(tbe)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
DZIWI MNIE ZAWSZE TO ZE JEST TYLE NAPADOW NA TAKSOWKARZY A NA LISTONOSZY..
KTORZY CHODZA Z PEŁNA TORBA PIENIEDZY RENT I EMERYTUR NIE MA?????????????? PRZECIEZ ZIMA PO 17STEJ JEST JUZ CIEMNO A WYSTARCZY TYLKO SZARPNAC TORBE W REKE W JAKAS BRAME I MA SIE Z 10 000 ALBO WIECEJ NIE TZREBA WCALE NAPADAC I BIC??? MOZE MI KTOS WYJASNIC DLACZEGO NIE MA NAPADOW NA LISTONOSZY????????
dlaczego tylko 4 i dlaczego tylko do 12 lat
pozostałych bandytów pan prokurator raczył puścić do domku.
,,
takich co napadają to stakimi trzeba ostro bo oni to robią dla smiechu
i niema co cie czaskaś tylko raksja za raksje
Czy przy obecnych POrządkach
jest jeszcze coś normalnego? Choćby -nazwy? "przedmiot przypominający pistolet", " sklepów oferujących tzw. wyroby kolekcjonerskie", starsi, mają obszerne akta jako sprawcy poważnych przestępstw m.in. pobić i rozbojów, "młodsi - jako nieletni sprawcy czynów zabronionych"... - byleby nie urazic przyszłych solidnych wyborców PO?

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24