

(ap)


Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
WOJNA
Panie Lechu! To Gruzja wywołała wojnę .Nie mieszaj mnie w ten konflikt
buhahahaaaaa
wojnę chcą prowadzić a strony internetowej nie umią sobie zrobić
Kaczor skoncz ten cyrk
Gruzja sama sobie winna, zaatakowala pierwsza i liczyla, ze caly swiat przybiegnie jej z pomoca. Wystarczy zobaczyc na komentarze, wiekszosc polakow wcale nie popiera gruzji, a ty jestes przedstawicielem narodu, a nie jego wyznacznikiem. W sprawie kosowa spiewales innym glosem
A dlaczego mówi się tylko o KatynIU
dlaczego mówi się tylko o Katyniu, JAK MYŚLICIE? a np. o zbrodniach ukraińskich nacjonalistów z UPA - cicho sza!? To jest temat tabu, gdyż Ukraina to tzw. nasi sojusznicy, których wymyśliła sobie nasza tzw. klasa polityczna. Politycy decydują, które zbrodnie się będzie potępiać, a kóre ukrywac przed własnym społeczeństwem. Politycy - niewolnicy szatana.
Stary numer.
17 września 1939 r.:
(...) rząd radziecki, który zachowywał dotąd neutralność, nie może pozostać dłużej neutralnym (...)
Rząd radziecki nie może również pozostać obojętnym w chwili, gdy bracia tej samej krwi, Ukraińcy i Białorusini, zamieszkujący na terenie Polski i pozostawieni swemu losowi, znajdują się bez żadnej obrony.
Biorąc pod uwagę tę sytuację, rząd radziecki wydał rozkazy naczelnemu dowództwu Armii Czerwonej, aby jej oddziały przekroczyły granicę i wzięły pod obronę życie i mienie ludności Zachodniej Ukrainy i Zachodniej Białorusi.
Rząd radziecki zamierza jednocześnie podjąć wszelkie wysiłki, aby uwolnić lud polski od nieszczęsnej wojny, w którą wpędzili go nierozsądni przywódcy, i dać mu możliwość egzystencji w warunkach pokojowych.
Podpisano: komisarz ludowy spraw zagranicznych - Wiaczesław Mołotow
A gdzie bohater medialny TUSK. Ja..
A gdzie bohater medialny TUSK. Jakoś się nic nie odzywa.Jak zwykle neutralny. Pewnie robi to co lubi najbardziej, odpoczywa.
Lech to największy nieudacznik
Ten nieudacznik jeszcze nic dobrego w życiu nie zrobił. Zamiast zająć się problemami Polski, to robi wszystko aby wywołać 3 wojnę światową!!!!!
polska pamiec
pamietamy:18wiek--rozbiory,19wiek-zeslania na sybir,1920agresja na polske,17 .09.45r-kolejna agresja,45r.okupacja az do 1989r
Kaczor idz na rente, emeryture, wieczne wakacje albo wez sie powies czy zastrzel zanim do konca nas pograzysz.
Najbardziej kompromitują Polskę
ludzie popierający napastników na Gruzję.
wojna
To co w tej chwili wyprawia Rzad Polski i P.Kaczynski moze doprowadzic nas do wojny i nikt wtedy Polsce nie pomoze!
Nie powinnismy sie do tego wtracac!!!
Najmniejszy gest jest ważny
dla ludzi krzywdzonych.Świat musi wiedzieć jak postępują imperialiści.Brawo Panie Prezydencie.
polska pamiec
pamietamy:18wiek--rozbiory,19wiek-zeslania na sybir,1920agresja na polske,17 .09.45r-kolejna agresja,45r.okupacja az do 1989r
Los Osetyńczyków którzy o wolność walczyli od XIII wieku Pana Prezydenta nie obchodzi? Są be bo nie lubią Amerykanów?
Ruscy do przodu najlepiej jak kaczora na sniadanie pozrecie.
Apel do wszystkich internautów !!!
Zablokować ruskie servery. Przekażcie prośbę kolegom zagranicznym w innych językach. Tyle możemy zrobić dla Gruzji już teraz.
srona internetowa lecha kaczyńskiego
znów kaczor pcha się przed szereg.Kto mu wreszcie pokaże jego miejsce w szeregu?
Bravo dla prezydenta i Polski
Niech zyje solidarnosc i pomoc miedzynarodowa. Bo bez niej Rosja podbije i zniewoli Gruzje a jutro inne kraje lacznie z Polska.
Rosjanie precz z wolnej i suverennej Gruzji!
Apel do polskich hackerów
Rosyjscy hackerzy zablokowali dostęp do stron gruzińskich a teraz nawet do strony Prezydenta RP.Chyba wiecie co w takim momencie należy zrobić? Rosyjskie strony maja domene ru to tak dla przypomnienia

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24