więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1088016solidarnych Solidarni z Ukrainą

mazowieckie

Karambol samochodowy pod Warszawą.

IAR |  aktualizacja 2010-03-29 (07:13) 4 lata 26 dni i 36 minut temu
drukuj

Trasa krajowa numer 8, która przez znaczną część nocy była nieprzejezdna, została odblokowana. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie powiedział, że ruch odbywa się w obu kierunkach.



Wieczorem na 435. kilometrze, w powiecie pruszkowskim zderzyły się cztery pojazdy - dwa TIR-y i dwa samochody osobowe.


(db, mg)

Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 8 25%
nie 24 75%

Przeczytaj też

Pięć samochodów zderzyło się na obwodnicy Gorzowa

dodane 2010-11-25 (18:19) 3 lata 4 miesiące 29 dni 13 godzin i 30 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (46)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~kropek 2010-03-29 (07:02) 4 lata 26 dni i 47 minut temu

aaa ty BB widziales??
ww ty BB widziałes wypadek ze mowisz ze nie miał szans?? pewnie jestes z drugiego kranca polski i opowiadasz jakies bajki a tam moze zadnego bmw nawet nie bylo. A jesli mieszkasz blisko to pewnie uslyszales jakies plotki bo to ze to widziałes to jest malo prawdopodbne. Wiec moze lepij sie nie wypowiadajmy skoro nic nie wiemy!!?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Marian 2010-03-29 (02:17) 4 lata 26 dni 5 godzin i 32 minuty temu

To można było nazwać karambolem
Mimo tego że to 4 auta się zderzyły. To wypadek wyglądał strasznie 2 osoby zginęły. Gdyby straż pożarna przyjechała z po 5 minutach, a nie po 25 minutach może by żyli bo oni jeszcze żyli.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~profesor ciekawski 2010-03-29 (09:56) 4 lata 25 dni 21 godzin i 53 minuty temu

dlaczego kierowcy ciężarówek nie zachowują odstępu między swoimi ciężarówkami , tylko jadą zderzak w zderak? a potem się dziwią ci kierowcy ciężarówek że przed ich ciężarówkę wjeżdżają kierowcy osobówek i heblują im przed samym nosem , bo innej możliwości nie ma... niech mi odpowie na to pytanie jakiś mądry kierowca ciężarówki który jest najlepszym kierowcą ciężarówki na świecie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Kania 2010-03-29 (09:23) 4 lata 25 dni 22 godziny i 26 minut temu

Kto to jest tirowiec?
Wsiokiem to ty jesteś. A kto to jest "tirowiec" chyba kierowca tira. A wypadki to głównie przez osobówki są bo każdy się wciska przed tira żeby za nim nie jechać wolno a potem przed samą maską hamują i myślą że tir waży tyle co osobówka i też zdąrzy wyhamowac za nim, a potem wielkie zdziwienie i wina oczywiście tira. Trochę wyobraźni ludzie.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Marian 2010-03-29 (10:25) 4 lata 25 dni 21 godzin i 24 minuty temu

Tiry jadące tranzytem powinny być przewożone koleją,
dla jadących drogą max prędkość 80 km/h, zakaz wyprzedzania, odstęp do jadącego przd nim nie mniej niż 100m jeśli prędkość przekracza 50 km/h. Za nieprzestrzeganie mandat w wys. np. 2000. Obowiązkowo GPS z anteną zewnętrzną do monitorowania.

odpowiedz

0
0
~kierowca 2010-03-29 (09:48) 4 lata 25 dni 22 godziny i 1 minutę temu

Podać Nr rejestracyjne pojazdów. Większość to wsioki.
Dziwie się, że policja nie stoi non stop w Al,Krakowskiej i Al.Katowickiej. Tam napływowa banda zarówno TIR-y jak i osobówki szaleją jak potłuczeni. Radiowóz, radar i kontrole nośności powinny być przeprowadzane non stop. Szczególnie polecam samochody z rejestracją zaczynającą się na "E"

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~stomb 2010-03-29 (09:32) 4 lata 25 dni 22 godziny i 17 minut temu

karambolem jest hanyski przedstawiciel handlowy mknący Al. Krakowską na najważniejsze w życiu
spotkanie handlowe w celu sprzedania swojej brudnej od wyngla kichy...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~kloss 2010-03-29 (09:54) 4 lata 25 dni 21 godzin i 55 minut temu

Wsioki to nazywają ciężarówki TIR-ami
i to nie douczone.

odpowiedz

0
0
~małolat 2010-03-29 (09:53) 4 lata 25 dni 21 godzin i 56 minut temu

Ich gęba mówi wszystko. Wara od miasta !!!!!!
Niech robią państwo cud u siebie

odpowiedz

0
0
~pieszy 2010-03-29 (09:51) 4 lata 25 dni 21 godzin i 58 minut temu

Nie wpuszczać do Warszawy napływowej hołoty !!!!
Ich chęć zrobienia kariery jest okropna. Zjedzą gówno i popija moczem dla uzyskania forsy.

odpowiedz

0
0
~ja 2010-03-29 (01:22) 4 lata 26 dni 6 godzin i 27 minut temu

Byłem zaraz po wypadku. MASAKRA 2 TIRY i 2 Osobówki. Miazga !!!
Totalna miazga z osobówki. BMW X6 totalnie zmiazdzone jak puszka po piwie!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Kres 2010-03-29 (09:48) 4 lata 25 dni 22 godziny i 1 minutę temu

Bracia Kierowcy!
Bracia kierowcy wybaczmy tym malointeligentnym reprezentantom naszej nacji mala widze na temat ciezarowke . Przecie widzicie ze dla kazdego nidzielnego kierowcy widok ciezarowki to widok zabojcy a nie clzowieka ktory zarabia na chleb i o wiele gorsze warunki zycia ma niz ten o to czlowiek ktory nazwal nas Wiesniakami :) koledzy prosze nei zrozumiemy jego malej wiedzy bo do 30 roku zycia utrzymywala go zona a teraz robi to matka i nei schanbil swojej reki normalna praca :) pozdrowienia z Mazur od kierowcy cysterny :)

odpowiedz

0
0
~Jedrek 2010-03-29 (08:42) 4 lata 25 dni 23 godziny i 7 minut temu

Na badania psychotechniczne wyslać...
Tirowców...tam jeżdżą same wsioki...co wypadek to tirowiec...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~obcy 2010-03-29 (09:37) 4 lata 25 dni 22 godziny i 12 minut temu

obcy
sam jestes wsiokiem odwal sie od tiruw jak nie wiesz co to jest

odpowiedz

0
0
~kierowca 2010-03-29 (09:22) 4 lata 25 dni 22 godziny i 27 minut temu

zabójcy-tiry
Widziałem w sobotę co wyprawiają na odcinku Stanisławów -Łochów TIRY. TO ZGROZA!!!! Jak długo jeszcze mamy tolerować poczynania tych bandytów????

odpowiedz

0
0
~polak 1960 2010-03-29 (09:17) 4 lata 25 dni 22 godziny i 32 minuty temu

warszawiaki - szybko "chapia" na kase, szybko chca dorownac MILIONEROM
szybko....GINA ....amen !

odpowiedz

0
0
~ptysiek 2010-03-29 (09:10) 4 lata 25 dni 22 godziny i 39 minut temu

Karambol...
Zdarzenie drogowe nazywamy karambolem wówczas, gdy w tymże zdarzeniu bierze udział przynajmniej 5 pojazdów. A poza tym, wyrazy współczucia... Znów zginęli niepotrzebnie...

odpowiedz

0
0
~tolo 2010-03-29 (09:06) 4 lata 25 dni 22 godziny i 43 minuty temu

uprawnienia z traktora i już gotowy król szos

odpowiedz

0
0
~zeno 2010-03-29 (08:25) 4 lata 25 dni 23 godziny i 24 minuty temu

Karambol na polskich drogach.
Rozwijanie państwa do nowoczesnego członka Unii Europejskiej bez zbudowania podstawowej infrastruktury takiej jak drogi,jest politycznym błędem lub sabotażem za który odpowiadają PO,PIS i reszta.Oczywistym skutkiem tego muszą być wypadki i korambole.

odpowiedz

0
0
~pk 2010-03-29 (00:27) 4 lata 26 dni 7 godzin i 22 minuty temu

Zderzenie czterech samochodów to karambol?
To chyba wypadek z udziałem czterech pojazdów.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraiński helikopter ostrzelany przez prorosyjskich separatystów
dodane 2014-04-23 (22:56) 8 godzin i 53 minuty temu

Myśliwce NATO przechwyciły rosyjskie bombowce
dodane 2014-04-23 (20:25) 11 godzin i 24 minuty temu

Obiekty wyrzucone na brzeg to nie szczątki malezyjskiego samolotu
dodane 2014-04-24 (02:25) 5 godzin i 24 minuty temu

Wóz strażacki uderzył w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
dodane 2014-04-23 (22:38) 9 godzin i 11 minut temu

Tragedia w Zduńskiej Woli. 16-latka zginęła od strzału
dodane 2014-04-23 (19:13) 12 godzin i 36 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz śledzić wydarzenia związane z kanonizacją Jana Pawła II?

liczba oddanych głosów: 3011