Strona główna serwisu
Internauci ocenili Andrzeja Dudę w trakcie #dziejesienazywo

Internauci ocenili Andrzeja Dudę w trakcie #dziejesienazywo

• 74,28 % komentarzy internautów z wystąpienia prezydenta Dudy w programie #dziejesienazywo to komentarze neutralne
• 22,42 % stanowią komentarze negatywne
• 3,30 % stanowią komentarze pozytywne
• Dane pochodzą z raportu przygotowanego za pomocą Sentione*
Reakcje na wypowiedzi Andrzeja Dudy w #dziejesienazywo Reakcje na wypowiedzi Andrzeja Dudy w #dziejesienazywo ()
Wczorajszy program #dziejesienazywo był na bieżąco komentowany przez internautów na wszystkich naszych serwisach. Większość z nich zdecydowała się pozostać neutralna (niemal 75%*). W dalszej kolejności znalazły się komentarze negatywne (prawie 23%). Zatem co 5 osoba oceniała krytycznie wypowiedzi prezydenta w naszym programie. Komentarze pochwalne stanowią drobny odsetek spośród wszystkich (zaledwie 3%). Poniżej przedstawiamy wybrane z nich.








komentarz do wywiadu z Andrzejem Dudą w #dziejesienazywo
komentarz z Facebooka do wywiadu z Andrzejem dudą w #dziejesienazywu (fot. Facebook.com)






*Zakres badanych danych obejmuje wypowiedzi z serwisów społecznościowych, mikroblogów, forów internetowych, blogów, portali, serwisów wideo oraz porównywarek opinii. Wyniki zostały pozyskane na podstawie monitoringu ponad 6 659 milionów wypowiedzi pochodzących z europejskiego Internetu.

Raport przygotowany za pomocą:
Sentione
www.sentione.pl

Wirtualna Polska

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (172)
Nie zgadzam się z opinią
83
Zgadzam się z opinią
467
~Greg 2016-02-24 (13:55) 21 godzin i 3 minuty temu

3 % stanowiły komentarze przychylne. Buhahaha to te wszystkie 4 komentarze co je zamieściliście ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
86
Zgadzam się z opinią
419
~Karp 2016-02-24 (13:45) 21 godzin i 13 minut temu

Związku zawodowego „SOLIDARNOŚĆ” coś nie widać i nie słychać.Gdzie jest obrona praw pracowniczych przed waszymi pupilami z PIS-u.Gdzie pan jest panie Piotrze Duda!!! Obecny związek zawodowy SOLIDARNOŚĆ nie ma nic wspólnego z RUCHEM SPOŁECZNYM „SOLIDARNOŚĆ” z lat 80-tych.Tamten nie pozwoliłby ba zawłaszczanie Państwa.Ludzie z Ruchu „SOLIDARNOŚĆ” z lat 80-tych albo są emerytami albo blisko emerytury.Minęło ok. 35 lat.To ich PIS skazuje na wegetację.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
56
Zgadzam się z opinią
251
~h2o 2016-02-24 (14:05) 20 godzin i 53 minut temu

duda jako prezydent samodzielnie jeździ tylko na nartach...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
46
Zgadzam się z opinią
207
~Kaminsky 2016-02-24 (13:40) 21 godzin i 18 minut temu

Do Andrzeja można mieć tylko jedną uwagę że zachowuje się jak urzędnik Kaczyńskiego a nie Prezydent. Ale u niego w domu to podobno żona ma więcej do gadania, więc co się dziwić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
36
Zgadzam się z opinią
190
~Karp 2016-02-24 (13:45) 21 godzin i 13 minut temu

Nie będzie obniżenia wieku emerytalnego.Przez 7 lat umrze ok.1 milion 300 tysięcy kobiet, a przez 2 lata ok.500 tysięcy mężczyzn.To daje rocznie ok. 30 miliardów „oszczędności” dla budżetu (bo ZUS to budżet).Wcześniej odchodzący na emeryturę otrzymają 40% czy 50% emerytury tak żeby ich zniechęcić. Dlaczego był w PRL-u tzw.”stary portfel” w emeryturach i jest nadal.Teraz PIS grozi nawet obniżeniami emerytur, a nie ich waloryzacją.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
78
Zgadzam się z opinią
224
~OBYWATEL 2016-02-24 (13:40) 21 godzin i 18 minut temu

NAJGORSZY PREZYDENT A.D. W OKRESIE POLSKI WOLNEJ O KMUNY

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
54
Zgadzam się z opinią
198
~do budynia 2016-02-24 (13:59) 20 godzin i 59 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
33
Zgadzam się z opinią
174
~Yan Ha 2016-02-24 (14:19) 20 godzin i 39 minut temu

No cóż jest Duda - prezydent marionetka w rękach PREZESA. To co mówi czasem poraża, gdy mówi o konstytucji i prawie, przecież jest dr prawa, takim jakich wielu - miernym, ale wiernym swojemu obecnemu pryncypałowi. Czekam aż skończy się ten zły sen i zacznie być normalnie, ale niestety musi upłynąć trochę czasu, aby niektórzy zrozumieli, że źle wybrali, bo "betonu" nic nie przekona.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
53
Zgadzam się z opinią
190
~antekM 2016-02-24 (13:53) 21 godzin i 5 minut temu

Ten bezprawnik leci z nami w Dudy ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
155
~jur 2016-02-24 (14:07) 20 godzin i 51 minut temu

Jak ZWYKLE wsadził nos w nie swoje sprawy. Powinien zachować oficjalnie jako głowa państwa (do której jeszcze nie dorósł) pewien dystans.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
147
~Xd 2016-02-24 (13:50) 21 godzin i 8 minut temu

Fąfarski z długopisem i latarką w dłoniach , a do tego opaska na oczach !!! NEGATYW na każdych przyszłych wyborach !!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
45
Zgadzam się z opinią
170
~fjm 2016-02-24 (14:08) 20 godzin i 50 minut temu

czy ten facet nie widzi ze 3,3 procent go popiera wstyd dla marionetki

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
141
~jj 2016-02-24 (14:15) 20 godzin i 43 minut temu

czekam na spełnienie obietnicy Pana Dudy, że jeśli w rok od objęcia urzędu nie zostanie obniżony wiek emerytalny to poda się do dymisji.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
142
~KRÓTKO 2016-02-24 (14:10) 20 godzin i 48 minut temu

Prawnik z tytułem DOKTORA a wiedza prawnicza na poziomie studenta który zdał egzaminy na studia prawnicze !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
31
Zgadzam się z opinią
136
~Piotr 2016-02-24 (13:41) 21 godzin i 17 minut temu

Czemu przytoczono głównie pozytywnie komentarze? Przypadek?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
31
Zgadzam się z opinią
122
~do budynia 2016-02-24 (13:59) 20 godzin i 59 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
31
Zgadzam się z opinią
101
~do budynia 2016-02-24 (13:59) 20 godzin i 59 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
62
~ciekawy 2016-02-24 (13:45) 21 godzin i 13 minut temu

"Wyniki zostały pozyskane na podstawie monitoringu ponad 6 659 milionów wypowiedzi pochodzących z europejskiego Internetu." Czy podana liczba jest prawdziwa?

odpowiedz