więcej

dolnośląskie

Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2012-11-17 (14:42) 2 lata 1 miesiąc 17 godzin i 45 minut temu
drukuj


Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy
opinie
Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 5 k. Trzebnicy na Dolnym Śląsku. Na trasie Prusice-Sanie zderzyły się dwa auta osobowe i samochód ciężarowy. Po kilku godzinach droga została odblokowana.

Jak poinformował Łukasz Dutkowiak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, samochody zostały już usunięte z trasy i ponownie przywrócono ruch na drodze. - Nieznane są jeszcze przyczyny wypadku, ale wiadomo, że na miejscu zginęła kobieta kierująca osobowym mercedesem - mówił policjant.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie należytej ostrożności na drogach.


(pp, msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 8.16%
nie 45 91.84%

Przeczytaj też

Wypadek koło Bobowa. 19-latka nie żyje

dodane 2012-11-16 (15:05) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 17 godzin i 22 minuty temu

Śmiertelny wypadek w w gdańskiej stoczni

dodane 2012-11-15 (12:50) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 19 godzin i 37 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Mieliście jakiś wypadek komunikacyjny?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (60)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

43
15
~Antek 2012-11-17 (11:28) 2 lata 1 miesiąc 20 godzin i 59 minut temu

Tiry na tory !!!!!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

22
4
~Robert 2012-11-17 (12:46) 2 lata 1 miesiąc 19 godzin i 41 minut temu

Nie rozumiem tutaj czegoś.. Dlaczego przy większości wypadków z udziałem auta ciężarowego obrażany jest właśnie ten kierowca.. Ciężarówka ma ograniczenie prędkości do 85 km/h więcej nie poleci ponieważ ma tak zwany ""kaganiec". Radzę spojrzeć w drugą stronę.. przypatrz się na trasie jak jeżdżą pojazdy osobowe.. ja nie mówię, że wszystkie ale ich większość.. Pędzi z prędkością 140-150 km/h, wyprzedza na trzeciego.. to jest jakieś wariactwo. TO NIE JEST ZAWSZE WINA KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK. To jest ich praca, spora część ludzi nie szanuje tego zawodu.. ale Ty sobie śpisz w ciepłym łóżku, aaa on jedzie.. żebyś miał co rano w piekarni kupić.. Pozdrawiam.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

15
3
~magda 2012-11-17 (15:04) 2 lata 1 miesiąc 17 godzin i 23 minuty temu

"To wina Tuska" - ktoś pisze ironicznie. Nie wiem czy jego wina, ale pamiętam, że rząd obiecywał zrobić przed Euro ekspresówkę Wrocław - Poznań. I co zrobiono ? Na terenie dolnośląskiego - ZERO.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
9
~gar 2012-11-17 (12:10) 2 lata 1 miesiąc 20 godzin i 17 minut temu

TUSK - -to jest twoja normalność???

odpowiedz

10
1
~tak 2012-11-17 (11:42) 2 lata 1 miesiąc 20 godzin i 45 minut temu

no wiesz ale dzisiaj sobota i nie chce się im robić.Zresztą im nigdy się nic nie chce

odpowiedz

11
2
~wacus 2012-11-17 (11:31) 2 lata 1 miesiąc 20 godzin i 56 minut temu

jak w USA na drodze wybuchla cysterna to to 4 godzinach przywrocono ruch samochodow

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

9
2
~Bardok 2012-11-17 (13:31) 2 lata 1 miesiąc 18 godzin i 56 minut temu

Do puki ludzie się nie ogarną i nie zachowają zdrowego rozsądku to będą ginąć. Ludzie giną w strasznie głupi sposób, nie szanują swojego życia i zdrowia i rodziny. Przecież można jechać normalnie, nie kombinować, nie ryzykować, tylko co z tego jak Ty pojedziesz normalnie, a z drugiej strony jakiś nierozgarnięty wariat i tragedia gotowa. L U D Z I E O G A R N I J C I E S I Ę , by później ksiądz nie musiał gadać że tak chciał Bóg, żeby rodzina nie musiała opłakiwać miesiącami czy nawet latami !!!!! Ja to już zrobiłem, jeżdżę od 8 lat normalnie, a kiedyś można było powiedzieć że trochę szalałem ... życie jest za piękne by go stracić w taki sposób ... Pozdro !!!

odpowiedz

7
1
~Luluś 2012-11-17 (12:35) 2 lata 1 miesiąc 19 godzin i 52 minuty temu

Pamietajcie, kto obiecał drogę ekspresową Wrocław - Poznań. Marszałek Łapin. Teraz jest Parlamentarzystą. Ciekawe czy nadal będą ginąć ludzie??

odpowiedz

6
0
~D 2012-11-17 (11:54) 2 lata 1 miesiąc 20 godzin i 33 minuty temu

do ryko. Ryko, co za klase kierowcy uprawiaja, ze jak piszesz: musza uciekac...?! Nie wyprzedza sie jesli nie ma ku temu warunkow. To przeciez przedszkolak moze zrozumiec, a nie stare i glupie chlopy.

odpowiedz

10
4
~ryko 2012-11-17 (11:43) 2 lata 1 miesiąc 20 godzin i 44 minuty temu

to są drogi krajowe - wąskie bez poboczy. nie ma miejsca na wyprzedzanie, a tym bardziej gdzie uciekać na pobocze. Drogi nr 5 i 11 to zmora dla kierowów. Ja staram się omijać włanie te drodi, korzystam z dróg powiatowych i gminnych. Po pierwsze ruch jest mniej intesywny, a po drugie niekiedy są w lepszym stanie niż krajowe

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
4
~robi 2012-11-17 (14:23) 2 lata 1 miesiąc 18 godzin i 4 minuty temu

WINA TUSKA!!!

odpowiedz

4
0
~draywer60 2012-11-17 (16:43) 2 lata 1 miesiąc 15 godzin i 44 minuty temu

koledzy jak drozka na sybi a teraz ciezarowki be.be .70% zapytan na sybi to osobowki i 70 % odpowiedzi z ciezarowek a teraz be be co wy byscie zrobili bez tych be be ciezarowek

odpowiedz

3
0
~miro 2012-11-17 (21:07) 2 lata 1 miesiąc 11 godzin i 20 minut temu

Atakujecie tir a popatrzcie na siebie (osobówki powinny mieć tzw kaganiec)

odpowiedz

8
6
~Krzys 2012-11-17 (14:34) 2 lata 1 miesiąc 17 godzin i 53 minuty temu

Patrząc na tiry jeżdzące na terenie zabudowanym 90 km/godz. i wyprzedzające oraz otrambiające innych to takie przypadki nie dziwią. Budzą strach na drodze.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

10
8
~maria 2012-11-17 (12:46) 2 lata 1 miesiąc 19 godzin i 41 minut temu

TIR`y na TORY!!!!!!

odpowiedz

4
2
~jolkipolki 2012-11-17 (12:39) 2 lata 1 miesiąc 19 godzin i 48 minut temu

POLSKA.....

odpowiedz

4
4
~jan 2012-11-17 (14:31) 2 lata 1 miesiąc 17 godzin i 56 minut temu

Co byście osły zrobili bez Policji, na którą tak nzrzekacie ?

odpowiedz

20
20
~wszechpolak 2012-11-17 (13:24) 2 lata 1 miesiąc 19 godzin i 3 minuty temu

kobieta - ford, kobieta - mercedes, ile jeszcze kobiet dzisiaj? Kobiety powinne miec specjalne kursy na prawo jazdy, bo to wioelkie zagrożenie.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
2
~beata 2012-11-19 (09:28) 2 lata 28 dni 22 godziny i 59 minut temu

Prosze o telefon rodzine Zmaarłej Tragicznie Pani. 515-238-813

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
2
~ania 2012-11-17 (15:43) 2 lata 1 miesiąc 16 godzin i 44 minuty temu

Dziś był śmiertelny wypadek na Orawie-Czarny Dunajec lecz nie ma nigdzie żadnej wzmianki .Zginął 25 latek.Orawa to nie Polska.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 20 godzin i 27 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 19 godzin i 57 minut temu

UE zaostrzy sankcje wobec Krymu
dodane 2014-12-17 (11:00) 21 godzin i 27 minut temu

Zarzut zabójstwa dla mężczyzny, który podpalił pracownice GOPS
dodane 2014-12-17 (10:50) 21 godzin i 37 minut temu

W autobusach i tramwajach pojawią się "tajemniczy klienci"
dodane 2014-12-17 (12:27) 20 godzin i 1 minutę temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 27109