więcej

dolnośląskie

Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2012-11-17 (14:42) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 3 godziny i 9 minut temu
drukuj


Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy
opinie
Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 5 k. Trzebnicy na Dolnym Śląsku. Na trasie Prusice-Sanie zderzyły się dwa auta osobowe i samochód ciężarowy. Po kilku godzinach droga została odblokowana.

Jak poinformował Łukasz Dutkowiak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, samochody zostały już usunięte z trasy i ponownie przywrócono ruch na drodze. - Nieznane są jeszcze przyczyny wypadku, ale wiadomo, że na miejscu zginęła kobieta kierująca osobowym mercedesem - mówił policjant.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie należytej ostrożności na drogach.


(pp, msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 8.16%
nie 45 91.84%

Przeczytaj też

Wypadek koło Bobowa. 19-latka nie żyje

dodane 2012-11-16 (15:05) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 2 godziny i 46 minut temu

Śmiertelny wypadek w w gdańskiej stoczni

dodane 2012-11-15 (12:50) 1 rok 10 miesięcy 15 dni 5 godzin i 1 minutę temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Mieliście jakiś wypadek komunikacyjny?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (60)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
2
~beata 2012-11-19 (09:28) 1 rok 10 miesięcy 11 dni 8 godzin i 23 minuty temu

Prosze o telefon rodzine Zmaarłej Tragicznie Pani. 515-238-813

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
9
~kierowca 2012-11-17 (12:32) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 5 godzin i 19 minut temu

Zmora kierowcow aut osobowych sa samochody ciezarowe-tiry.Ida na calego,nie patrza co na drodze,wchodzenie na trzeciego to jakby nakaz u tych kierowcow.Wiedza ze oni wychodza calo w razie wypadku.Najwyzszy czas problem rozwiazac na szczeblu ministra.Czekacie aby bylo wiecej ofiar?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

22
4
~Robert 2012-11-17 (12:46) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 5 godzin i 5 minut temu

Nie rozumiem tutaj czegoś.. Dlaczego przy większości wypadków z udziałem auta ciężarowego obrażany jest właśnie ten kierowca.. Ciężarówka ma ograniczenie prędkości do 85 km/h więcej nie poleci ponieważ ma tak zwany ""kaganiec". Radzę spojrzeć w drugą stronę.. przypatrz się na trasie jak jeżdżą pojazdy osobowe.. ja nie mówię, że wszystkie ale ich większość.. Pędzi z prędkością 140-150 km/h, wyprzedza na trzeciego.. to jest jakieś wariactwo. TO NIE JEST ZAWSZE WINA KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK. To jest ich praca, spora część ludzi nie szanuje tego zawodu.. ale Ty sobie śpisz w ciepłym łóżku, aaa on jedzie.. żebyś miał co rano w piekarni kupić.. Pozdrawiam.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

43
15
~Antek 2012-11-17 (11:28) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 6 godzin i 23 minuty temu

Tiry na tory !!!!!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

3
0
~miro 2012-11-17 (21:07) 1 rok 10 miesięcy 12 dni 20 godzin i 44 minuty temu

Atakujecie tir a popatrzcie na siebie (osobówki powinny mieć tzw kaganiec)

odpowiedz

20
20
~wszechpolak 2012-11-17 (13:24) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 4 godziny i 27 minut temu

kobieta - ford, kobieta - mercedes, ile jeszcze kobiet dzisiaj? Kobiety powinne miec specjalne kursy na prawo jazdy, bo to wioelkie zagrożenie.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

8
6
~Krzys 2012-11-17 (14:34) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 3 godziny i 17 minut temu

Patrząc na tiry jeżdzące na terenie zabudowanym 90 km/godz. i wyprzedzające oraz otrambiające innych to takie przypadki nie dziwią. Budzą strach na drodze.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

12
22
~amfeta 2012-11-17 (14:27) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 3 godziny i 24 minuty temu

tiry to burdelowce na kolach tiry to najbardziej wulgarne kolubryny poruszajace sie po drogach precz z tirami z polskich drog !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~draywer60 2012-11-17 (16:43) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 1 godzinę i 8 minut temu

koledzy jak drozka na sybi a teraz ciezarowki be.be .70% zapytan na sybi to osobowki i 70 % odpowiedzi z ciezarowek a teraz be be co wy byscie zrobili bez tych be be ciezarowek

odpowiedz

0
2
~ania 2012-11-17 (15:43) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 2 godziny i 8 minut temu

Dziś był śmiertelny wypadek na Orawie-Czarny Dunajec lecz nie ma nigdzie żadnej wzmianki .Zginął 25 latek.Orawa to nie Polska.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~fulwypas 2012-11-17 (16:21) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 1 godzinę i 30 minut temu

CHCIELIŚTA FRYCA???-NO TO MATA!!!

odpowiedz

10
19
~lilka 2012-11-17 (13:38) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 4 godziny i 13 minut temu

Tiry są niebezpieczne i wszelkie ciężarówki również. Jak oni wywijają na tych drogach! Gdy zobaczę ciężarówkę to albo dodaję gazu, albo zjeżdżam natychmiast z drogi i ustępuję miejsca - ze strachu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
2
~George 2012-11-17 (15:22) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 2 godziny i 29 minut temu

..."dwa auta osobowe i samochód ciężarowy. Po kilku godzinach droga została odblokowana. ..." Wszystko pięknie, tylko w Polsce nie ma "AUT" lecz są wyłącznie SAMOCHODY. "I to byłoby na tyle".

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
4
~George 2012-11-17 (15:23) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 2 godziny i 28 minut temu

..."zderzyły się dwa auta osobowe i samochód..." W Polsce nie ma "AUT" a są wyłącznie SAMOCHODY.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

15
3
~magda 2012-11-17 (15:04) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 2 godziny i 47 minut temu

"To wina Tuska" - ktoś pisze ironicznie. Nie wiem czy jego wina, ale pamiętam, że rząd obiecywał zrobić przed Euro ekspresówkę Wrocław - Poznań. I co zrobiono ? Na terenie dolnośląskiego - ZERO.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
4
~jan 2012-11-17 (14:31) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 3 godziny i 20 minut temu

Co byście osły zrobili bez Policji, na którą tak nzrzekacie ?

odpowiedz

9
4
~robi 2012-11-17 (14:23) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 3 godziny i 28 minut temu

WINA TUSKA!!!

odpowiedz

11
2
~wacus 2012-11-17 (11:31) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 6 godzin i 20 minut temu

jak w USA na drodze wybuchla cysterna to to 4 godzinach przywrocono ruch samochodow

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

9
2
~Bardok 2012-11-17 (13:31) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 4 godziny i 20 minut temu

Do puki ludzie się nie ogarną i nie zachowają zdrowego rozsądku to będą ginąć. Ludzie giną w strasznie głupi sposób, nie szanują swojego życia i zdrowia i rodziny. Przecież można jechać normalnie, nie kombinować, nie ryzykować, tylko co z tego jak Ty pojedziesz normalnie, a z drugiej strony jakiś nierozgarnięty wariat i tragedia gotowa. L U D Z I E O G A R N I J C I E S I Ę , by później ksiądz nie musiał gadać że tak chciał Bóg, żeby rodzina nie musiała opłakiwać miesiącami czy nawet latami !!!!! Ja to już zrobiłem, jeżdżę od 8 lat normalnie, a kiedyś można było powiedzieć że trochę szalałem ... życie jest za piękne by go stracić w taki sposób ... Pozdro !!!

odpowiedz

10
8
~maria 2012-11-17 (12:46) 1 rok 10 miesięcy 13 dni 5 godzin i 5 minut temu

TIR`y na TORY!!!!!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Telewizja Trwam ukarana karą 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy
dodane 2014-09-30 (15:21) 2 godziny i 30 minut temu

UE nie złagodzi sankcji wobec Rosji
dodane 2014-09-30 (14:20) 3 godziny i 31 minut temu

Znany ksiądz "wyprał" 67 mln zł. Zapadły wyroki ws. afery Stella Maris
dodane 2014-09-30 (13:28) 4 godziny i 23 minuty temu

Zmarł mężczyzna pobity przez ochroniarza w nocnym klubie
dodane 2014-09-30 (13:41) 4 godziny i 10 minut temu

9 lat dla ojca za wyrzucenie syna przez balkon
dodane 2014-09-30 (13:25) 4 godziny i 26 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz zapoznać się z treścią expose Ewy Kopacz?

liczba oddanych głosów: 1099