więcej

dolnośląskie

Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2012-11-17 (14:42) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 11 godzin i 41 minut temu
drukuj


Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy
opinie
Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 5 k. Trzebnicy na Dolnym Śląsku. Na trasie Prusice-Sanie zderzyły się dwa auta osobowe i samochód ciężarowy. Po kilku godzinach droga została odblokowana.

Jak poinformował Łukasz Dutkowiak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, samochody zostały już usunięte z trasy i ponownie przywrócono ruch na drodze. - Nieznane są jeszcze przyczyny wypadku, ale wiadomo, że na miejscu zginęła kobieta kierująca osobowym mercedesem - mówił policjant.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie należytej ostrożności na drogach.


(pp, msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 8.16%
nie 45 91.84%

Przeczytaj też

Wypadek koło Bobowa. 19-latka nie żyje

dodane 2012-11-16 (15:05) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 11 godzin i 18 minut temu

Śmiertelny wypadek w w gdańskiej stoczni

dodane 2012-11-15 (12:50) 1 rok 8 miesięcy 17 dni 13 godzin i 33 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (60)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
2
~beata 2012-11-19 (09:28) 1 rok 8 miesięcy 13 dni 16 godzin i 55 minut temu

Prosze o telefon rodzine Zmaarłej Tragicznie Pani. 515-238-813

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
9
~kierowca 2012-11-17 (12:32) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 13 godzin i 51 minut temu

Zmora kierowcow aut osobowych sa samochody ciezarowe-tiry.Ida na calego,nie patrza co na drodze,wchodzenie na trzeciego to jakby nakaz u tych kierowcow.Wiedza ze oni wychodza calo w razie wypadku.Najwyzszy czas problem rozwiazac na szczeblu ministra.Czekacie aby bylo wiecej ofiar?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

22
4
~Robert 2012-11-17 (12:46) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 13 godzin i 37 minut temu

Nie rozumiem tutaj czegoś.. Dlaczego przy większości wypadków z udziałem auta ciężarowego obrażany jest właśnie ten kierowca.. Ciężarówka ma ograniczenie prędkości do 85 km/h więcej nie poleci ponieważ ma tak zwany ""kaganiec". Radzę spojrzeć w drugą stronę.. przypatrz się na trasie jak jeżdżą pojazdy osobowe.. ja nie mówię, że wszystkie ale ich większość.. Pędzi z prędkością 140-150 km/h, wyprzedza na trzeciego.. to jest jakieś wariactwo. TO NIE JEST ZAWSZE WINA KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK. To jest ich praca, spora część ludzi nie szanuje tego zawodu.. ale Ty sobie śpisz w ciepłym łóżku, aaa on jedzie.. żebyś miał co rano w piekarni kupić.. Pozdrawiam.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

43
15
~Antek 2012-11-17 (11:28) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 14 godzin i 55 minut temu

Tiry na tory !!!!!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

3
0
~miro 2012-11-17 (21:07) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 5 godzin i 16 minut temu

Atakujecie tir a popatrzcie na siebie (osobówki powinny mieć tzw kaganiec)

odpowiedz

20
20
~wszechpolak 2012-11-17 (13:24) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 12 godzin i 59 minut temu

kobieta - ford, kobieta - mercedes, ile jeszcze kobiet dzisiaj? Kobiety powinne miec specjalne kursy na prawo jazdy, bo to wioelkie zagrożenie.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

8
6
~Krzys 2012-11-17 (14:34) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 11 godzin i 49 minut temu

Patrząc na tiry jeżdzące na terenie zabudowanym 90 km/godz. i wyprzedzające oraz otrambiające innych to takie przypadki nie dziwią. Budzą strach na drodze.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

12
22
~amfeta 2012-11-17 (14:27) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 11 godzin i 56 minut temu

tiry to burdelowce na kolach tiry to najbardziej wulgarne kolubryny poruszajace sie po drogach precz z tirami z polskich drog !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~draywer60 2012-11-17 (16:43) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 9 godzin i 40 minut temu

koledzy jak drozka na sybi a teraz ciezarowki be.be .70% zapytan na sybi to osobowki i 70 % odpowiedzi z ciezarowek a teraz be be co wy byscie zrobili bez tych be be ciezarowek

odpowiedz

0
2
~ania 2012-11-17 (15:43) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 10 godzin i 40 minut temu

Dziś był śmiertelny wypadek na Orawie-Czarny Dunajec lecz nie ma nigdzie żadnej wzmianki .Zginął 25 latek.Orawa to nie Polska.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~fulwypas 2012-11-17 (16:21) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 10 godzin i 2 minuty temu

CHCIELIŚTA FRYCA???-NO TO MATA!!!

odpowiedz

10
19
~lilka 2012-11-17 (13:38) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 12 godzin i 45 minut temu

Tiry są niebezpieczne i wszelkie ciężarówki również. Jak oni wywijają na tych drogach! Gdy zobaczę ciężarówkę to albo dodaję gazu, albo zjeżdżam natychmiast z drogi i ustępuję miejsca - ze strachu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
2
~George 2012-11-17 (15:22) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 11 godzin i 1 minutę temu

..."dwa auta osobowe i samochód ciężarowy. Po kilku godzinach droga została odblokowana. ..." Wszystko pięknie, tylko w Polsce nie ma "AUT" lecz są wyłącznie SAMOCHODY. "I to byłoby na tyle".

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
4
~George 2012-11-17 (15:23) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 11 godzin i 1 minutę temu

..."zderzyły się dwa auta osobowe i samochód..." W Polsce nie ma "AUT" a są wyłącznie SAMOCHODY.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

15
3
~magda 2012-11-17 (15:04) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 11 godzin i 19 minut temu

"To wina Tuska" - ktoś pisze ironicznie. Nie wiem czy jego wina, ale pamiętam, że rząd obiecywał zrobić przed Euro ekspresówkę Wrocław - Poznań. I co zrobiono ? Na terenie dolnośląskiego - ZERO.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
4
~jan 2012-11-17 (14:31) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 11 godzin i 52 minuty temu

Co byście osły zrobili bez Policji, na którą tak nzrzekacie ?

odpowiedz

9
4
~robi 2012-11-17 (14:23) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 12 godzin i 1 minutę temu

WINA TUSKA!!!

odpowiedz

11
2
~wacus 2012-11-17 (11:31) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 14 godzin i 52 minuty temu

jak w USA na drodze wybuchla cysterna to to 4 godzinach przywrocono ruch samochodow

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

9
2
~Bardok 2012-11-17 (13:31) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 12 godzin i 52 minuty temu

Do puki ludzie się nie ogarną i nie zachowają zdrowego rozsądku to będą ginąć. Ludzie giną w strasznie głupi sposób, nie szanują swojego życia i zdrowia i rodziny. Przecież można jechać normalnie, nie kombinować, nie ryzykować, tylko co z tego jak Ty pojedziesz normalnie, a z drugiej strony jakiś nierozgarnięty wariat i tragedia gotowa. L U D Z I E O G A R N I J C I E S I Ę , by później ksiądz nie musiał gadać że tak chciał Bóg, żeby rodzina nie musiała opłakiwać miesiącami czy nawet latami !!!!! Ja to już zrobiłem, jeżdżę od 8 lat normalnie, a kiedyś można było powiedzieć że trochę szalałem ... życie jest za piękne by go stracić w taki sposób ... Pozdro !!!

odpowiedz

10
8
~maria 2012-11-17 (12:46) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 13 godzin i 37 minut temu

TIR`y na TORY!!!!!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Władimir Putin do Baracka Obamy: sankcje USA wobec Rosji są daremne
dodane 2014-08-01 (22:20) 4 godziny i 3 minuty temu

Barack Obama: stosownie przez CIA tortur było błędem
dodane 2014-08-01 (23:35) 2 godziny i 48 minut temu

Kolizja pociągów w Mannheim. 45 osób rannych
dodane 2014-08-01 (22:55) 3 godziny i 28 minut temu

MSZ zawiesza pracę polskiej ambasady w Libii
dodane 2014-08-01 (22:49) 3 godziny i 34 minuty temu

Uroczystości przed pomnikiem "Polegli Niepokonani"
dodane 2014-08-01 (19:02) 7 godzin i 21 minut temu

Uroczystości przed pomnikiem Gloria Victis na Wojskowych Powązkach
dodane 2014-08-01 (17:24) 8 godzin i 59 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zgadzasz się z wynikami kontroli NIK dot. przygotowania szkół do przyjęcia sześciolatków?

liczba oddanych głosów: 2124