Strona główna serwisu
Henryk Wujec: mogę dać się pokrajać za Lecha Wałęsę

Henryk Wujec: mogę dać się pokrajać za Lecha Wałęsę

- Znam Wałęsę od mniej więcej 1978 roku. Od tego momentu mogę dać się pokrajać za Wałęsę - powiedział Henryk Wujec. Były działacz opozycji demokratycznej w PRL podzielił życiorys Lecha Wałęsy na dwa okresy - do roku 1975 i późniejszy okres. - W momentach najtrudniejszych obronił "Solidarność" i Polskę w stanie wojennym. Inni pękali, on nie pękł. To jest okres bohaterski. Tamtego okresu nie znam - stwierdził.
Szef IPN poinformował w czwartek, że w teczce personalnej znalezionej w domu wdowy po generale Czesławie Kiszczaku znajduje się koperta z odręcznie napisanym zobowiązaniem do współpracy z SB podpisane: "Lech Wałęsa, Bolek".
TVN24/x-news

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (387)
Nie zgadzam się z opinią
141
Zgadzam się z opinią
925
~wb 2016-02-19 (21:34) 1 godzinę i 32 minut temu

To oznacza,że Wujec również ma coś za paznokciami!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
67
Zgadzam się z opinią
625
~poStroniePolsko 2016-02-19 (23:26) 23 godzin i 40 minut temu

Razem zakrapiali wódką "Zdradę w Magdalence" w teraz mówi Nam ,że się da za "Bolka" pokroić ?? Czas najwyższy , proszę więc nie zwlekać i się "POkroić " !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
68
Zgadzam się z opinią
595
~SOLIDARNOŚĆ 2016-02-19 (23:17) 23 godzin i 49 minut temu

..nie pękł bo wiedział ,że za nim stoi KISZCZAK !!!!! HA HA HA ! WUJEC OPAMIĘTAJ SIĘ !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
34
Zgadzam się z opinią
422
~amrozo 2016-02-19 (23:15) 23 godzin i 51 minut temu

Wujec a kto normalny przy zdrowych zmysłach wierzy Tobie??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
405
~Zasługi tak, zapomnienie nie... 2016-02-19 (21:10) 1 godzinę i 56 minut temu

Szanowny Panie H.Wujec. Jestem w stanie zrozumieć Pana deklaracje, ....żę dałbym się pokroić...Myślę,ze nie tylko Pan. Zapewnił Wam,nierzaleznie od wkładu, dostatnie życie po transformacji. I słusznie,jeżeli zasłużenie. Ale o ten sukces walczyło miliony polaków - solidarnościowców.Z całej Polski z kolebką stoczniową.Co Ci ludzie otrzymali? Biedę! Jestem w stanie zrozumieć,ze Wałęsa był prostym robotnikiem i nie wiele można było od niego wymagać.Ale On cały czas powtarza : "TO JA OBALIŁEM KOMUNIZM" Z tym stwierdzeniem społeczeństwo się nie zgadza. Bo wielu za wolność oddało życie! A jak żyli i żyją Ci, którzy strzelali do stoczniowców i górników? Dlaczego L.Wałęsa jako przywódca Solidarności wszedł z nimi w układy, zapominając o poszkodowanych? Wydaje mi się,że o tym społeczeństwo nie chce zapomnieć.Bo zapewne to boli i może warto to wyjaśnić? i żyć wreszcie w prawdzie...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
288
~Emeryt 39 2016-02-19 (20:52) 2 godziny i 14 minut temu

Już dawno powinneś dać się pokroić ze wstydu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
25
Zgadzam się z opinią
264
~patriota 2016-02-19 (20:58) 2 godziny i 8 minut temu

jak tacy zbrodniarze tłumacza że można kapować i być dobrym człowiekiem oni to próbują usprawiedliwiać ... Lis pracuje dla Niemców tz. się sprzedaje i tez to usprawiedliwiają ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
28
Zgadzam się z opinią
250
~karol 2016-02-19 (23:17) 23 godzin i 49 minut temu

To daj się pokrajać UBeku ,swuj swojego broni a obaj UBeki !!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
27
Zgadzam się z opinią
241
~nik 2016-02-19 (21:00) 2 godziny i 6 minut temu

pewnie spotykaliście sie razem przy kasie na Rakowieckiej

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
221
~Patriot 2016-02-19 (20:51) 2 godziny i 15 minut temu

Panie Wujec, zabierasz głos i mącisz wodę nie na temat. Przecież wyraźnie jest mowa o lata 1970 do 1976! Wałęsa też dużo mówił i nie na temat, gdy nie chciał udzielić odpowiedzi merytorycznej! Kumasz Pan? Jeśli nie kumasz, to różaniec do ręki bierz i się módl, jeśli umiesz się modlić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
211
~bolo 2016-02-19 (20:47) 2 godziny i 19 minut temu

Po co człowieku kroić wkrótce się rozsypiesz .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
209
~Marek 2016-02-19 (23:27) 23 godzin i 39 minut temu

Pokrój się za tego potrąconego na pasach. A potem pojaw się w sądzie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
209
~gość0 2016-02-19 (20:33) 2 godziny i 33 minut temu

Panie Wujec...więcej honoru, patriotyzmu, ambicji i rozumu !!! który...szwankuje...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
208
~Olek 2016-02-19 (20:45) 2 godziny i 21 minut temu

To krój się pan panie Wujec. Szkoda czasu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
179
~toporek 2016-02-19 (20:07) 2 godziny i 59 minut temu

Heniu, umów się z Poznańskim, on ma do tego wprawę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
177
~gregi 2016-02-19 (23:26) 23 godzin i 40 minut temu

Panie Wujec zacznij pan juz sie kroic zaczynajac od glowy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
163
~------ L ------ 2016-02-19 (20:48) 2 godziny i 18 minut temu

a jak to wszystko koaże się prawdą, to będzie Pan musiał chodzić w kawałkach

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
153
~pamiętamy 2016-02-19 (20:23) 2 godziny i 43 minut temu

Nikogo nie interesuje 1978 r. a nawet okres strajków. Najciekawszy to okres 1970/76 oraz 1990/95 jak budował w Polsce drugą Japonię dla siebie i ferajny.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
80
~Glabzdr 2016-02-19 (23:31) 23 godzin i 35 minut temu

Jak to się mówi-wujec chuyec. Ile ci zapłacili albo co ci obiecali, że tak go bronisz? A może wasz świat i sobiepaństwo się wali?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
72
~komuch24 2016-02-19 (23:31) 23 godzin i 35 minut temu

czy ktoś może mu pomóc ? Tylko Tworki!

odpowiedz