więcej

zachodniopomorskie

Jedna osoba zginęła, a 30 osób ewakuowano w wyniku pożaru w Szczecinie.

WP.PL, PAP |  dodane 2013-02-03 (22:49) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 35 minut temu
drukuj


Pożar w Szczecinie
Pożar w Szczecinie opinie
Po pożarze, który wybuchł w niedzielę późnym wieczorem w kamienicy w centrum Szczecina strażacy znaleźli w spalonym mieszkaniu ciało. Nie wiadomo kim była ta osoba - powiedział dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa (WSKR) w Szczecinie.

Według WSKR, spaliło się jedno mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy, część klatki schodowej i fragment strychu. Nie znane są jeszcze przyczyny pożaru; płomienie mogły pojawić się z powodu zwarcia w instalacji elektrycznej bądź zaprószenia ognia.

Podczas akcji ratowniczej ewakuowano 30 mieszkańców kamienicy. Na miejsce podstawiono autobus, w którym mogli się oni ogrzać.

Pożar wybuchł około godz. 21. Najpierw paliło się mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Obrońców Stalingradu 22 w Szczecinie. Następnie ogień objął dwa sąsiednie mieszkania i przeniósł się na strych.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 18.52%
nie 22 81.48%

Przeczytaj też

Pożar Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach - płonie dach

aktualizacja 2013-02-14 (11:01) 1 rok 10 miesięcy 4 dni 5 godzin i 23 minuty temu

Pożar w ośrodku dla młodzieży w Białymstoku

aktualizacja 2013-02-02 (09:23) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 7 godzin i 1 minutę temu

Wybuch w centrali giganta naftowego Pemex - są zabici i ranni

aktualizacja 2013-02-01 (06:47) 1 rok 10 miesięcy 17 dni 9 godzin i 37 minut temu

Groźny pożar we Wrocławiu - spaliły się butle z gazem

aktualizacja 2013-01-31 (17:57) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 22 godziny i 27 minut temu

15 osób ewakuowanych po pożarze kamienicy w Otyniu w Lubuskiem

dodane 2013-01-26 (13:50) 1 rok 10 miesięcy 22 dni 2 godziny i 34 minuty temu

Pożar hali z chemikaliami w Płocku opanowany

aktualizacja 2013-01-24 (10:33) 1 rok 10 miesięcy 24 dni 5 godzin i 51 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (69)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

28
4
~mikt 2013-02-04 (01:05) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 19 minut temu

Co chcecie od zdjęcia? To właśnie Obrońców.. naprzeciwko podstawówki. Tępakom nazwa ulicy nie podoba się?? Uczcie się historii kołki co zdarzyło się pod Stalingradem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
3
~weteran 2013-02-04 (07:06) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 9 godzin i 18 minut temu

gdybys zrozumial prostaku co znaczy nazwa Obroncow Stalingradu to nie wypisywalbys glupoty , gdyby nie ci ludzie ktorzy walczyli za kromke chleba to by ciebie nie bylo na swiecie bo wylecialbys kominem - prosze sie zastanowic i przestac pisac -Glupoty - a u nas ta ulica bedzie sie nazywac Obroncow Stalingradu - bo tak jak w gdansku - obroncy poczty czy obroncy westerpllate - byli to obroncy wolnosci !!! i basta od HISTORII - prostaku !!! - jestem oburzony na takie prostackie wpisy i tych prostakow - weteran wojny ojczyznianej . ta glupota i nienawisc prowadzi do eskalacji nienawisci do innych narodow , stalo sie nieszczenscie a wy nie macie kszty szacunku dla ludzi ktorzy ucierpiely , jestescie przezarci zlem i nienawiscia - za takie wpisy powinniscie zaplacic mandat w wysokosci minimum 1000 zl i tym powinni zajac sie z urzedu sluzby do tego powolane - szukacie pieniedzy to macie podane jak na tacy - pozdrawiam sluzby .

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

19
0
~babe 2013-02-04 (03:33) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 12 godzin i 51 minut temu

Jestem Szczecinianka mieszkajaca w Australii i patrzac na zdjecie, po sekundzie wiedzialam ze to kamienica naprzeciwko Maciusia... Ludzie, pomyslcie dwa razy zanim napiszecie bzdury, czasem lepiej nie mowic nic niz robic z siebie debila.

odpowiedz

12
4
~Polak 2013-02-04 (00:36) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 48 minut temu

jakiego stalingradu!!!! A POCZTY GDAŃSKIEJ, OBROŃCÓW WARSZAWY CZY BOHATERÓW SPOD WIZNY to może być!?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

7
0
~42 2013-02-04 (00:46) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 38 minut temu

Kamienica a nie blok!!!

odpowiedz

4
0
~berlinczyk 2013-02-04 (08:05) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 8 godzin i 19 minut temu

Zanim napiszecie na temat Obroncow Stalingradu zajzyjcie do historii oczy bola od glupich komentarzy. Nie Obroncow Stalina-----------STALINGRADU:...........

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
2
~kowal 2013-02-04 (06:10) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 10 godzin i 14 minut temu

Wychodzi na to że w szczekocinie działa 5 kolumna co na to służby,kastrofa kolejowa, zatrute mleko,obecnie pożary

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~dsa 2013-02-04 (02:29) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 13 godzin i 55 minut temu

ta ulica jest w centrum miasta o takiej nazwie

odpowiedz

7
6
~paszol won 2013-02-04 (00:41) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 43 minuty temu

OBRONCY STALINGRADU?????????????!!!!!!!!!!??????????????????????

odpowiedz

10
10
~z Niemodlina 2013-02-04 (00:23) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 1 minutę temu

A nie może być np. Obrońców Wizny czy kpt Raginisa ?? Czy w Rosji też są ulice np. Obrońców Warszawy ???

odpowiedz

0
1
~I think 2013-02-04 (09:32) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 52 minuty temu

to obrońcy Stalingradu mogli zaprószyć ogień..

odpowiedz

8
9
~t 2013-02-04 (05:42) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 10 godzin i 42 minuty temu

miasto się pali bo chce do niemca

odpowiedz

6
8
~robciu 2013-02-03 (23:53) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 31 minut temu

Nawet prawdziwego zdjęcia nie mają

odpowiedz

9
13
~Kazimierz z USA 2013-02-04 (03:31) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 12 godzin i 53 minuty temu

Ale piekne kamienice wybudowali Niemcy polakom w Szczecinie i nie tylko w Szczecinie .Teraz pisowska holota niszczy je .

odpowiedz

2
8
~ona 2013-02-04 (00:01) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 23 minuty temu

co tu opiniowac postronnym- stalo sie nieszczescie i juz. Pozar o 21-ej a na zdjeciu widno jak w maju

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
19
~Gosia 2013-02-04 (01:10) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 14 minut temu

To PRZEKLENSTWO aby ludzie mieszkali przy ul. o takiej nazwie ,Donek jestes patriota zrob z ta nazwa cos

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
14
~8 2013-02-04 (04:00) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 12 godzin i 24 minuty temu

Tak zimo a sie ogien kurna pali , ach z tym wszystkim. I to nad morzem

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

18
28
~Levy 2013-02-04 (00:01) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 23 minuty temu

Obrońców Stalingradu? Myślałem, że miejsce na nazwy takich ulic jest w Rosji...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

10
20
~k 2013-02-03 (23:27) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 57 minut temu

to samo zdjęcie co do pożaru we wrocławiu dali buraki, wp. to już totalna kaszanka

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

7
30
~dodo 2013-02-04 (03:39) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 12 godzin i 45 minut temu

Ulica Obrońców Stalingradu :-) To w tym Szczecinie nie wiedzą, że komunę mamy już za sobą i w innych miastach Polski pozmieniano nazwy ulic na niekomunistyczne ?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 6 godzin i 1 minutę temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 6 godzin i 19 minut temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 6 godzin i 29 minut temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 4 godziny i 24 minuty temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 3 godziny i 54 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 27903