Strona główna serwisu
Ewa Kopacz broni Lecha Wałęsy

Ewa Kopacz broni Lecha Wałęsy

• Ewa Kopacz broni Lecha Wałęsy
• Zobowiązanie do współpracy "w niczym nie umniejsza zasług"
Była premier Ewa Kopacz broni Lecha Wałęsy. W rozmowie Polskim Radiem 24 mówiła, że ujawnione przez IPN odręczne zobowiązanie do współpracy ze służbami w niczym nie umniejsza późniejszych zasług Wałęsy, "nawet jeśli miał w swoim życiorysie jakiś wstydliwy moment w latach 70.

IPN ujawnił w tym tygodniu materiały dotyczące tajnego współpracownika Bolek. Jest wśród nich odręcznie napisane zobowiązanie do współpracy ze służbami, podpisane: Lech Wałęsa "Bolek".

- Ja jestem w stanie w dalszym ciągu pamiętać przede wszystkim co zrobił dla mnie, dla mojego dziecka, dla mojego wnuka, że mogę dzisiaj żyć w kraju, w którym mogę zupełnie spokojnie krytykować rządzących - dodała była premier.


Teczka TW Bolka była wśród dokumentów znalezionych przez IPN w domu wdowy po byłym szefie MSW w PRL, Czesławie Kiszczaku. Dziś Instytut ujawnił kolejną partię dokumentów z "szafy Kiszczaka".
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (869)
Nie zgadzam się z opinią
78
Zgadzam się z opinią
870
~ssss 2016-02-24 (17:30) 17 godzin i 37 minut temu

Błysnęła jak zwykle...totalną głupotą!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
74
Zgadzam się z opinią
803
~Mirka 2016-02-24 (17:29) 17 godzin i 38 minut temu

Kłamczucha broni kłamcę? Hmm?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
64
Zgadzam się z opinią
707
~Robert. 2016-02-24 (17:30) 17 godzin i 37 minut temu

Każdy uczciwy Polak i Polka ma w upie Waense Bolka !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
268
~T 2016-02-24 (17:34) 17 godzin i 33 minut temu

Zwróćcie uwagę, kto broni Wałęsy. Ci ludzie mają jedną wspólną cechę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
267
~Rezun 2016-02-24 (18:45) 16 godzin i 22 minut temu

Mam wrażenie ze Wałęsy bronią same szuje i donosiciele.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
233
~L55 2016-02-24 (17:43) 17 godzin i 24 minut temu

Odezwał się zdrój prawdomówności.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
216
~ORMMO 2016-02-24 (17:54) 17 godzin i 13 minut temu

PLATWORMA OBYWATELSKA JAK MILICJA OBYWATELSKA KTO PRZEŻYŁ TEN KOJAŻY

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
217
~tipo 2016-02-24 (17:54) 17 godzin i 13 minut temu

Jak ją widze..to mnie mdli. Paskudna..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
209
~Polak 2016-02-24 (17:49) 17 godzin i 18 minut temu

Nie chce się wierzyć, że Pani Kopacz była premierem, ona zawdziecza Wałesie cytuje - mogę dzisiaj żyć w kraju, w którym mogę zupełnie spokojnie krytykować rządzących. To mowi była premier!!!!!!!!!!!!!! Takie dobro Polski reprezentuje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
203
~internauta 2016-02-24 (17:49) 17 godzin i 18 minut temu

obronczyni sie znalazla hehehe jedno warte drugiego

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
193
~Znawca 2016-02-24 (17:39) 17 godzin i 28 minut temu

Walesa jest juz w Polsce trupem politycznym dajmy mu juz spokoj niech dalej sobie zyje w tym swoim swiecie klamstwa i obludy on zostal juz zepchniety na margines zycia publicznego w kraju sa wazniejsze sprawy niz zajmowanie sie tym stracencem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
172
~jan 2016-02-24 (17:54) 17 godzin i 13 minut temu

Premierzyca cieszy sie ze dzieki bolkowi moze krytykowac opozycje , przeciez ludzie jej pokroju dobrze mieli sie tez za komuny .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
173
~nicki 2016-02-24 (17:34) 17 godzin i 33 minut temu

Ewa daj spokój, czas na emeryturę!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
158
~... 2016-02-24 (17:49) 17 godzin i 18 minut temu

no... no... no... jak już takie autorytety bronią Bolka to z pewnością nie może być mowy o tym że jest winny:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
135
~Komitet Ochrony Donosicieli 2016-02-24 (17:52) 17 godzin i 15 minut temu

czy nie myślał juz ktoś, żeby powołać do życie Komitet Obrony albo Ochrony Donosicieli? w przyszłosci może stac się poważnym ruchem politycznym....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
122
~nikt 2016-02-24 (18:21) 16 godzin i 46 minut temu

Pani premier dlaczego Wałęsa rozwiązał rząd Olszewskiego, dlaczego zrobił nocna zmianęe, dlaczego wykradł dokumenty TW BOLKA, DLACZEGO ROZWIĄZAŁ SEJM, DLACZEGO NIE BYŁO LUSTRACJI I DEKOMUNIZACJI, itd

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
113
~Edzio 2016-02-24 (17:34) 17 godzin i 33 minut temu

Co za zgnilizna moralna, co za hiPOkryzja, co za cynizm, co za tupet...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
100
~ty 2016-02-24 (17:39) 17 godzin i 28 minut temu

Również tej durnej babie odbiło. Właśnie tak kończyły się wszystkie afery w PO.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
92
~viper 2016-02-24 (20:17) 14 godzin i 50 minut temu

Jasne ponoć zwalczył komunę milionami robotników którzy ginęli ,żeby taki zdrajca pławił się w dobrobycie i wygadywał bzdury za granicą , jak on to sam zwalczał komunę . Kopacz ty lepiej zamknij mordę , bo z ciebie taki sam był premier jak z niego prezydent i też będziesz rozliczona za twoje nieudolne rządzenie , przyjdzie czas na was wszystkich PO .

odpowiedz