więcej

Elżbieta Bieńkowska: mój tatuaż był głównym tematem, to dziwne .

tvp.info |  dodane 2013-11-27 (20:33) 10 miesięcy 27 dni 21 godzin i 24 minuty temu
drukuj


Nowa wicepremier i minister połączonych ministerstw transportu i rozwoju regionalnego, Elżbieta Bieńkowska. opinie video
- W weekend dowiedziałam się, że mój tatuaż przez kilka dni był głównym tematem. Wydaje mi się to trochę dziwne – tak Elżbieta Bieńkowska w TVP Info mówiła o medialnym zamieszaniu wywołanym nominowaniem jej na funkcję wicepremiera i szefa połączonych ministerstw – rozwoju regionalnego i infrastruktury.

– To nowe, duże zadanie dla mnie. Nawet mniej to wicepremierowanie, a bardziej połączone resorty. Muszę sprawić, by dwa połączone resorty pracowały tak, jak ministerstwo rozwoju regionalnego do tej pory. Sprawnie, szybko, tak jak firma, jak jedna pięść, żeby to był zespół. Muszę mieć takie ministerstwo. Ci, którzy znają administrację wiedzą, że to nie jest takie proste – wyjaśniała.

Pytana, czy nie boi się, że tak jak niegdyś w przypadku Joanny Muchy i sportu – tak dziś dziennikarze to jej wytykać będą braki z znajomości infrastruktury, odpowiedziała: – To nie jest tak, że minister musi się znać na każdym szczególe. To osoba, która zarządza, ma odpowiednich ludzi. Ja mam wspaniały zespół współpracowników - zapewniła.

Źródło: TVP Info



Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 45 13.47%
nie 289 86.53%

Przeczytaj też

Politolog o rekonstrukcji rządu: Bieńkowska jest narzędziem w rękach Tuska

aktualizacja 2013-11-25 (15:27) 11 miesięcy 2 godziny i 30 minut temu

"Wprost": Elżbieta Bieńkowska stała się najpotężniejszym po Donaldzie Tusku politykiem

dodane 2013-11-25 (10:14) 11 miesięcy 7 godzin i 43 minuty temu

Dr Tomasz Słupik: ta rewolucja nie pomoże Platformie?

dodane 2013-11-20 (13:08) 11 miesięcy 5 dni 4 godziny i 49 minut temu

Elżbieta Bieńkowska wicepremierem i szefową nowego resortu

dodane 2013-11-20 (12:45) 11 miesięcy 5 dni 5 godzin i 12 minut temu

materiał wideo

Rekonstrukcja rządu. Donald Tusk ujawnia nazwiska odwołanych ministrów

aktualizacja 2013-11-20 (11:36) 11 miesięcy 5 dni 6 godzin i 21 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (351)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~POLAK 2014-01-21 (07:27) 9 miesięcy 4 dni 10 godzin i 30 minut temu

A bo on jest w okolicach broszki?

odpowiedz

1
0
~EWA 2014-01-21 (01:52) 9 miesięcy 4 dni 16 godzin i 5 minut temu

ONA MA MENTALNOSC ARTURA SZPILKI I PASUJE DO TEGO RZADU. OSTATNI MADRY GOWIN UCIEKL I TAM NIKOGO MADREGO JUZ NIE MA.

odpowiedz

5
3
~Polak 2013-11-29 (15:13) 10 miesięcy 26 dni 2 godziny i 44 minuty temu

Tatuaż to jeszcze nic, ale latające zdjęcie cycków z tatuażem po internecie polskiego ministra to skandal. Może pani jeszcze na rurę wskoczy?

odpowiedz

9
1
~Obrzydzenie 2013-11-29 (00:21) 10 miesięcy 26 dni 17 godzin i 36 minut temu

Ma tatuaż, to znaczy że jest w grupie wysokiego ryzyka HIV:(

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

70
23
~bolanda 2013-11-28 (00:54) 10 miesięcy 27 dni 17 godzin i 3 minuty temu

Tatuaże robią sobie ludzie o PROSTACKIEJ i PRYMITYWNEJ osobowości !!!!! Najczęściej są to pospolite żule, chuligani i społeczny MARGINES !!! I czym się ona chełpi ??? Widać z jakich kręgów wywodzi się premierek, i po jakie e l e m e n t y sięga do swojego rządu-nierządu!!! Tylko "pogratulować" !!!

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

10
4
~abr 2013-11-28 (07:15) 10 miesięcy 27 dni 10 godzin i 42 minuty temu

Żadna przyzwoita kobieta nie odważyłaby się na tatuaż. Należy być damą, żeby to wiedzieć, a ty osobo jesteś zwyczajną.....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
3
~jagna 2013-11-27 (22:00) 10 miesięcy 27 dni 19 godzin i 57 minut temu

tez mam tatuaz i mam 51 lat , chora jestem i wstydze sie do lekarzy chodzic i im te dziadostwo pokazywac.Jak za pare lat bedzie z Wami glupimi i mada omamionymi dziewczynami? Moze synowi , czy corce w wieku kilku lat tattoo zrobicie?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

6
0
~Pryszcz 2013-11-28 (19:34) 10 miesięcy 26 dni 22 godziny i 23 minuty temu

Zrobilem sobie tatuaz na praciu, tylko mam problem ,bo okazalo sie ze to to sie przez c ,h pisze.Mi sie kurde nie zmiescilo.Co robic, co robic?

odpowiedz

3
5
~Zasadnicze pytanie 2013-11-28 (09:29) 10 miesięcy 27 dni 8 godzin i 28 minut temu

To co teraz zrobić z PISamanami mającymi tatuaże?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
2
~pytanie 2013-11-28 (11:29) 10 miesięcy 27 dni 6 godzin i 28 minut temu

Czy ta Bieńkowska to siedziała w więzieniu ? ....bo ma tatuaż?????.Ale mamy rząd. Niech Tuska wsztskie plagi zaatakują.POLACY NIENAWIDZĄ TUSKA

odpowiedz

9
1
~50+ 2013-11-27 (23:30) 10 miesięcy 27 dni 18 godzin i 27 minut temu

Myślę , że ta pani POdoła obowiązkom i jeszcze jabcok przy niej się ogrzeje , bo jego salcia to strasznie zimna rachela .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

53
19
~Manes 2013-11-27 (22:06) 10 miesięcy 27 dni 19 godzin i 51 minut temu

A cóż ona ma taki wytrzeszcz oczu?????

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

3
0
remeta 2013-11-28 (09:47) 10 miesięcy 27 dni 8 godzin i 10 minut temu

Tatuaże są już passe' ! Nawet aktorki które nie pracują...twarzą, w której to branży ta wątpliwa ozdoba była na porządku dziennym, usuwają powolutku te ślady chwilowej utraty kontroli nad swoimi czynami. A tak przy okazji pamiętacie może HANGOVER in BANGKOK ?

odpowiedz

2
0
~sgudzi 2013-11-28 (09:33) 10 miesięcy 27 dni 8 godzin i 24 minuty temu

Pewnie teraz PISaki wyślą petycje do swojego firera aby wyrzucić z PISu wszystkich wytatuowanych.

odpowiedz

14
31
~PISiasz 2013-11-28 (05:37) 10 miesięcy 27 dni 12 godzin i 20 minut temu

u mnie w pracy jest kilku zwolenników PiS i mają tatuaże i teraz wiem, że to kryminaliści.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
2
~Do londynczyk 2013-11-28 (08:45) 10 miesięcy 27 dni 9 godzin i 12 minut temu

Człowieku, jak wygląda podświadomość dziarganej istoty? Jest wypaczona i być zdolna do czynów okaleczania. Co tutaj ma do tego zaściankowość, wszystkich wykolejonych trzeba leczyć, a zapewne warto moralnie. Za chwilę Ci porysowani zaczną być sfrustrowani, bo skończy się moda na ten pseudo-trend i na sterej skórze bedą wyglądać jak pobrudzeni błotem. Negowanie głupoty nie jest zaściankowością tylko jeszcze zdrową reakcją podświadomości.

odpowiedz

2
5
~Simono 2013-11-28 (08:00) 10 miesięcy 27 dni 9 godzin i 57 minut temu

Tatuaż to straszne... ZAŚCIANKOWA polska...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

24
10
~Etos 2013-11-28 (00:01) 10 miesięcy 27 dni 17 godzin i 56 minut temu

Już się splamiła i żaden proszek jej nie pomoże.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
0
~Tatuaż już jest 2013-11-28 (00:14) 10 miesięcy 27 dni 17 godzin i 43 minuty temu

Teraz tylko do paki. Taki przestępczy gotowiec. Nowoczesny więzień, sam się goli i robi tatuaże.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
3
~Dziuba Luba 2013-11-28 (08:13) 10 miesięcy 27 dni 9 godzin i 44 minuty temu

A u mnie w robocie przewodniczący Solidarności zrobił sobie tatuaż i to dopiero jest kryminalista i do tego na wysokim stołku. Z PISania piszących wynika, że wszyscy zwolennicy PISu a mają tatuaże to złodzieje kryminalni.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińska CKW: wyborów nie będzie w 15 okręgach na wschodzie
dodane 2014-10-25 (13:43) 4 godziny i 14 minut temu

materiał wideo

Amerykanin skoczył z ponad 41 km. Pobił kosmiczny rekord Felixa Baumgartnera
dodane 2014-10-25 (14:56) 3 godziny i 1 minutę temu

"Samotne wilki" dżihadu polują na Zachodzie z inspiracji Al-Kaidy i IS
dodane 2014-10-25 (12:03) 5 godzin i 54 minuty temu

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 1 dzień 10 godzin i 22 minuty temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 1 dzień 11 godzin i 33 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 14812