więcej

Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem.

PAP |  dodane 2010-11-05 (03:45) 4 lata 1 miesiąc 16 dni 5 godzin i 44 minuty temu
drukuj


Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem
opinie
Najbardziej chyba znany świadek koronny w Polsce Jarosław Sokołowski (pseudonim "Masa") prowadzi intratne interesy, a swój majątek wycenia na 20 mln zł - informuje "Puls Biznesu".

W latach 90. był on bezwzględnym bandytą, jednym z liderów mafii pruszkowskiej. Po przejściu na "jasną stronę" zainwestował w różne branże. Największe dochody przynoszą mu dwie spółki produkcyjne, w które zainwestował już jako świadek koronny.

Jedna zajmuje się wytwarzaniem opakowań z tworzyw sztucznych, a druga produkuje pasze dla zwierząt. Ich przychody wynoszą ok. 10 mln zł rocznie. Przynoszą spore zyski - rentowność w obu firmach sięgała ok. 10%, co łącznie dawało miesięczne dochody do 50 tys. zł.

Na tym jednak "Masa" nie myśli poprzestać. M.in. planuje otworzenie sieci serwisów naprawczych Mercedesów, recykling odpadów na dużą skalę, współpraca z jedną z dużych sieci marketów spożywczych, a przede wszystkim budowa sieci biogazowi z jednym z państwowych potentatów energetycznych.


(rc, mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 22.73%
nie 17 77.27%

Przeczytaj też

Oni odziedziczą miliardy i będą rządzić naszym przemysłem

dodane 2010-07-19 (10:23) 4 lata 5 miesięcy 1 dzień 23 godziny i 6 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (332)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

5
1
~ullka 2010-11-17 (17:17) 4 lata 1 miesiąc 3 dni 16 godzin i 12 minut temu

" Masa " milionerów .
Na co zdaje się uczciwość ? Koronny , czy do koronacji ?

odpowiedz

9
6
~Ostry 2011-11-02 (23:48) 3 lata 1 miesiąc 18 dni 9 godzin i 41 minut temu

Mam nadzieje, że cie odpalą !
Masa, mam nadzieje, że cie odpalą ! Już niedługo, za to , że sprzedałeś kumpli, dopadną cie, długo nie pociagniesz a mozesz mi wierzyć, że jak cie dopadną to bedziesz błagał o szybką śmierć....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
1
~RS 2010-11-06 (00:28) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 9 godzin i 1 minutę temu

JAK TO JEST ???
Kiedyś masa w telewizji skarżył się że los świadka koronnego jest taki zły, że państwo nie dba o niego niema co jeść ochrona się kończy i itp a tu taki artykuł. Ktoś jednak tu kłamie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~Klient 2011-12-29 (22:55) 2 lata 11 miesięcy 21 dni 10 godzin i 34 minuty temu

Witam. Jestem zainteresowany kupnem paszy Pana Sokołowskiego. Byłby ktoś na tyle łaskawy, i podrzucił stronkę firmy Pana Sokołowskiego, albo punkt w którym mógłbym ją zakupić? Wydaje mi się, że dobra reklama to podstawa udanego interesu... Z góry dziękuje.

odpowiedz

2
0
~~rotor 2010-11-06 (09:02) 4 lata 1 miesiąc 15 dni i 27 minut temu

Wole żyć skromnie niż oglądać się za siebie
do końca swoich dni!Przecież wyrok już ma tylko kwestia kiedy go ktoś wykona,przecież w jego środowisku mu tego nie podarują!

odpowiedz

2
0
~MNM 2010-11-06 (07:54) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 1 godzinę i 35 minut temu

Ale dochód 50 000 .00 zł miesięcznie
To dyrektorzy banków czy innych dobrze prosperujących spółek mają dwa razy więcej.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
0
~baragol 2010-11-06 (07:22) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 2 godziny i 7 minut temu

Nie tylko ON
A Miro, Zbychu, Grzecho i inni?

odpowiedz

3
1
~toro 2010-11-06 (01:40) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 7 godzin i 49 minut temu

Co najwyzej hulajnogi a nie Mercedesy moze naprawiac
Jesli ktos mysli ze taka firma jak Mercedes pozwoli bandycie zwiazac sie ze swoja marka, to jest w duzym błędzie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~Wymiatak 2010-11-06 (08:40) 4 lata 1 miesiąc 15 dni i 49 minut temu

mercedes
a kto powiedział że otworzy autoryzowaną sieć naprawy mercedesa, sieć naprawczą bez autoryzacji może otworzyć każdy kto ma na to kase :) a on chyba ma

odpowiedz

1
0
52.256406,21.017175 2010-11-06 (08:40) 4 lata 1 miesiąc 15 dni i 49 minut temu

Masa pomysłów
na pustyni by sobie poradził

odpowiedz

1
0
~Fizyczny 2010-11-06 (07:16) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 2 godziny i 13 minut temu

Jakie tylko w Polsce?
Co to za brednie? Jak to tylko w Polsce?! Wystarzcy wspomniec Rosje, UK, USA, Chiny a naszym regionie Bulgarie, Rumunie, Balkany, Wlochy......

odpowiedz

1
0
~PARODIA 2010-11-06 (07:11) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 2 godziny i 18 minut temu

A SĄDY RP WSPIERAJĄ SPEKULANTÓW
W PRZEJMOWANIU NIERUCHOMOŚCI !

odpowiedz

1
0
~Staruszek 2010-11-06 (06:56) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 2 godziny i 33 minuty temu

nie takie rzeczy bywały w naszej historii
pamiętamy że order virtuti militari otrzymał sowiecki dyktator Breżniew.

odpowiedz

1
0
~donna_bells 2010-11-06 (06:46) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 2 godziny i 43 minuty temu

Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem. Tylko w Polsce?
Ja bym powiedziała, także w Polsce. No bo fortuny można się dorobić TYLKO na przekrętach.

odpowiedz

1
0
~Staruszek 2010-11-06 (06:42) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 2 godziny i 47 minut temu

może ktoś przypomnie mi ,
kto to powiedział ,że w biznesie pierwszy milion trzeba ukraść.

odpowiedz

1
0
~gościu 2010-11-06 (06:26) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 3 godziny i 3 minuty temu

Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem
A gdzie jest prawo które mówi o przepadku mienia zdobytego z przestępczej działalności,czyli wychodzi na to, że można kraść , zabijać i itp. a jak cię złapią,to i tak będziesz bogaty.

odpowiedz

1
0
~YAN 2010-11-06 (05:19) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 4 godziny i 10 minut temu

koledzy spoko
toc to tylko jeden, o ktorym napisali.....

odpowiedz

1
0
~tarleb 2010-11-06 (03:10) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 6 godzin i 19 minut temu

POwstaje pytanie czy moskiewski agent Wronisław Świnioruski obdarzy go orderem
tak jak kilku innych bandytów o ksywach Michnik val Szechter czy Bielecki alias Blumenfeld?

odpowiedz

1
0
~tarleb 2010-11-06 (03:09) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 6 godzin i 20 minut temu

POwstaje pytanie czy moskiewski agent Wronisław Świnioruski obdarzy go orderem
tak jak kilku innych bandytów o ksywach Michnik val Szechter czy Bielecki alias Blumenfeld?

odpowiedz

1
0
~tarleb 2010-11-06 (03:09) 4 lata 1 miesiąc 15 dni 6 godzin i 20 minut temu

POwstaje pytanie czy moskiewski agent Wronisław Świnioruski obdarzy go orderem
tak jak kilku innych bandytów o ksywach Michnik val Szechter czy Bielecki alias Blumenfeld?

odpowiedz