Strona główna serwisu
Karambol samochodowy pod Warszawą

Karambol samochodowy pod Warszawą

Trasa krajowa numer 8, która przez znaczną część nocy była nieprzejezdna, została odblokowana. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie powiedział, że ruch odbywa się w obu kierunkach.


Wieczorem na 435. kilometrze, w powiecie pruszkowskim zderzyły się cztery pojazdy - dwa TIR-y i dwa samochody osobowe.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (46)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Marian 2010-03-29 (10:25) 19 godzin i 18 minut temu

dla jadących drogą max prędkość 80 km/h, zakaz wyprzedzania, odstęp do jadącego przd nim nie mniej niż 100m jeśli prędkość przekracza 50 km/h. Za nieprzestrzeganie mandat w wys. np. 2000. Obowiązkowo GPS z anteną zewnętrzną do monitorowania.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~profesor ciekawski 2010-03-29 (09:56) 19 godzin i 47 minut temu

dlaczego kierowcy ciężarówek nie zachowują odstępu między swoimi ciężarówkami , tylko jadą zderzak w zderak? a potem się dziwią ci kierowcy ciężarówek że przed ich ciężarówkę wjeżdżają kierowcy osobówek i heblują im przed samym nosem , bo innej możliwości nie ma... niech mi odpowie na to pytanie jakiś mądry kierowca ciężarówki który jest najlepszym kierowcą ciężarówki na świecie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kloss 2010-03-29 (09:54) 19 godzin i 49 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~małolat 2010-03-29 (09:53) 19 godzin i 50 minut temu

Niech robią państwo cud u siebie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~pieszy 2010-03-29 (09:51) 19 godzin i 52 minut temu

Ich chęć zrobienia kariery jest okropna. Zjedzą gówno i popija moczem dla uzyskania forsy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Kres 2010-03-29 (09:48) 19 godzin i 55 minut temu

Bracia kierowcy wybaczmy tym malointeligentnym reprezentantom naszej nacji mala widze na temat ciezarowke . Przecie widzicie ze dla kazdego nidzielnego kierowcy widok ciezarowki to widok zabojcy a nie clzowieka ktory zarabia na chleb i o wiele gorsze warunki zycia ma niz ten o to czlowiek ktory nazwal nas Wiesniakami :) koledzy prosze nei zrozumiemy jego malej wiedzy bo do 30 roku zycia utrzymywala go zona a teraz robi to matka i nei schanbil swojej reki normalna praca :) pozdrowienia z Mazur od kierowcy cysterny :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kierowca 2010-03-29 (09:48) 19 godzin i 55 minut temu

Dziwie się, że policja nie stoi non stop w Al,Krakowskiej i Al.Katowickiej. Tam napływowa banda zarówno TIR-y jak i osobówki szaleją jak potłuczeni. Radiowóz, radar i kontrole nośności powinny być przeprowadzane non stop. Szczególnie polecam samochody z rejestracją zaczynającą się na "E"

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~obcy 2010-03-29 (09:37) 20 godzin i 6 minut temu

sam jestes wsiokiem odwal sie od tiruw jak nie wiesz co to jest

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~stomb 2010-03-29 (09:32) 20 godzin i 11 minut temu

spotkanie handlowe w celu sprzedania swojej brudnej od wyngla kichy...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Kania 2010-03-29 (09:23) 20 godzin i 20 minut temu

Wsiokiem to ty jesteś. A kto to jest "tirowiec" chyba kierowca tira. A wypadki to głównie przez osobówki są bo każdy się wciska przed tira żeby za nim nie jechać wolno a potem przed samą maską hamują i myślą że tir waży tyle co osobówka i też zdąrzy wyhamowac za nim, a potem wielkie zdziwienie i wina oczywiście tira. Trochę wyobraźni ludzie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kierowca 2010-03-29 (09:22) 20 godzin i 21 minut temu

Widziałem w sobotę co wyprawiają na odcinku Stanisławów -Łochów TIRY. TO ZGROZA!!!! Jak długo jeszcze mamy tolerować poczynania tych bandytów????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~polak 1960 2010-03-29 (09:17) 20 godzin i 26 minut temu

szybko....GINA ....amen !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~ptysiek 2010-03-29 (09:10) 20 godzin i 33 minut temu

Zdarzenie drogowe nazywamy karambolem wówczas, gdy w tymże zdarzeniu bierze udział przynajmniej 5 pojazdów. A poza tym, wyrazy współczucia... Znów zginęli niepotrzebnie...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~tolo 2010-03-29 (09:06) 20 godzin i 37 minut temu

uprawnienia z traktora i już gotowy król szos

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Jedrek 2010-03-29 (08:42) 21 godzin i 1 minutę temu

Tirowców...tam jeżdżą same wsioki...co wypadek to tirowiec...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~zeno 2010-03-29 (08:25) 21 godzin i 18 minut temu

Rozwijanie państwa do nowoczesnego członka Unii Europejskiej bez zbudowania podstawowej infrastruktury takiej jak drogi,jest politycznym błędem lub sabotażem za który odpowiadają PO,PIS i reszta.Oczywistym skutkiem tego muszą być wypadki i korambole.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kropek 2010-03-29 (07:02) 22 godzin i 41 minut temu

ww ty BB widziałes wypadek ze mowisz ze nie miał szans?? pewnie jestes z drugiego kranca polski i opowiadasz jakies bajki a tam moze zadnego bmw nawet nie bylo. A jesli mieszkasz blisko to pewnie uslyszales jakies plotki bo to ze to widziałes to jest malo prawdopodbne. Wiec moze lepij sie nie wypowiadajmy skoro nic nie wiemy!!?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Marian 2010-03-29 (02:17) 3 godziny i 26 minut temu

Mimo tego że to 4 auta się zderzyły. To wypadek wyglądał strasznie 2 osoby zginęły. Gdyby straż pożarna przyjechała z po 5 minutach, a nie po 25 minutach może by żyli bo oni jeszcze żyli.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~jacky 2010-03-29 (01:49) 3 godziny i 54 minut temu

Dwa tiry i dwie osobowki. Karambol- jest to zderzenie więcej niż pięciu pojazdów, w którym mogą (nie muszą!) znajdować się osoby ranne lub zabite.Masz kolego racje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~ja 2010-03-29 (01:22) 4 godziny i 21 minut temu

Totalna miazga z osobówki. BMW X6 totalnie zmiazdzone jak puszka po piwie!

odpowiedz