więcej

zachodniopomorskie

Jedna osoba zginęła, a 30 osób ewakuowano w wyniku pożaru w Szczecinie.

WP, PAP |  dodane 2013-02-03 (22:49) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 16 godzin i 53 minuty temu
drukuj


Pożar w Szczecinie
Pożar w Szczecinie opinie
Po pożarze, który wybuchł w niedzielę późnym wieczorem w kamienicy w centrum Szczecina strażacy znaleźli w spalonym mieszkaniu ciało. Nie wiadomo kim była ta osoba - powiedział dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa (WSKR) w Szczecinie.

Według WSKR, spaliło się jedno mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy, część klatki schodowej i fragment strychu. Nie znane są jeszcze przyczyny pożaru; płomienie mogły pojawić się z powodu zwarcia w instalacji elektrycznej bądź zaprószenia ognia.

Podczas akcji ratowniczej ewakuowano 30 mieszkańców kamienicy. Na miejsce podstawiono autobus, w którym mogli się oni ogrzać.

Pożar wybuchł około godz. 21. Najpierw paliło się mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Obrońców Stalingradu 22 w Szczecinie. Następnie ogień objął dwa sąsiednie mieszkania i przeniósł się na strych.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 18.52%
nie 22 81.48%

Przeczytaj też

Pożar Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach - płonie dach

aktualizacja 2013-02-14 (11:01) 1 rok 11 miesięcy 18 dni 4 godziny i 41 minut temu

Pożar w ośrodku dla młodzieży w Białymstoku

aktualizacja 2013-02-02 (09:23) 1 rok 11 miesięcy 30 dni 6 godzin i 19 minut temu

Wybuch w centrali giganta naftowego Pemex - są zabici i ranni

aktualizacja 2013-02-01 (06:47) 2 lata 8 godzin i 55 minut temu

Groźny pożar we Wrocławiu - spaliły się butle z gazem

aktualizacja 2013-01-31 (17:57) 2 lata 21 godzin i 45 minut temu

15 osób ewakuowanych po pożarze kamienicy w Otyniu w Lubuskiem

dodane 2013-01-26 (13:50) 2 lata 6 dni 1 godzinę i 52 minuty temu

Pożar hali z chemikaliami w Płocku opanowany

aktualizacja 2013-01-24 (10:33) 2 lata 8 dni 5 godzin i 9 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (69)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

28
4
~mikt 2013-02-04 (01:05) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 14 godzin i 37 minut temu

Co chcecie od zdjęcia? To właśnie Obrońców.. naprzeciwko podstawówki. Tępakom nazwa ulicy nie podoba się?? Uczcie się historii kołki co zdarzyło się pod Stalingradem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
3
~weteran 2013-02-04 (07:06) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 8 godzin i 36 minut temu

gdybys zrozumial prostaku co znaczy nazwa Obroncow Stalingradu to nie wypisywalbys glupoty , gdyby nie ci ludzie ktorzy walczyli za kromke chleba to by ciebie nie bylo na swiecie bo wylecialbys kominem - prosze sie zastanowic i przestac pisac -Glupoty - a u nas ta ulica bedzie sie nazywac Obroncow Stalingradu - bo tak jak w gdansku - obroncy poczty czy obroncy westerpllate - byli to obroncy wolnosci !!! i basta od HISTORII - prostaku !!! - jestem oburzony na takie prostackie wpisy i tych prostakow - weteran wojny ojczyznianej . ta glupota i nienawisc prowadzi do eskalacji nienawisci do innych narodow , stalo sie nieszczenscie a wy nie macie kszty szacunku dla ludzi ktorzy ucierpiely , jestescie przezarci zlem i nienawiscia - za takie wpisy powinniscie zaplacic mandat w wysokosci minimum 1000 zl i tym powinni zajac sie z urzedu sluzby do tego powolane - szukacie pieniedzy to macie podane jak na tacy - pozdrawiam sluzby .

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

19
0
~babe 2013-02-04 (03:33) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 12 godzin i 9 minut temu

Jestem Szczecinianka mieszkajaca w Australii i patrzac na zdjecie, po sekundzie wiedzialam ze to kamienica naprzeciwko Maciusia... Ludzie, pomyslcie dwa razy zanim napiszecie bzdury, czasem lepiej nie mowic nic niz robic z siebie debila.

odpowiedz

12
4
~Polak 2013-02-04 (00:36) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 15 godzin i 6 minut temu

jakiego stalingradu!!!! A POCZTY GDAŃSKIEJ, OBROŃCÓW WARSZAWY CZY BOHATERÓW SPOD WIZNY to może być!?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

7
0
~42 2013-02-04 (00:46) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 14 godzin i 56 minut temu

Kamienica a nie blok!!!

odpowiedz

4
0
~berlinczyk 2013-02-04 (08:05) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 7 godzin i 37 minut temu

Zanim napiszecie na temat Obroncow Stalingradu zajzyjcie do historii oczy bola od glupich komentarzy. Nie Obroncow Stalina-----------STALINGRADU:...........

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
2
~kowal 2013-02-04 (06:10) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 9 godzin i 32 minuty temu

Wychodzi na to że w szczekocinie działa 5 kolumna co na to służby,kastrofa kolejowa, zatrute mleko,obecnie pożary

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~dsa 2013-02-04 (02:29) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 13 godzin i 13 minut temu

ta ulica jest w centrum miasta o takiej nazwie

odpowiedz

7
6
~paszol won 2013-02-04 (00:41) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 15 godzin i 1 minutę temu

OBRONCY STALINGRADU?????????????!!!!!!!!!!??????????????????????

odpowiedz

10
10
~z Niemodlina 2013-02-04 (00:23) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 15 godzin i 19 minut temu

A nie może być np. Obrońców Wizny czy kpt Raginisa ?? Czy w Rosji też są ulice np. Obrońców Warszawy ???

odpowiedz

0
1
~I think 2013-02-04 (09:32) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 6 godzin i 10 minut temu

to obrońcy Stalingradu mogli zaprószyć ogień..

odpowiedz

8
9
~t 2013-02-04 (05:42) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 10 godzin i 1 minutę temu

miasto się pali bo chce do niemca

odpowiedz

6
8
~robciu 2013-02-03 (23:53) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 15 godzin i 49 minut temu

Nawet prawdziwego zdjęcia nie mają

odpowiedz

9
13
~Kazimierz z USA 2013-02-04 (03:31) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 12 godzin i 11 minut temu

Ale piekne kamienice wybudowali Niemcy polakom w Szczecinie i nie tylko w Szczecinie .Teraz pisowska holota niszczy je .

odpowiedz

2
8
~ona 2013-02-04 (00:01) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 15 godzin i 41 minut temu

co tu opiniowac postronnym- stalo sie nieszczescie i juz. Pozar o 21-ej a na zdjeciu widno jak w maju

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
19
~Gosia 2013-02-04 (01:10) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 14 godzin i 32 minuty temu

To PRZEKLENSTWO aby ludzie mieszkali przy ul. o takiej nazwie ,Donek jestes patriota zrob z ta nazwa cos

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
14
~8 2013-02-04 (04:00) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 11 godzin i 42 minuty temu

Tak zimo a sie ogien kurna pali , ach z tym wszystkim. I to nad morzem

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

18
28
~Levy 2013-02-04 (00:01) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 15 godzin i 41 minut temu

Obrońców Stalingradu? Myślałem, że miejsce na nazwy takich ulic jest w Rosji...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

10
20
~k 2013-02-03 (23:27) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 16 godzin i 15 minut temu

to samo zdjęcie co do pożaru we wrocławiu dali buraki, wp. to już totalna kaszanka

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

7
30
~dodo 2013-02-04 (03:39) 1 rok 11 miesięcy 28 dni 12 godzin i 3 minuty temu

Ulica Obrońców Stalingradu :-) To w tym Szczecinie nie wiedzą, że komunę mamy już za sobą i w innych miastach Polski pozmieniano nazwy ulic na niekomunistyczne ?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ekspert ds. Rosji: Zawęża się krąg ludzi wokół Władimira Putina
dodane 2015-02-01 (08:35) 7 godzin i 7 minut temu

Awantura na pokładzie samolotu linii Norwegian. Maszyna lądowała w Warszawie
dodane 2015-02-01 (09:19) 6 godzin i 23 minuty temu

materiał wideo

Państwo Islamskie informuje o egzekucji japońskiego zakładnika
dodane 2015-01-31 (21:35) 18 godzin i 7 minut temu

Premier Grecji zapewnia, że nie chce konfliktu z UE i innymi partnerami
dodane 2015-01-31 (21:00) 18 godzin i 42 minuty temu

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta
dodane 2015-01-31 (13:55) 1 dzień 1 godzinę i 47 minut temu

Decyzja ws. kandydatury Ryszarda Kalisza na prezydenta - 28 lutego
dodane 2015-01-31 (14:50) 1 dzień i 52 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 5795