Wprost | dodane 2010-06-14 (07:14)
(tbe)




Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Kaczor bez legitymacji
Zaszokowalo mnie że Kaczynski nigdy nie należał do Solidarnosci . Nikkt nie pyta dlaczego
jakim prawem zabiera glos,dlaczego popiera go związek?Bał się zapisać?
Dzieci diabła
Palikot to diabeł w ludzkiej skórze, jak i cała Platforma, do której należy, a która walczy z Krzyżem - z Bogiem.
jak bedzie robil klopoty kaczor
to do pjachu ,dobrze pan panie januszu doradza ,skonczyc z kaczorem jak z jego braciszkiem ,bedzie nam tu podskakiwal pisuar jeden ,a i jego pobratyncow zarzniemy i ich ryje podamy na tacy.pozdrawiam panie januszu,
kłania się szpital psychiatryczny
wstyd taki polityk powinien gdzieś indziej być Panie Pali-kocie;)
KOMOROWSKI najlepszy po debacie!
Wysokie IQ, elokwencja i szybkie poruszanie się po faktach! Brawo!
Całą Platformę z Palikotem na czele trzeba wysłać do zamkniętego szpitala psychiatrycznego na leczenie. Tylko że dla nich jest już za późno. Bronek i jego ludzie zamierzają wspierać finansowo Euro jako walutę w Unii. Z czego??Deficyt budżetowy coraz większy a np. na słuzbę zdrwia kasy brak. a to będzie z naszych ciężko wypracowanych pieniędzy.Dlatego osoby które oddają głos niech się jeszcze zastanowią.
No jak obronic sie moze spokojny,powazny, normalny przed chamstwem i nawolywaniem do zbrodni Panem Palikotem? Otoz moze. Spotykajac tego Pana nalezy go OPLUC, od dzisiaj to nasz patriotyczny obowiazek.
No jak obronic sie moze spokojny,powazny, normalny przed chamstwem i nawolywaniem do zbrodni Panem Palikotem? Otoz moze. Spotykajac tego Pana nalezy go OPLUC, od dzisiaj to nasz patriotyczny obowiazek.
Dlaczego KK lubi K?
Kościół wybrał Kaczyńskiego bo, Kaczyński sam się uzależnił od KK i ojca dr DYR. Współpraca z PiS-em idzie jak po sznurku. Dla KK liczy się zysk a nie dobre wrażenie porządnego katolika jakim jest Komorowski. :))
Pozyjemy zobaczymy
A ja mysle ,ze wiekszosc dokona zlego wyboru.Mysle o Komorowskim.Ale pozyjemy,.Czas pokaze kto mial racje.Ja i tak gosuje na Jaroslawa.Po prostu nie moge glosowac na kogos kto ponizal Lecha.Ale uszanuje decyzje wiekszosci.
Palikot to dno
Pan J.Kaczyński- dobry, mądry, uczciwy człowiek !
Jedyny słuszny wybór
Że co???? Wysokie IQ Komorowskiego??? To chyba jesteście w tej samej lidze "wysokiego IQ". Ta pewno wtedy, kiedy mówi, że "ma przyjemność być z powodzianami" i parę innych wpadek. Człowieku poćwicz nad swoim IQ
Dlaczego belzebub z wibratorem ma kompleksy i ciągle
obraca się wokół kościoła katolickiego ? Jego religią jest satanizm, bogiem mamona, niech tam szuka bodźców i argumentów.
Z jakiej lewicowej rodziny, co ten Palikot gada? Napił się czegoś, czy co? Kaczyński pochodzi z patriotycznej rodziny.Ojciec był w AK, matka brała udział w Powstaniu Warszawskim, jaka lewicowa rodzina? Poza tym od kiedy brak dzieci jest złem dla Kościoła? Jeśli ktoś nie ma dzieci z jakichś osobistych powodów, a nie dlatego, że doszło np. do usunięcia ciąży, to tu nie ma żadnego grzechu. Albo, to że nie założył rodziny. Co to za grzech? Niech sobie Palikot poczyta Pismo Święte to coś zrozumie. To znaczy, że Wojtyła był grzesznikiem, bo nie miał żony i dzieci? Albo np. Matka Teresa z Kalkuty była grzesznicą.?
ekhem
Naiwny jesteś kolego. Myślisz, że dzieci z rodziny w której ojciec był w AK a matka walczyła w Powstaniu Warszawskim mogli by wystąpić w filmie nakręconym w PRL? Ludzka naiwność nie ma granic, ale lud wierzy w to co im PiSowska TVP1 wmówi :/
PO do boju!
Broniu na prezydenta , a Pisuary do sprzatania ulic!
Wygra Palikot, bo chamstwo na ogół wygrywa
Już uczmy się plucia i kopania, bo takie będą obyczaje!

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24