więcej

mazowieckie

Karambol samochodowy pod Warszawą.

IAR |  aktualizacja 2010-03-29 (07:13) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 3 godziny i 57 minut temu
drukuj

Trasa krajowa numer 8, która przez znaczną część nocy była nieprzejezdna, została odblokowana. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie powiedział, że ruch odbywa się w obu kierunkach.



Wieczorem na 435. kilometrze, w powiecie pruszkowskim zderzyły się cztery pojazdy - dwa TIR-y i dwa samochody osobowe.


(db, mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 8 25%
nie 24 75%

Przeczytaj też

Pięć samochodów zderzyło się na obwodnicy Gorzowa

dodane 2010-11-25 (18:19) 4 lata 2 miesiące 6 dni 16 godzin i 51 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (46)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Marian 2010-03-29 (10:25) 4 lata 10 miesięcy 3 dni i 45 minut temu

Tiry jadące tranzytem powinny być przewożone koleją,
dla jadących drogą max prędkość 80 km/h, zakaz wyprzedzania, odstęp do jadącego przd nim nie mniej niż 100m jeśli prędkość przekracza 50 km/h. Za nieprzestrzeganie mandat w wys. np. 2000. Obowiązkowo GPS z anteną zewnętrzną do monitorowania.

odpowiedz

0
0
~profesor ciekawski 2010-03-29 (09:56) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 14 minut temu

dlaczego kierowcy ciężarówek nie zachowują odstępu między swoimi ciężarówkami , tylko jadą zderzak w zderak? a potem się dziwią ci kierowcy ciężarówek że przed ich ciężarówkę wjeżdżają kierowcy osobówek i heblują im przed samym nosem , bo innej możliwości nie ma... niech mi odpowie na to pytanie jakiś mądry kierowca ciężarówki który jest najlepszym kierowcą ciężarówki na świecie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~kloss 2010-03-29 (09:54) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 16 minut temu

Wsioki to nazywają ciężarówki TIR-ami
i to nie douczone.

odpowiedz

0
0
~małolat 2010-03-29 (09:53) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 17 minut temu

Ich gęba mówi wszystko. Wara od miasta !!!!!!
Niech robią państwo cud u siebie

odpowiedz

0
0
~pieszy 2010-03-29 (09:51) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 19 minut temu

Nie wpuszczać do Warszawy napływowej hołoty !!!!
Ich chęć zrobienia kariery jest okropna. Zjedzą gówno i popija moczem dla uzyskania forsy.

odpowiedz

0
0
~Kres 2010-03-29 (09:48) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 22 minuty temu

Bracia Kierowcy!
Bracia kierowcy wybaczmy tym malointeligentnym reprezentantom naszej nacji mala widze na temat ciezarowke . Przecie widzicie ze dla kazdego nidzielnego kierowcy widok ciezarowki to widok zabojcy a nie clzowieka ktory zarabia na chleb i o wiele gorsze warunki zycia ma niz ten o to czlowiek ktory nazwal nas Wiesniakami :) koledzy prosze nei zrozumiemy jego malej wiedzy bo do 30 roku zycia utrzymywala go zona a teraz robi to matka i nei schanbil swojej reki normalna praca :) pozdrowienia z Mazur od kierowcy cysterny :)

odpowiedz

0
0
~kierowca 2010-03-29 (09:48) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 22 minuty temu

Podać Nr rejestracyjne pojazdów. Większość to wsioki.
Dziwie się, że policja nie stoi non stop w Al,Krakowskiej i Al.Katowickiej. Tam napływowa banda zarówno TIR-y jak i osobówki szaleją jak potłuczeni. Radiowóz, radar i kontrole nośności powinny być przeprowadzane non stop. Szczególnie polecam samochody z rejestracją zaczynającą się na "E"

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~obcy 2010-03-29 (09:37) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

obcy
sam jestes wsiokiem odwal sie od tiruw jak nie wiesz co to jest

odpowiedz

0
0
~stomb 2010-03-29 (09:32) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 38 minut temu

karambolem jest hanyski przedstawiciel handlowy mknący Al. Krakowską na najważniejsze w życiu
spotkanie handlowe w celu sprzedania swojej brudnej od wyngla kichy...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Kania 2010-03-29 (09:23) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 47 minut temu

Kto to jest tirowiec?
Wsiokiem to ty jesteś. A kto to jest "tirowiec" chyba kierowca tira. A wypadki to głównie przez osobówki są bo każdy się wciska przed tira żeby za nim nie jechać wolno a potem przed samą maską hamują i myślą że tir waży tyle co osobówka i też zdąrzy wyhamowac za nim, a potem wielkie zdziwienie i wina oczywiście tira. Trochę wyobraźni ludzie.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~kierowca 2010-03-29 (09:22) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 48 minut temu

zabójcy-tiry
Widziałem w sobotę co wyprawiają na odcinku Stanisławów -Łochów TIRY. TO ZGROZA!!!! Jak długo jeszcze mamy tolerować poczynania tych bandytów????

odpowiedz

0
0
~polak 1960 2010-03-29 (09:17) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 53 minuty temu

warszawiaki - szybko "chapia" na kase, szybko chca dorownac MILIONEROM
szybko....GINA ....amen !

odpowiedz

0
0
~ptysiek 2010-03-29 (09:10) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 2 godziny i 1 minutę temu

Karambol...
Zdarzenie drogowe nazywamy karambolem wówczas, gdy w tymże zdarzeniu bierze udział przynajmniej 5 pojazdów. A poza tym, wyrazy współczucia... Znów zginęli niepotrzebnie...

odpowiedz

0
0
~tolo 2010-03-29 (09:06) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 2 godziny i 4 minuty temu

uprawnienia z traktora i już gotowy król szos

odpowiedz

0
0
~Jedrek 2010-03-29 (08:42) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 2 godziny i 28 minut temu

Na badania psychotechniczne wyslać...
Tirowców...tam jeżdżą same wsioki...co wypadek to tirowiec...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~zeno 2010-03-29 (08:25) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 2 godziny i 45 minut temu

Karambol na polskich drogach.
Rozwijanie państwa do nowoczesnego członka Unii Europejskiej bez zbudowania podstawowej infrastruktury takiej jak drogi,jest politycznym błędem lub sabotażem za który odpowiadają PO,PIS i reszta.Oczywistym skutkiem tego muszą być wypadki i korambole.

odpowiedz

0
0
~kropek 2010-03-29 (07:02) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 4 godziny i 8 minut temu

aaa ty BB widziales??
ww ty BB widziałes wypadek ze mowisz ze nie miał szans?? pewnie jestes z drugiego kranca polski i opowiadasz jakies bajki a tam moze zadnego bmw nawet nie bylo. A jesli mieszkasz blisko to pewnie uslyszales jakies plotki bo to ze to widziałes to jest malo prawdopodbne. Wiec moze lepij sie nie wypowiadajmy skoro nic nie wiemy!!?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Marian 2010-03-29 (02:17) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 8 godzin i 53 minuty temu

To można było nazwać karambolem
Mimo tego że to 4 auta się zderzyły. To wypadek wyglądał strasznie 2 osoby zginęły. Gdyby straż pożarna przyjechała z po 5 minutach, a nie po 25 minutach może by żyli bo oni jeszcze żyli.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~jacky 2010-03-29 (01:49) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 9 godzin i 21 minut temu

karambol
Dwa tiry i dwie osobowki. Karambol- jest to zderzenie więcej niż pięciu pojazdów, w którym mogą (nie muszą!) znajdować się osoby ranne lub zabite.Masz kolego racje.

odpowiedz

0
0
~ja 2010-03-29 (01:22) 4 lata 10 miesięcy 3 dni 9 godzin i 48 minut temu

Byłem zaraz po wypadku. MASAKRA 2 TIRY i 2 Osobówki. Miazga !!!
Totalna miazga z osobówki. BMW X6 totalnie zmiazdzone jak puszka po piwie!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ekspert ds. Rosji: Zawęża się krąg ludzi wokół Władimira Putina
dodane 2015-02-01 (08:35) 2 godziny i 35 minut temu

Awantura na pokładzie samolotu linii Norwegian. Maszyna lądowała w Warszawie
dodane 2015-02-01 (09:19) 1 godzinę i 51 minut temu

materiał wideo

Państwo Islamskie informuje o egzekucji japońskiego zakładnika
dodane 2015-01-31 (21:35) 13 godzin i 35 minut temu

Premier Grecji zapewnia, że nie chce konfliktu z UE i innymi partnerami
dodane 2015-01-31 (21:00) 14 godzin i 10 minut temu

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta
dodane 2015-01-31 (13:55) 21 godzin i 15 minut temu

Decyzja ws. kandydatury Ryszarda Kalisza na prezydenta - 28 lutego
dodane 2015-01-31 (14:50) 20 godzin i 20 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 5421