Strona główna serwisu
Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy

Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy

Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 5 k. Trzebnicy na Dolnym Śląsku. Na trasie Prusice-Sanie zderzyły się dwa auta osobowe i samochód ciężarowy. Po kilku godzinach droga została odblokowana.
Jak poinformował Łukasz Dutkowiak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, samochody zostały już usunięte z trasy i ponownie przywrócono ruch na drodze. - Nieznane są jeszcze przyczyny wypadku, ale wiadomo, że na miejscu zginęła kobieta kierująca osobowym mercedesem - mówił policjant.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie należytej ostrożności na drogach.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (60)
Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
43
~Antek 2012-11-17 (11:28) 5 godzin i 52 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
22
~Robert 2012-11-17 (12:46) 4 godziny i 34 minut temu

Nie rozumiem tutaj czegoś.. Dlaczego przy większości wypadków z udziałem auta ciężarowego obrażany jest właśnie ten kierowca.. Ciężarówka ma ograniczenie prędkości do 85 km/h więcej nie poleci ponieważ ma tak zwany ""kaganiec". Radzę spojrzeć w drugą stronę.. przypatrz się na trasie jak jeżdżą pojazdy osobowe.. ja nie mówię, że wszystkie ale ich większość.. Pędzi z prędkością 140-150 km/h, wyprzedza na trzeciego.. to jest jakieś wariactwo. TO NIE JEST ZAWSZE WINA KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK. To jest ich praca, spora część ludzi nie szanuje tego zawodu.. ale Ty sobie śpisz w ciepłym łóżku, aaa on jedzie.. żebyś miał co rano w piekarni kupić.. Pozdrawiam.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
15
~magda 2012-11-17 (15:04) 2 godziny i 16 minut temu

"To wina Tuska" - ktoś pisze ironicznie. Nie wiem czy jego wina, ale pamiętam, że rząd obiecywał zrobić przed Euro ekspresówkę Wrocław - Poznań. I co zrobiono ? Na terenie dolnośląskiego - ZERO.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
19
~gar 2012-11-17 (12:10) 5 godzin i 10 minut temu

TUSK - -to jest twoja normalność???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~tak 2012-11-17 (11:42) 5 godzin i 38 minut temu

no wiesz ale dzisiaj sobota i nie chce się im robić.Zresztą im nigdy się nic nie chce

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
11
~wacus 2012-11-17 (11:31) 5 godzin i 49 minut temu

jak w USA na drodze wybuchla cysterna to to 4 godzinach przywrocono ruch samochodow

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
9
~Bardok 2012-11-17 (13:31) 3 godziny i 49 minut temu

Do puki ludzie się nie ogarną i nie zachowają zdrowego rozsądku to będą ginąć. Ludzie giną w strasznie głupi sposób, nie szanują swojego życia i zdrowia i rodziny. Przecież można jechać normalnie, nie kombinować, nie ryzykować, tylko co z tego jak Ty pojedziesz normalnie, a z drugiej strony jakiś nierozgarnięty wariat i tragedia gotowa. L U D Z I E O G A R N I J C I E S I Ę , by później ksiądz nie musiał gadać że tak chciał Bóg, żeby rodzina nie musiała opłakiwać miesiącami czy nawet latami !!!!! Ja to już zrobiłem, jeżdżę od 8 lat normalnie, a kiedyś można było powiedzieć że trochę szalałem ... życie jest za piękne by go stracić w taki sposób ... Pozdro !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~Luluś 2012-11-17 (12:35) 4 godziny i 45 minut temu

Pamietajcie, kto obiecał drogę ekspresową Wrocław - Poznań. Marszałek Łapin. Teraz jest Parlamentarzystą. Ciekawe czy nadal będą ginąć ludzie??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~D 2012-11-17 (11:54) 5 godzin i 26 minut temu

do ryko. Ryko, co za klase kierowcy uprawiaja, ze jak piszesz: musza uciekac...?! Nie wyprzedza sie jesli nie ma ku temu warunkow. To przeciez przedszkolak moze zrozumiec, a nie stare i glupie chlopy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
10
~ryko 2012-11-17 (11:43) 5 godzin i 37 minut temu

to są drogi krajowe - wąskie bez poboczy. nie ma miejsca na wyprzedzanie, a tym bardziej gdzie uciekać na pobocze. Drogi nr 5 i 11 to zmora dla kierowów. Ja staram się omijać włanie te drodi, korzystam z dróg powiatowych i gminnych. Po pierwsze ruch jest mniej intesywny, a po drugie niekiedy są w lepszym stanie niż krajowe

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
9
~robi 2012-11-17 (14:23) 2 godziny i 57 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~draywer60 2012-11-17 (16:43) 37 minut temu

koledzy jak drozka na sybi a teraz ciezarowki be.be .70% zapytan na sybi to osobowki i 70 % odpowiedzi z ciezarowek a teraz be be co wy byscie zrobili bez tych be be ciezarowek

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~miro 2012-11-17 (21:07) 20 godzin i 13 minut temu

Atakujecie tir a popatrzcie na siebie (osobówki powinny mieć tzw kaganiec)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
8
~Krzys 2012-11-17 (14:34) 2 godziny i 46 minut temu

Patrząc na tiry jeżdzące na terenie zabudowanym 90 km/godz. i wyprzedzające oraz otrambiające innych to takie przypadki nie dziwią. Budzą strach na drodze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
10
~maria 2012-11-17 (12:46) 4 godziny i 34 minut temu

TIR`y na TORY!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~jolkipolki 2012-11-17 (12:39) 4 godziny i 41 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
4
~jan 2012-11-17 (14:31) 2 godziny i 49 minut temu

Co byście osły zrobili bez Policji, na którą tak nzrzekacie ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
20
~wszechpolak 2012-11-17 (13:24) 3 godziny i 56 minut temu

kobieta - ford, kobieta - mercedes, ile jeszcze kobiet dzisiaj? Kobiety powinne miec specjalne kursy na prawo jazdy, bo to wioelkie zagrożenie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
0
~beata 2012-11-19 (09:28) 7 godzin i 52 minut temu

Prosze o telefon rodzine Zmaarłej Tragicznie Pani. 515-238-813

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
0
~ania 2012-11-17 (15:43) 1 godzinę i 37 minut temu

Dziś był śmiertelny wypadek na Orawie-Czarny Dunajec lecz nie ma nigdzie żadnej wzmianki .Zginął 25 latek.Orawa to nie Polska.

odpowiedz