Strona główna serwisu
Ewakuacja terminala pasażerskiego w Modlinie

Ewakuacja terminala pasażerskiego w Modlinie

• W niedzielę kilka minut po godz. 22 ewakuowano terminal na lotnisku w Modlinie
• Tuż przed północą ewakuację odwołano
• Rzeczniczka lotniska: czynności sprawdzające nie wykryły żadnego zagrożenia dla pasażerów
• Część lotów przekierowano na lotnisko Chopina w Warszawie
• Jak podaje nieoficjalnie TVN 24, policja zatrzymała już autora telefonu alarmowego
Terminal pasażerski lotniska w Modlinie Terminal pasażerski lotniska w Modlinie ()
Port lotniczy w Modlinie informuje na Twitterze, że działanie lotniska powoli wraca do normy.



Ewakuacja całego terminala pasażerskiego lotniska Warszawa-Modlin rozpoczęła się tuż po godzinie 22:00. Informację tę potwierdziła rzeczniczka lotniska Warszawa-Modlin Magdalena Bojarska, ale odmówiła podania przyczyny ewakuacji.


- Trwają czynności sprawdzające - powiedziała. - Być może to będzie pozostawiony bagaż, być może to będzie inna przyczyna - dodała.

Port lotniczy poinformował na Twitterze o "standardowym rozpoznaniu zagrożenia".




TVN24 podało nieoficjalnie, że przyczyną ewakuacji mógł być podejrzany pakunek na pokładzie jednego z samolotów lub bagaż pozostawiony bez opieki na lotnisku.

W związku z zarządzoną ewakuacją terminala cztery samoloty zostały przekierowane na lotnisko Chopina w Warszawie; chodzi o loty z Dublina, Gdańska, Shannon i Bergamo.

TVN24, IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (35)
Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
101
~gryzzli 2016-03-27 (23:57) 6 godzin i 39 minut temu

Modlin nie ma szczęścia od "początku działalności", ale jeśli jest to "TEST" wykombinowany przez nasze służby, to chyba ZDANY!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
95
~lapt 2016-03-28 (00:02) 6 godzin i 34 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
49
jarek.wozniak16 2016-03-28 (00:50) 5 godzin i 46 minut temu

Zamiast doszukiwać się wszędzie terrorystów, zacznijmy od nauki niepozostawiania bagażu bez opieki na lotnisku. Atak w nocy na tak małym lotnisku, kiedy kilkadziesiąt kilometrów dalej jest o wiele większe? Bez sensu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
44
~59 latek 2016-03-28 (00:11) 6 godzin i 25 minut temu

no to my jusz som swiatowa metropolia, nareszcie i łunas cywilizacja zawitala ełuropejska.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
27
~Logik profesor 2016-03-28 (02:44) 3 godziny i 52 minut temu

A ja Powiem Tak!!! Panowie i Panie przestańcie robić z Narodu wygłupy, bo to znieczulicą na przyszłość może Wam grozić!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
22
~hm? 2016-03-28 (05:42) 54 minut temu

Nie podoba mi sie takie podawanie newsow bez zadnych konkretow. Podany jest z grubsza dany fakt i tyle. Nie ma zadnego wkladu wlasnego reporterow.. jakiegos sledztwa dziennikarskiego. Pewnie jeszcze byl to przedruk i efekt gluchego telefonu gotowy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
19
~dowci 2016-03-28 (07:41) 22 godzin i 55 minut temu

Coś mi się wydaje, że niektórym kurde tęskno za jakąś sensacją. Niech se weźmie młot 5 kilogramowy i walnie się w łeb, będzie sensacja.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
18
~kac 2016-03-28 (08:36) 22 godzin temu

Zdecydujcie się: bagaż czy telefon???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
18
~jan 2016-03-28 (08:10) 22 godzin i 26 minut temu

policja zatrzymala juz autora anonimowego telefonu.......pozniej w tekscie; przyczyna ewakuacji mogl byc podejrzany pakunek na pokladzie jednego z samolotow lub pizostawiony bagaz..... czy ktos kto pisal ten tekst slyszal cokolwiek o czyms co nazywa sie LOGIKA?????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
21
~szymonek 2016-03-28 (02:34) 4 godziny i 2 minuty temu

służby wykryly pampersa z bardzo niebezpiecznym ladunkiem. Pewnie z prawdziwym niebezpieczeństwem nie daliby rady

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
19
~Ateista 2016-03-28 (01:55) 4 godziny i 41 minut temu

Przerażające jest, że człowiek, który omal nie zginął z rąk ludzi zaślepionych religią bredzi o bogu z podobnym zaćmieniem umysłu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
16
~lol 2016-03-28 (07:27) 23 godzin i 9 minut temu

Dobrze - niech trenują :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
11
~zenon 2016-03-28 (06:40) 23 godzin i 56 minut temu

Kiedy jak kiedy,ale w tym czasie powinni dotkliwie ukarać tego źartownisia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~Mario 2016-03-28 (09:37) 20 godzin i 59 minut temu

Jestem rodowitym warszawiakiem, mieszkajacym obecnie w Londynie, latam bardzo czesto do Warszawy ale unikam jak ognia lotniska w Modlinie, cala obsluga jest chamska i traktuja wszystkich pasazerow jak potencjalnych zlodziei szmuglerow itp, wcale bym sie nie zdziwil jakby ta cala akcja byla tylko zwykla proba zwrocenia na siebie uwagi. To sa moje subiektywne odczucia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
21
~kosa 2016-03-28 (05:19) 1 godzinę i 17 minut temu

Napewno jakiś terorysta z Platformy Obywatelskiej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~observer 2016-03-28 (09:04) 21 godzin i 32 minut temu

Z nagłówka informacji wynika że przyczyną ewakuacji był telefon jakiegoś żartownisia, natomiast z treści wynika że nie wiadomo o co chodziło....więc pytam: przepraszam, ale o co chodzi?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~ra576 2016-03-28 (09:24) 21 godzin i 12 minut temu

Na pewno to byla gleslerowa z dwoma kuharzami jako terorystka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~48 2016-03-28 (09:52) 20 godzin i 44 minut temu

Ja to się martwię o "port lotniczy " w Radomiu .... terroryści mogą wykorzystać fakt , ze przebywaja tam co dzień TŁUMY pasażerów ...!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~totop 2016-03-28 (09:26) 21 godzin i 10 minut temu

Czy Straż Graniczną też ewakuowano?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~iurisprudentia 2016-03-28 (10:09) 20 godzin i 27 minut temu

To jest cyniczne podgrzewanie atmosfery przez karła z Żoliborza, żeby w głowach motłochu powstało poczucie zagrożenia. Wtedy motłoch będzie popierał odbieranie praw i wolności obywatelskich, konfiskaty majątków, aresztowania polityków opozycyjnych. Karzeł z żoliborza mieszka w budynku odebranym rodzinie bohatera wojny 1920 roku rotmistrza Leopold Lis-Kula. Wuj karła z Żoliborza, Naczelny Prezes Sądu Wojskowego z okresu stalinizmu, pułkownika armii czerwonej Wilhelma Świątkowski kazał wyrzucić na bruk rodzinę rotmistrza i przydzielił dom swojemu pupilowi Rajmundowi. Ograniczanie praw obywatelskich ma służyć uwłaszczeniu rosyjskich agentów: antoniego, kilku mariuszów, pana zbyszka. Pan minister od wycinania lasów też kupił 9 lat temu 170 hektarów ziemi za 1 tys. zł. hektar. Teraz zamiast dziedziczenia rolnicy będą oddawać swoja ziemię za 1 tys. funkcjonariuszom karła z Żoliborza. Po to są sfingowane zamachy, podsycanie atmosfery. Sejmu może faszyści nie podpalą, to już kiedyś było. Ale Trybunał KOnstytucyjny już podpalili. Jednak pamiętajcie zwolennicy faszyzmu, tacy jak wy zawsze żle kończą. Przyjdzie na was nie jakiś tam trybunał stanu. Przyjdzie na was Norymberga. I nikt wam już nie podsunie cyjanku jak Geringowi. Będziecie robić w gacie czując sznur na szyi.

odpowiedz