(jks)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Tuba Prezydenta nie powinna przynajmniej ośmieszać urzędu.
Jest jasne, ze podobne opinie wyrażał i pan Prezydent. Niestety zapomniał, że jako pierwsza osoba w państwie powinien raczej zająć się wypełniamiem swoich obowiązków. Jakoś do tej pory nie znam ani jednego faktu zwołania Rady Gabinetowej w sprawie traktatu lizbońskiego. Z faktu, że ktoś jest pierwszą osobą w pańswie nie wynika, że ma władzę absoluyną. Nawet Królowa Brytyjska nie rości sobie praw do jednowałdztwa. Pan Prezydent zachowuje się tak, jakby miał to zagwarantowane w konstytucji. Kogo chce oszukać?
Jeśli Irlandia zmieni zdanie, ratyfikujemy traktat"
kownacki ! prędzej Polacy zmienią twojego prezydĘta ty nie będziesz szantażował Polski i Polaków i zasłaniał się tym urzędnikiem
NIBY POLACY
nie gęsi i swoje zdanie mają- ale skoro kwakają różnie???
W UE, rządzą tacy sami ......
polityczni bandyci jak w Polsce ! Szantaże i naciski na biedniejsze kraje to metody bandytów i gangsterów !
Jeżeli tak ustalono to prezydent nasz ma rację
Sarkozy próbuje dymić w Europie a tak naprawdę może tyle co Francja czyli tak jak każdy kraj UE.iRLANDIA JUŻ OFICJALNIĘ DZIĘKOWAŁA POLSCE ZA WSTRZYMANIE RATYFIKACJI bo unia europejska to unia równych krajów, czy równiejszych i tych żadnych.To drugie zdaję się głosić premier TUSK i wszystkie,, prywatne obiektywne inaczej media,, oszukańcze często tuby PO .DLACZEGO WPROWADZACIE LUDZI W BŁĄD.Szkoda ze nie ma Piłsudzkiego z nami.On sobie radził z targowiczanami i chłopskimi partyjkami, co rosadzały od środka kraj, grając na siebie i sąsaiadów.Dzisiaj jest samo
veto
Pan Liberum Veto Kłamczyński - Siciński ma zawsze rację.
to zemsta polityczna
choć raz moglibyśmy być przed Irlandia - ale pisowski prezydent nawet na taki mały sukcesik nie pozwoli i będziemy ostatnim krajem w EU który ratyfikuje traktat.
tak
pan prezydent jest chyba za "mały" na to żeby stawiać UE warunki!
Ale o co Tusk się wścieka
Jeśli Prezydent spełnia jego postulat bycia drugą Irlandia to o co chodzi ? Najpierw przecież I-wsza Irlandia

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24