Strona główna serwisu
Ludzie "Belmondziaka" w rękach CBŚ

Ludzie "Belmondziaka" w rękach CBŚ

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Warszawie trzech mężczyzn podejrzanych o działanie w grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, dowodzonej przez "Belmondziaka" - domniemanego szefa stołecznych i mazowieckich grup przestępczych.
Jak poinformowała Komenda Główna Policji, Eliaszowi C., Arturowi Z. i Pawłowi G. postawiono zarzuty udziału w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

- Akcja CBŚ to kolejny etap rozbijania tej szczególnie niebezpiecznej grupy. W lutym 2008 roku zatrzymano jej ścisłe kierownictwo, co znacznie utrudniło jej działanie, a pod koniec października tego roku w ręce policjantów wpadł Marcin K., ps. Belmondziak, kierujący pozostającymi na wolności członkami - powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski.

Zatrzymany pod koniec października 32-letni Marcin K., pseud. Belmondziak, jak donosiły media, jest przyrodnim bratem poszukiwanego Rafała Skatulskiego, pseud. Szkatuła, którego gang specjalizował się w rozbojach, zabójstwach, uprowadzeniach dla okupu i handlu narkotykami.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (4)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Silura 2009-11-19 (18:38) 9 godzin i 37 minut temu

"Zielak" z Kwidzynia i jego ludzie? Odp. Gdy przestanie być posłem PO jego koleś z Kwidzyna.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~KABUS 2009-11-19 (17:45) 10 godzin i 30 minut temu

To taki sam zarzut jak ma generał Jaruzelski. To znaczy, że w Polsce prawnicy są porypani!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~anonim 2009-11-19 (17:22) 10 godzin i 53 minut temu

czepiaja sie ludzi ktorzy tak ciezko pracuja

odpowiedz

zgłoś do moderacji