Strona główna serwisu
Elżbieta Bieńkowska: mój tatuaż był głównym tematem, to dziwne

Elżbieta Bieńkowska: mój tatuaż był głównym tematem, to dziwne

- W weekend dowiedziałam się, że mój tatuaż przez kilka dni był głównym tematem. Wydaje mi się to trochę dziwne – tak Elżbieta Bieńkowska w TVP Info mówiła o medialnym zamieszaniu wywołanym nominowaniem jej na funkcję wicepremiera i szefa połączonych ministerstw – rozwoju regionalnego i infrastruktury.
Nowa wicepremier i minister połączonych ministerstw transportu i rozwoju regionalnego, Elżbieta Bieńkowska. Nowa wicepremier i minister połączonych ministerstw transportu i rozwoju regionalnego, Elżbieta Bieńkowska. ()
– To nowe, duże zadanie dla mnie. Nawet mniej to wicepremierowanie, a bardziej połączone resorty. Muszę sprawić, by dwa połączone resorty pracowały tak, jak ministerstwo rozwoju regionalnego do tej pory. Sprawnie, szybko, tak jak firma, jak jedna pięść, żeby to był zespół. Muszę mieć takie ministerstwo. Ci, którzy znają administrację wiedzą, że to nie jest takie proste – wyjaśniała.

Pytana, czy nie boi się, że tak jak niegdyś w przypadku Joanny Muchy i sportu – tak dziś dziennikarze to jej wytykać będą braki z znajomości infrastruktury, odpowiedziała: – To nie jest tak, że minister musi się znać na każdym szczególe. To osoba, która zarządza, ma odpowiednich ludzi. Ja mam wspaniały zespół współpracowników - zapewniła.

Źródło: TVP Info
tvp.info

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (351)
Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
65
~tol 2013-11-27 (21:26) 21 godzin i 33 minut temu

Kobieto, wystawili cię na odstrzał. Rozkraczysz się po trzech miesiącach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
56
~stonka 2013-11-27 (22:15) 20 godzin i 44 minut temu

znane aktorki z pewnej branży mają też dużo dziargania na skórze przypadek? Elu?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
70
~bolanda 2013-11-28 (00:54) 18 godzin i 5 minut temu

Tatuaże robią sobie ludzie o PROSTACKIEJ i PRYMITYWNEJ osobowości !!!!! Najczęściej są to pospolite żule, chuligani i społeczny MARGINES !!! I czym się ona chełpi ??? Widać z jakich kręgów wywodzi się premierek, i po jakie e l e m e n t y sięga do swojego rządu-nierządu!!! Tylko "pogratulować" !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6