Strona główna serwisu
Na policję zgłosił się jeden z kierowców Ubera. Policja wszczęła śledztwo

Na policję zgłosił się jeden z kierowców Ubera. Policja wszczęła śledztwo

• W nocy z 18 na 19 marca br. miały miejsce ataki na kierowców Ubera
• Samochody użytkowników popularnej aplikacji zostały oblane ciemną cieczą
• Jeden z poszkodowanych zgłosił się na policję i złożył zawiadomienie
Po ostatnich atakach na kierowców Ubera zawrzało w całej Polsce. Samochody, którymi mieli wozić pasażerów, zostały oblane ciemną substancją. Jeden z poszkodowanych postanowił zgłosić sprawę na policję zawiadamiając o uszkodzeniu swojego mienia – samochodu.

- W sobotę po południu do komendy w Śródmieściu zgłosił się mężczyzna, który złożył zawiadomienie o uszkodzeniu mienia - samochodu, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w okolicy ul. Nowogrodzkiej. Jak powiedział, pojazd został oblany jakąś substancją – przekazuje Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.

(fot. Facebook)



Policjanci wszczęli już dochodzenie i rozpoczęli gromadzenie dowodów. Kierowca popularnej aplikacji wyliczył swoje straty na kilka tysięcy złotych.

TVN24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (14)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
7
~Rafał 2016-03-22 (07:09) 22 godzin i 41 minut temu

Co za jad... To może niech korporacja taksówkarskie obniżą swoje koszty? Przejazd z lotniska do Gdańska Wrzeszcza (noc) taksówkarz zawołał 90zł, z Uberem pojechałem za 25zł. Ja rozumiem, że jest problem podatków, ubezpieczeń, opłat licencyjnych, ale bez przesady.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
10
~kocica 2016-03-21 (23:40) 6 godzin i 10 minut temu

Chore prawo w Polsce.Powinni zakazać takich praktyk-odbierają chleb tym,którzy uczciwie się rozliczają z fiskusem czyli taksówkarzom !!! Banda-dalej okradają Polaków na żywca.A kasa fiskalna Uber nie obowiązuje??? A licencja Uber nie obowiązuje???? No to tak nie może być. Ot-Polska sprawiedliwość !!!!! A kto się kryje za tym Uber ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
15
~zniesmaczony 2016-03-21 (21:49) 8 godzin i 1 minutę temu

Dobrze moze niech go odrazu skontroluja na legalnosc jego dzialan na rynku przewozowym

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
14
~Jam łasica 2016-03-21 (20:12) 9 godzin i 38 minut temu

No to chyba będzie miał większe straty. Skoro jest kierowcą ubera, to jest przewoźnikiem. Niech pokaże wydruki z kasy fiskalnej (której nie posiada). Urząd skarbowy już go sprawdza

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
10
~Gostek 123 2016-03-21 (20:03) 9 godzin i 47 minut temu

Koń by się uśmiał. Niech wszczynają śledztwo, ale przeciw uberowi. Nie popieram wandalizmu, ale rozumiem tych, którzy to zrobili (jeżeli to taksówkarze, a nie prowokacja ubera dla reklamy, na co coraz więcej faktów wskazuje), każdemu by puściły nerwy jak ktoś śmiejąc mu się w twarz łamie prawo, które on przestrzega i odbiera w ten sposób klientów. Normalne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~brzydula 2016-03-22 (08:29) 21 godzin i 21 minut temu

Skuteczniej, by było gdyby "legalni" taksówkarze oblewali czarną cieczą klientów korzystających z "nielegalnych" usług.

odpowiedz