więcej

podkarpackie

Dramatyczny wypadek na Podkarpaciu.

PAP |  dodane 2011-10-11 (08:10) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 8 godzin i 46 minut temu
drukuj

Po wypadku nieprzejezdna jest droga krajowa nr 9 w Trzcianie k. Krosna (woj. podkarpackie) - poinformował Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.



- W Trzcianie zderzyły się trzy samochody ciężarowe. Dwóch kierowców zostało rannych. Stan jednego z nich jest ciężki, został przewieziony do szpitala w Krośnie. Policja zorganizowała objazdy - powiedział Wilk.

Droga krajowa nr 9 prowadzi z Radomia do granicy ze Słowacją w Barwinku.

NaSygnale.pl: Wpadł 15 minut po ukończeniu 17 lat! Ma przechlapane...

(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 17.39%
nie 19 82.61%

Przeczytaj też

Tragiczny wypadek z udziałem ciężarówek, 1 osoba nie żyje

aktualizacja 2011-10-17 (09:22) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 7 godzin i 34 minuty temu

Kierowca tira zjechał z drogi i uderzył w dom

dodane 2011-10-11 (12:45) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 4 godziny i 11 minut temu

Dramatyczny wypadek w Bełchatowie: cztery osoby ranne

dodane 2011-09-07 (17:45) 3 lata 2 miesiące 16 dni 23 godziny i 11 minut temu

Dramatyczny wypadek w Wielkopolsce - dwie osoby ranne

dodane 2011-08-31 (12:17) 3 lata 2 miesiące 24 dni 4 godziny i 39 minut temu

Ciężarówka potrąciła 70-letnią rowerzystkę

dodane 2011-07-22 (12:56) 3 lata 4 miesiące 2 dni 4 godziny i 1 minutę temu

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu - nie żyje młoda kobieta

dodane 2011-04-28 (12:10) 3 lata 6 miesięcy 27 dni 4 godziny i 46 minut temu

2,5-letnia dziewczynka zginęła; kierowca tira usłyszał zarzut

dodane 2011-04-05 (19:50) 3 lata 7 miesięcy 18 dni 21 godzin i 6 minut temu

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (28)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
6
~37old 2011-10-11 (08:53) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 8 godzin i 3 minuty temu

Zapewne kierowcy "patelni" jak zwykle się spieszyli. Jak długo jeszcze te świete krowy będą terroryzować innych kierowców ? Co na to ITD, Policja??

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~mariuszb1 2012-06-30 (15:30) 2 lata 4 miesiące 25 dni 1 godzinę i 26 minut temu

Stan tej drogi jest w opłakanym stanie - koleiny wyrobione przez samochody ciężarowe tak bardzo że ciężko się utrzymać samochodem nawet przy 60km/h , dziury - a wszystko to na niespełna 10 km od przejścia granicznego Barwinek , przejścia jednego z najbardziej ruchliwych w Polsce! Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać!

odpowiedz

9
0
~khedron 2012-04-06 (15:23) 2 lata 7 miesięcy 18 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

Głąby jest też Trzciana między Duklą a Barwinkiem. Wystarczy spojrzeć na mapę powyżej.

odpowiedz

1
17
~Monia 2011-10-11 (10:50) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 6 godzin i 6 minut temu

Trzciana jest pomiędzy Rzeszowem a Sędziszowem Małopolskim,a nie koło Krosna!!!!! Widać,że niektórzy maja problemy z topografią podkarpacia.....

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

11
2
~Lubelski 2011-10-11 (10:20) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 6 godzin i 36 minut temu

To jest droga o wiele bardziej międzynarodowa niż Gdańsk-Toruń. No ale cóż, tam skąd pochodzi koryto - tam decyzje budowy dróg zapadają. Barwinek jest polskim oknem na Bałkany, na Turcję. Kiedy doczekamy się dwujezdniowej trasy S19 i S9

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
vito091974 2011-10-11 (15:32) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 1 godzinę i 24 minuty temu

Tak się składa ze mieszkam zaraz przy tym miejscu w którym zdarzył ten wypadek i denerwuje mnie takie coś co ludzie tacy jak wy piszą i nawet nie wiedzą gdzie znajduje się miejscowość Trzciana . Wstyd pisać o tej drodze ze to droga międzynarodowa co parę kilometrów pobocza urwane i połatane dziury które po paru dniach znowu się pokazują. Akurat ten wypadek właśnie zdarzył się przed takim urwiskiem które od pół roku jest nie naprawione i dopiero teraz sobie drogowcy przypomnieli przed zima o nim . Kolego ~37old w odróżnieniu od ciebie jestem pełny podziwu dla tych kierowców tak zwanych patelni ze mają odwagę jezdzic po takich drogach jak nasze . A do waszej wiadomości to tiry zagraniczne .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
4
~kubi 2011-10-11 (09:53) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 7 godzin i 3 minuty temu

co ciekawe nam tym odcinku drogi jest stała kontrola ITD, ale mnie zawsze najbardziej zastanawia jak tamtędy jadę dlaczego parę kilometrów wcześniej na Słowacji przestrzega się ograniczeń prędkości i przepisów a w Polsce już nie... gdyby u nas mandaty były w euro a nie w złotówkach tj. 500 euro za przekroczenie powyżej 50 oraz gdyby ktoś to egzekwował to w jeden miesiąc zmalała by liczba ofiar i wypadków

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

3
2
~W@SP 2011-10-11 (10:31) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 6 godzin i 25 minut temu

Jak tam światełka mijania w dzień.Nie pomogły?Dziwne,bo większość kabin ciężarówek na zewnątrz przypominają choinki...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
2
~Jacek 2011-10-11 (09:58) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 6 godzin i 58 minut temu

Gdzie Trzciana , a gdzie Krosno .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~ania 2011-10-11 (10:19) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 6 godzin i 37 minut temu

szczescie w nieszczesciu , dobrze ze to ciezarówki w siebie wjechały, dlatego na szczescie nie ma ofiar , jak by tam była jeszcze osobówka to by była tragedia. Zycze im powrotu do zdrowia

odpowiedz

3
3
~gabry 2011-10-11 (09:49) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 7 godzin i 7 minut temu

a może wyprzedzał na trzeciego, a z przeciwka nie jechala osobówka, którą da się zepchnąć do rowu i trafił swój na swego

odpowiedz

3
1
~normalny 2011-10-11 (09:47) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 7 godzin i 9 minut temu

Policja drogowa to przeżytek nie potrafiący pracować i jedynie czają sie w krzakach by zrobić "wynik" nie zawsze wiadomo dla kogo, dać większe uprawnienia ITD i zlikwidować drogówkę. ITD to nowa i jeszcze nie zepsuta formacja przynajmniej się nie bawi i dowali tyle na ile się zasłużyło.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Będą kłopoty z wynikami wyborów? PKW znów przetestuje system
dodane 2014-11-24 (14:37) 2 godziny i 19 minut temu

Koniec procesu Sławomira Nowaka w sprawie zegarka
dodane 2014-11-24 (11:47) 5 godzin i 9 minut temu

Prawie 40 proc. Niemców za uznaniem aneksji Krymu przez Rosję
dodane 2014-11-24 (11:19) 5 godzin i 37 minut temu

Andrzej Biernat: PiS uzna wybory dopiero, jak je wygra
dodane 2014-11-24 (08:47) 8 godzin i 9 minut temu

Prof. Kazimierz Kik: głosy nieważne to ukryty protest
dodane 2014-11-23 (14:34) 1 dzień 2 godziny i 22 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy powinno się unieważnić wybory samorządowe?

liczba oddanych głosów: 15755