Strona główna serwisu
Ewa Błasik: słowa płk. Edmunda Klicha to kłamstwa i pomówienia

Ewa Błasik: słowa płk. Edmunda Klicha to kłamstwa i pomówienia

- Mój mąż jest na siłę wstawiany do kokpitu Tupolewa, nie ma na to żadnych dowodów. Słowa płk. Edmunda Klicha to kłamstwa i pomówienia, nie ma prawa opowiadać takich bzdur - powiedziała w programie „Jeden na jeden” w TVN24 Ewa Błasik, wdowa po generale Andrzeju Błasiku. - Jest mi niezwykle przykro, że tak nieodpowiedzialny, prymitywny pułkownik reprezentował Polskę w tej sprawie - oceniła Ewa Błasik.
Wdowa po zmarłym w katastrofie smoleńskiej gen. Andrzeju Błasiku przyznała także, że nie wierzy w ustalenia komisji Jerzego Millera ani nie ufa jej członkom. - To skompromitowani eksperci, mówię tutaj szczególnie o tych wojskowych, którzy na siłę wkładali męża do kokpitu - oświadczyła.

Odniosła się także do pomysłu prof. Marka Żylicza, który zaproponował, aby wznowić prace komisji Jerzego Millera, której był członkiem. - Ja już niczego nie oczekuję od tej komisji pana Millera, no chyba, że załączą jakiś aneks wymazujący domniemaną winę. Bo ten kontekst sytuacyjny to skandal - mówiła.
TVN24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (258)
Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
48
~jula 2013-04-09 (14:34) 13 godzin i 25 minut temu

Blondyno on po katastrofie tej i poprzedniej jako wojskowy , który nie wywiązał sie ze swoich powinnści , powinien pośmiertnie być zdegragowany do szeregowca ! On z racji swojego stanowsika w wojsku jest odpowiedzialny na równi zbraćmi Kaczyńskimi za tę katastrofę !!! B ten samolot nie powinien wystartować pzry takiej pogodzie i na pewno nie powinien w takich warunkach lądować na tym lotnsku. To było wymuszone lądowanie i On jest współwinien tej tragedii.No ale popzrednieno dnia popijał działkę pod warszawą, tak?... Za zasługi specjalne dla Kaczyńskiego , bo już po Katastrofie KASY - powiniej być zdegradowany jako naczelny wojsk lotniczych. To jest hańba dla wojskowego lotnictwa polskiego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
41
~robert 2013-04-09 (11:32) 16 godzin i 27 minut temu

A gdzie dowody ze go tam nie bylo??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
29
~dan 2013-04-09 (10:34) 17 godzin i 25 minut temu

Owszem, skandalem było to, że szanowny mężuś Pani, szarogęsił się w lotnictwie i w tym nieszczęsnym locie. W d... miał bezpieczeństwo. Chciał za wszelką cenę wykonać zadanie. A do kogo załoga mówiła "witamy panie generale"? Do kogo? Siedź babo cicho i nie gadaj, bo tylko pogarszasz sprawę dla swojego byłego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji