39) 8 godzin i 14 minut temu

Niemcy mają nagrania swojego POlityka? Niesamowite...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
234
Zgadzam się z opinią
385
~pragma 2016-01-04 (12:49) 16 godzin i 4 minuty temu

No nareszcie coś sensownego z ust polityka PO.

odpowiedz