Strona główna serwisu
Wyniki II tury wyborów
1. Andrzej
Duda
51.55%
2. Bronisław
Komorowski
48.45%
Frekwencja
wyborcza
55.34%
Źródło: PKW
Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem
Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem

Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem

Najbardziej chyba znany świadek koronny w Polsce Jarosław Sokołowski (pseudonim "Masa") prowadzi intratne interesy, a swój majątek wycenia na 20 mln zł - informuje "Puls Biznesu".
W latach 90. był on bezwzględnym bandytą, jednym z liderów mafii pruszkowskiej. Po przejściu na "jasną stronę" zainwestował w różne branże. Największe dochody przynoszą mu dwie spółki produkcyjne, w które zainwestował już jako świadek koronny.

Jedna zajmuje się wytwarzaniem opakowań z tworzyw sztucznych, a druga produkuje pasze dla zwierząt. Ich przychody wynoszą ok. 10 mln zł rocznie. Przynoszą spore zyski - rentowność w obu firmach sięgała ok. 10%, co łącznie dawało miesięczne dochody do 50 tys. zł.

Na tym jednak "Masa" nie myśli poprzestać. M.in. planuje otworzenie sieci serwisów naprawczych Mercedesów, recykling odpadów na dużą skalę, współpraca z jedną z dużych sieci marketów spożywczych, a przede wszystkim budowa sieci biogazowi z jednym z państwowych potentatów energetycznych.

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (332)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
10
~Ostry 2011-11-02 (23:48) 5 godzin i 44 minut temu

Masa, mam nadzieje, że cie odpalą ! Już niedługo, za to , że sprzedałeś kumpli, dopadną cie, długo nie pociagniesz a mozesz mi wierzyć, że jak cie dopadną to bedziesz błagał o szybką śmierć....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~ullka 2010-11-17 (17:17) 12 godzin i 15 minut temu

Na co zdaje się uczciwość ? Koronny , czy do koronacji ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~Klient 2011-12-29 (22:55) 6 godzin i 37 minut temu

Witam. Jestem zainteresowany kupnem paszy Pana Sokołowskiego. Byłby ktoś na tyle łaskawy, i podrzucił stronkę firmy Pana Sokołowskiego, albo punkt w którym mógłbym ją zakupić? Wydaje mi się, że dobra reklama to podstawa udanego interesu... Z góry dziękuje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~RS 2010-11-06 (00:28) 5 godzin i 4 minuty temu

Kiedyś masa w telewizji skarżył się że los świadka koronnego jest taki zły, że państwo nie dba o niego niema co jeść ochrona się kończy i itp a tu taki artykuł. Ktoś jednak tu kłamie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~~rotor 2010-11-06 (09:02) 20 godzin i 30 minut temu

do końca swoich dni!Przecież wyrok już ma tylko kwestia kiedy go ktoś wykona,przecież w jego środowisku mu tego nie podarują!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~baragol 2010-11-06 (07:22) 22 godzin i 10 minut temu

A Miro, Zbychu, Grzecho i inni?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~toro 2010-11-06 (01:40) 3 godziny i 52 minut temu

Jesli ktos mysli ze taka firma jak Mercedes pozwoli bandycie zwiazac sie ze swoja marka, to jest w duzym błędzie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Wymiatak 2010-11-06 (08:40) 20 godzin i 52 minut temu

a kto powiedział że otworzy autoryzowaną sieć naprawy mercedesa, sieć naprawczą bez autoryzacji może otworzyć każdy kto ma na to kase :) a on chyba ma

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
52.256406,21.017175 2010-11-06 (08:40) 20 godzin i 52 minut temu

na pustyni by sobie poradził

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~MNM 2010-11-06 (07:54) 21 godzin i 38 minut temu

To dyrektorzy banków czy innych dobrze prosperujących spółek mają dwa razy więcej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Fizyczny 2010-11-06 (07:16) 22 godzin i 16 minut temu

Co to za brednie? Jak to tylko w Polsce?! Wystarzcy wspomniec Rosje, UK, USA, Chiny a naszym regionie Bulgarie, Rumunie, Balkany, Wlochy......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~PARODIA 2010-11-06 (07:11) 22 godzin i 21 minut temu

W PRZEJMOWANIU NIERUCHOMOŚCI !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Staruszek 2010-11-06 (06:56) 22 godzin i 36 minut temu

pamiętamy że order virtuti militari otrzymał sowiecki dyktator Breżniew.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~donna_bells 2010-11-06 (06:46) 22 godzin i 46 minut temu

Ja bym powiedziała, także w Polsce. No bo fortuny można się dorobić TYLKO na przekrętach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Staruszek 2010-11-06 (06:42) 22 godzin i 50 minut temu

kto to powiedział ,że w biznesie pierwszy milion trzeba ukraść.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~gościu 2010-11-06 (06:26) 23 godzin i 6 minut temu

A gdzie jest prawo które mówi o przepadku mienia zdobytego z przestępczej działalności,czyli wychodzi na to, że można kraść , zabijać i itp. a jak cię złapią,to i tak będziesz bogaty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~YAN 2010-11-06 (05:19) 13 minut temu

toc to tylko jeden, o ktorym napisali.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~tarleb 2010-11-06 (03:10) 2 godziny i 22 minut temu

tak jak kilku innych bandytów o ksywach Michnik val Szechter czy Bielecki alias Blumenfeld?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~tarleb 2010-11-06 (03:09) 2 godziny i 23 minut temu

tak jak kilku innych bandytów o ksywach Michnik val Szechter czy Bielecki alias Blumenfeld?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~tarleb 2010-11-06 (03:09) 2 godziny i 23 minut temu

tak jak kilku innych bandytów o ksywach Michnik val Szechter czy Bielecki alias Blumenfeld?

odpowiedz