więcej

Homoseksualiści grozili posłowi, ale się im nie upiecze.

Nasz Dziennik  PAP/Nasz Dziennik | dodane 2010-03-17 (02:50)
drukuj

Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie sprawców gróźb karalnych, kierowanych przez kilka tygodni pod adresem posła Stanisława Pięty - informuje "Nasz Dziennik".

Ustalono operatorów numerów, z których korzystali autorzy gróźb. Teraz już tylko krok do pozyskania danych właścicieli poszczególnych telefonów.

- Liczę na to, że w nieodległym terminie sprawa zostanie zakończona postawieniem zarzutów i przygotowaniem aktu oskarżenia - komentuje pokrzywdzony parlamentarzysta.

Poseł Pięta przez kilka tygodni otrzymywał obraźliwe SMS-y od homoseksualnych aktywistów po tym, jak zaprotestował przeciwko wystawie "Ars Homo Erotica" planowanej w Muzeum Narodowym w Warszawie na lipiec br.

Liczba inwektyw i pogróżek przekracza setkę. Lawina niewybrednych określeń pod adresem parlamentarzysty pojawiła się także na portalach i forach internetowych odwiedzanych przez homoseksualistów.


(oso)

oceń
7
5
Podziel się

Andrzej Pągowski

Andrzej Pągowski w Wirtualnej Polsce komentuje rzeczywistość

Zobacz prace naszego rysownika!

zobacz więcej

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~NORMALNY [2010-03-17 07:13]

NO I CO POWIECIE HOMOSIE??!!
Zazwyczaj przedstawiacie się jako OFIARY "złych" i "zacofanych" polskich tradycjonalistów sterowanych przez tzw. "ciemnogrodzkich" księży katolickich. Usiłujecie wykreować homoseksualistę jako człowieka spokojnego, nie wadzącego nikomu, a mimo to wciąż prześladowanego przez "złych homofobów". Przypominam wam tylko, że tak usilnie lansowane przez was słowo TOLERANCJA pochodzi od łacińskiego słowa tollo, tollere, co oznaczało CIERPLIWE ZNOSZENIE. Czasownik ten najczęściej odnosił się do cierpliwego znoszenia negatywnych cech drugiej osoby, a wy zrobiliście z niego sztandar pod którym wy i wasi popleczniczy usiłujecie LANSOWAĆ DEWIACJĘ jako coś normalnego.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~WWW.ZIELONI.FREE.PL [2010-03-17 13:34]

MOŻE CHODZILO O OGIEN PIEKIELNY? A HOMOSEKSUALIZM KWITNIE WŚRÓD KSIĘŻY?
= BRAK EDUKACJI SEKSUALNEJ? FORMA ZASTĘPCZA SEKSU BEZ RYZYKA NP CIĄŻY? WOLĘ WEGETARIANIZM WZMACNIA ORGA(NI)ZM! NIE JESTEM WROGO NASTAWIONY DO GEJÓW/LESBIJEK (CHOCIAZ ZE WZGLEDU NA BRAK POTOMSTWA WYDAJE SIE TO NIENATURALNE ALE TO ICH SPRAWA CO ROBIA ZE SWOIM ZYCIEM POKI NIE WTRĄCAJA SIE W MOJE) ALE CZY PRZYPADKIEM WLASNIE TO GEJE / LESBIJKI NIE SA WROGO NASTAWIENI DO ODMIENNYCH PŁCI ? DUZO HOMOSEKSUALISTOW JEST WŚRÓD KSIĘZY,W ZAKONACH WIEC DZIWNE SĄ ATAKI ŚRODOWISK RELIGIJNYCH I PRAWICOWYCH NA HOMOSEKSUALISTÓW

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Krzysztof [2010-03-17 12:01]

Poseł Pięta na prezedenta
Może jako prezydent skończy z tą hołotą o wypaczonych chorych organizmach.A. Krauze dosadnie to pokazał swym rysunkiem za co dostał nagrodę i też był opluwany przez tych zboków, którzy również rozsyłali SMSy by zniszczyć rysownika. To chore jak ludzie co to robią.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Nico [2010-03-17 10:54]

Mam nadzieję, że
takiej Pięcie też się nie upiecze.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~sten [2010-03-17 10:31]

SKAZAĆ ZBOCZEŃCÓW NA CIĘŻKIE ROBOTY, NP. PRZY BUIDOWIE AUTOSTRAD
TO ODECHCE SIĘ IM GRÓŻB.TA SWOŁOCZ SOBIE ZA WIELE POCZYNA.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lolo [2010-03-17 06:59]

To że są homoseksualni nie jest przestępstwem , szantażowali to znaczy że są winni , ale skandalem jest fakt że senator zarzywał narkotyki i nie jest za to pozbawiaony imunitetu i osadzony . TO SKANDAL , TO OSOBA PUBLICZNA KTÓRA POWINNA BYĆ SZCZEROCZYSTA . JAK CZŁOWIEK O TAKIM PROFILU MA DECYDOWAĆ O PAŃSTWIE . Ja osobiście nie życzę sobie aby jego diety były płacone z moich podatków.Po za tym nie odwracajmy kota ogonem , To senator był przyczyną zdarzeń które nastąpiły potem , a skoro płacił znaczy że czuł się winny

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~sharky [2010-03-17 10:11]

Komentujecie cos co bylo napisane w naszym dzienniku
Rownie dobrze mozna komentowac napisy w ubikacji.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~heteroseksualista [2010-03-17 03:42]

No tak...
Kiedys mordercow wieszano a na pederastow czekala chlosta. Wspolczesne zwyczaje bija prymitywizmem sredniowiecze na glowe.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~abc [2010-03-17 05:28]

A ponoc pedzie sa tacy mili i grzeczni
to takie modne w srodowiskach lumben warszawki miec geja przyjaciela. A tu mit pryska, to taka sama cholota jak kazda inna. Pada kolejny mit. Tak jak swego czasu padl mit o islamie ze to najbardziej pokojowa religia swiata. Teraz nikt kto nie upadl na glowe nie uzywa takiego okreslenia w stosunku do islamu. Przyjdzie pora ze przestanie sie wierzyc w bajeczki o milych pederastach

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
dowgal [2010-03-17 09:32]

Święte krowy...
... w końcu dorwane! Wsadzić na rok czy dwa, dla przykładu a skończy się problem, przynajmniej na jakiś czas z tą bandą odmieńców, którzy tak naprawdę nikomu nie przeszkadzali, dopóki nie robili, tego co robią.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~stoczniowiec [2010-03-17 06:28]

rada
to jest choroba trzeba ich leczyć przymusowo i do kopania rowów

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Jajcarz [2010-03-17 07:03]

Za karę zamknąć ich wszystkich na tydzień i podawać...
..środki na rozwolnienie.Obrzydnie im to.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~rower BEZ PEDAŁÓW [2010-03-17 06:55]

Krzyczą o tolerancji.
A gdzie jest teraz, ta ich "pełna innej miłości, tolerancyjna przywódca" Biedronka???

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~czarek [2010-03-17 06:43]

Czy to nie kolejny atak
na kościół katolicki ? Ręce precz od seminariów i seminarzystów .

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jARKO [2010-03-17 06:42]

Co wolno...
Okazuje się, że homoseksualiści są zdolni do przemocy, chamstwaitp. Co na to Biedroń i inni obrońcy(patrz p. M. Olejnik czy p. Kazia Szczuka), którzy tak łatwo uogólniają np. w stosunku do konserwatystów czy chrześcijan, gdy tam wydarzy się coś podobnego.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~portier1 [2010-03-17 05:51]

Całkowita izolacja
Ludzi chorych na chorobę psychiczną tego typu należy odseparować skutecznie od reszty społeczeństwa, by nie szerzyły zgorszenia jak ekshibicjoniści . Należy ich leczyć tak samo jak tych którzy twierdzą, że są Napoleonami. Życzę zdrówka

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~anna [2010-03-17 05:26]

PROKURTATURA USTALI SPRAWCÓW ??????
I ZA 10 LAT MOŻE UDA SIĘ IM ZAMKNĄĆ ŚLEDZTWO .....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~aga [2010-03-17 05:21]

pedały chcą do paki
sie bedą bzykać do woli

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~moha77 [2010-03-17 05:13]

WŁOSIENNICA
WYSTARCZY NA POKUTE TYMU TAM TOTO I JUZ PO SPRAWIE NU

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~dr.Wasyl [2010-03-17 05:01]

Homoseksualiści grozili posłowi, ale się im nie upiecze
PO CO TO SIĘ Z PEDAŁAMI CACKAĆ???OBCIĄĆ JAJCA I NA SYBIR..TAM MIEJSCE JEST RÓŻNYCH SMRODÓW CO LUBIĄ SIĘ GRZEBAĆ W GÓWNIE....

odpowiedz

Szukaj w serwisie

reporter wp24 chcę wyslać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Ostatnio dodane przez reporterów WP24

Pogoda długoterminowa materiał foto Pogoda długoterminowa dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody materiał foto Prognoza pogody dodane przez: Internauta WP24

więcej