więcej

Migalski: sternik jest jeden - Jarosław Kaczyński.

TVN24 | aktualizacja 2010-08-26 (21:15)
drukuj

Marek Migalski, w odpowiedzi na pytanie o to, co powiedziałby dziś prezesowi PiS, zadane w programie "Fakty po faktach" w TVN24, odrzekł: "mniej więcej to samo, co napisałem w liście". Jak powiedział, cieszyłby się na spotkanie "w szerszym bądź węższym gronie", ponieważ debata o przyszłości partii jest potrzebna. Dodał jednak, że "sternik tego pięknego, potężnego okrętu" jest jeden - Jarosław Kaczyński.

Jak mówił, chce, żeby PiS wygrało. Dlatego w liście do Jarosława Kaczyńskiego wspomniał o odsunięciu w cień osób, które reprezentują łagodniejszy nurt w partii, jak Joanna Kluzik-Rostkowska i Paweł Poncyliusz.

- Jeśli Prawo i Sprawiedliwość chce wygrać, musi być formacją szeroką, wzajemnie tolerancyjną i akceptującą wielogłosowość. Tylko w ten sposób będziemy w stanie trafić do wszystkich środowisk politycznych i wszystkich wyborców. Nie wygramy bez Macierewicza ani bez Poncyljusza - mówił w "Faktach po faktach" Marek Migalski.

Migalski dodał, odnosząc się do pytania o ewentualne przejście do Platformy Obywatelskiej, że nie ma zamiaru zmieniać barw.


oceń
20
11
Podziel się

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Kuba1 [2010-08-27 02:56]

PiS już nigdy...
PiS już nigdy nie wygra żadnych wyborów. No chyba że wy......y Kaczyńskiego i zmieni nazwę.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~maciek z czeladzi [2010-09-02 21:10]

migala przejma chłopki roztropki z psl w nowej kadencji PE :i tyle miguś pójdzie na paktykę do waldiego pawlaka. a jak nie to jest już tak znany że kandydować będzie jako a) niezalezny politolog, b) niezalezny polityk. c) jedno i drugie. jedno wszak jest pewne bieda mu nie grozi 4 mln PLN za kadencje ma w kieszeni.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~waldek [2010-08-27 10:55]

panika
Zdaje się, że Pan Migalski dobrze zaczął a teraz spanikował przed Prezesem. Szkoda bo nabierałem do Pana szacunku. Jednak Pan Dorn pokazał klasę.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~katomato [2010-08-27 07:24]

A po co PIS ma wygrać? W czym PiS jest lepszy od PO?
Dlaczego wy Polacy dajecie się omamiać oszołomom spod znaku PiS i PO? Przecież wszystkim nam chodzi o przestrzeganie normalnie rozumianego PRAWA. Czy nie umiemy się dogadać poza wymuszonymi przez polityczną modę partyjnymi podziałami? Czy mamy być papugą Europy z jej podziałami? Czy wy Polacy nie rozumiecie, ze oni grają przed wami w TELEWIZORZE po to, żeby mogli lekko żyć za waszą kasę?! Im więcej walk tym więcej popularności w TV. Tych głupich walk polsko-polskich nie powinno być! A wy, jeśli dajecie im się uwieść jesteście niepoważni po prostu.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~cep [2010-08-27 08:48]

Boja sie ci co opluwaja PIS
MUSI ZOSTAC PRZYWROCONE PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Realny [2010-08-27 07:08]

Panie Migaliński
znowu Panu z ust śmierdzi po tym lizaniu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Wasyl [2010-08-27 08:11]

Jaruś
Wygnać Jarusia z partii i skończy się problem. To przecież on sieje zamęt, wprowadził dyktat i jest uparty jak OSIOŁ. PRECZ Z KACZOREM

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kuku [2010-08-27 07:22]

Migalski!
ty chudy Mojżeszu!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~drzeki [2010-08-27 07:18]

Zmieić sternika bo ten topi waszą łajbe
Migalski ten wasz sternik prowadzi was na samo dno i to się twojemu sternikowi udaje.bo już sięgacie dna

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ja [2010-08-27 05:06]

tragedia
na widok wypowiedzi członków PIS natycmiast zmieniam kanał , bo tego nie do sie słuchać, jest wkurzające i wiadomo że będą mówić źle o Platformie, a o sobie cacy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~bst [2010-08-26 23:57]

pomyłka
i tu się myli, byc może n ie wygrają bez inteligentnego Poncyliusza ale z pewnością pzegrają z inteligentnym inaczej choc znającym się na wszystkim Macierewiczu. Jeszcze kilka takich odzywek z dziedziny specjalistycznej w rodzaju "uderzenia skrzydłem o drzewo" a z pewnością doprowadzi do unicestwienia PISu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Arek [2010-08-27 00:44]

Na widok Migalskiego wyłączam telewizor.
Krótka historia tego typka: 1. Niezależny komentator poltyczny. 2. "Niezależny komentator" zaczyna promować PiS. 3. " Niezależny komentator" za swoją niezależność zostaje europsłem PiS'u (czyżby spłata długu ?). 4. Europoseł Migalski jednym z głównych walczących o prezydenturę dla Jarosława K., opowiada takie bzdury, że większość ludzi z wykształceniem ponadpodstawowym i IQ powyżej 70 zastanawia się czy Migalski przypadkiem nie zwariował. 5. Europoseł Migalski atakuje swojego Pana, bo wie, że jego rola w PiS'ie się skończyła i jest na bocznym torze. Historia krótka ale rodząca pytanie kto bardziej potrafi się zeszmacić od karierowicza w polityce.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
ekspert_specjalista [2010-08-26 20:44]

Czemu PIS jest jeszcze niezdelegalizowany?
Są do tego podstawy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
Jozef - Londyn [2010-08-26 23:32]

Panie Migalski a ja ??
????

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~BOGACTWA KLERU [2010-08-26 22:56]

PODATKÓW NIE PODNOSIĆ ! WIĘKSZOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA ŻYJE W BIEDZIE !
OPODATKOWAĆ WRESZCIE KLER WATYKAŃSKI TYLKO 50-60 TYSIĘCY OSOBNIKÓW, ŚCIĄGAJĄCY WIELOMILIARDOWE KWOTY PIENIĘŻNE CO ROKU Z PODATNIKÓW RP ! WYPOWIEDZIEĆ PASOŻYTNICZY KONKORDAT, TAK JAK TO ZROBILI CZESI !

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~czak [2010-08-26 22:44]

do wymiany!
Majtkow jest wielu, mozna zmieniac codziennie, po wykorzystaniu.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~czak [2010-08-26 22:44]

do wymiany!
Majtkow jest wielu, mozna zmieniac codziennie, po wykorzystaniu.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jora [2010-08-26 22:40]

Migalski
to tylko mały cmokier !

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~j [2010-08-26 22:38]

Juz byli tacy ,jak Migalski,o ile pamietam; zadarty nos
Borusewicz,,ten elegancik ,farbowany lis:Sikorski ,a teraz ten...nie znosze cwaniaczkow ,karirowiczow ,zwyklych s.....,ktorzy sprzedaja swoich przyjacilo ,znajomych dla glupiej kariery !A wstyd i hanba pozstanie na wieki ,w historii...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~raz23 [2010-08-26 22:25]

123
widzieliscie jakiego robil karpia tymi swemi usteczkami do lachy europosla osla to sprzedajna swinia

odpowiedz

Szukaj w serwisie

reporter wp24 chcę wyslać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Ostatnio dodane przez reporterów WP24

Pogoda długoterminowa materiał foto Pogoda długoterminowa dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody materiał foto Prognoza pogody dodane przez: Internauta WP24

więcej

Sonda

Jaki prezent dasz swojej Mamie?

liczba oddanych głosów: 607