Strona główna serwisu
Bartosz Lewicki

Bartosz Lewicki

Kaczyński powiedział, kiedy premier Szydło wyjdzie ze szpitala

Kaczyński powiedział, kiedy premier Szydło wyjdzie ze szpitala

Pani premier czuje się coraz lepiej. Prawdopodobnie jutro wieczorem opuści szpital - poinformował w wywiadzie dla TVP3 Białystok prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
Kadr z filmu udostępnionego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów Kadr z filmu udostępnionego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów ()


Beata Szydło trafiła do Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów w Warszawie po wypadku w Oświęcimiu do którego doszło w piątek 10 lutego wieczorem. Policja podała, że rządowa kolumna trzech samochodów (pojazd premier Beaty Szydło jechał w środku) wyprzedzała fiata seicento. Jego 21-letni kierowca przepuścił pierwszy samochód, a następnie zaczął skręcać w lewo i uderzył w auto szefowej rządu, które następnie uderzyło w drzewo.

W wyniku wypadku poważne obrażenia ciała odnieśli premier i jeden z funkcjonariuszy BOR - szef ochrony Beaty Szydło. U drugiego funkcjonariusza BOR - kierowcy pojazdu - stwierdzono lżejsze obrażenia (naruszenie czynności ciała przez mniej niż 7 dni), ale w jego przypadku prowadzone będą jeszcze dodatkowe badania.


Beata Szydło początkowo trafiła do szpitala w Oświęcimiu, skąd została przetransportowana do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Beatę Szydło w szpitalu odwiedził m.in. Jarosław Kaczyński. Poinformowała o tym na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (334)
Nie zgadzam się z opinią
54
Zgadzam się z opinią
497
~cafar 2017-02-16 (17:56) 14 godzin i 20 minut temu

poseł KAczyński zdradza, kiedy premier wyjdzie ze szpitala .... rany boskie, gdzie my zyjemy ?!!! Polska to jakaś bananowa republika ?!!! Kapral informuje co zrobi kapitan ?!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 15

Nie zgadzam się z opinią
36
Zgadzam się z opinią
468
~SirSane 2017-02-16 (17:58) 14 godzin i 18 minut temu

Jedna wielka ściema. Byle 7 dni mineło 😡

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 10

Nie zgadzam się z opinią
38
Zgadzam się z opinią
374
~kitka 2017-02-16 (17:57) 14 godzin i 19 minut temu

....i pogna znów do domu ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4