więcej

podkarpackie

Dramatyczny wypadek na Podkarpaciu.

PAP |  dodane 2011-10-11 (08:10) 3 lata 10 dni i 54 minuty temu
drukuj

Po wypadku nieprzejezdna jest droga krajowa nr 9 w Trzcianie k. Krosna (woj. podkarpackie) - poinformował Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.



- W Trzcianie zderzyły się trzy samochody ciężarowe. Dwóch kierowców zostało rannych. Stan jednego z nich jest ciężki, został przewieziony do szpitala w Krośnie. Policja zorganizowała objazdy - powiedział Wilk.

Droga krajowa nr 9 prowadzi z Radomia do granicy ze Słowacją w Barwinku.

NaSygnale.pl: Wpadł 15 minut po ukończeniu 17 lat! Ma przechlapane...

(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 17.39%
nie 19 82.61%

Przeczytaj też

Tragiczny wypadek z udziałem ciężarówek, 1 osoba nie żyje

aktualizacja 2011-10-17 (09:22) 3 lata 3 dni 23 godziny i 42 minuty temu

Kierowca tira zjechał z drogi i uderzył w dom

dodane 2011-10-11 (12:45) 3 lata 9 dni 20 godzin i 19 minut temu

Dramatyczny wypadek w Bełchatowie: cztery osoby ranne

dodane 2011-09-07 (17:45) 3 lata 1 miesiąc 13 dni 15 godzin i 19 minut temu

Dramatyczny wypadek w Wielkopolsce - dwie osoby ranne

dodane 2011-08-31 (12:17) 3 lata 1 miesiąc 19 dni 20 godzin i 47 minut temu

Ciężarówka potrąciła 70-letnią rowerzystkę

dodane 2011-07-22 (12:56) 3 lata 2 miesiące 28 dni 20 godzin i 8 minut temu

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu - nie żyje młoda kobieta

dodane 2011-04-28 (12:10) 3 lata 5 miesięcy 22 dni 20 godzin i 54 minuty temu

2,5-letnia dziewczynka zginęła; kierowca tira usłyszał zarzut

dodane 2011-04-05 (19:50) 3 lata 6 miesięcy 15 dni 13 godzin i 14 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (28)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
6
~37old 2011-10-11 (08:53) 3 lata 10 dni i 11 minut temu

Zapewne kierowcy "patelni" jak zwykle się spieszyli. Jak długo jeszcze te świete krowy będą terroryzować innych kierowców ? Co na to ITD, Policja??

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~mariuszb1 2012-06-30 (15:30) 2 lata 3 miesiące 20 dni 17 godzin i 34 minuty temu

Stan tej drogi jest w opłakanym stanie - koleiny wyrobione przez samochody ciężarowe tak bardzo że ciężko się utrzymać samochodem nawet przy 60km/h , dziury - a wszystko to na niespełna 10 km od przejścia granicznego Barwinek , przejścia jednego z najbardziej ruchliwych w Polsce! Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać!

odpowiedz

9
0
~khedron 2012-04-06 (15:23) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 17 godzin i 41 minut temu

Głąby jest też Trzciana między Duklą a Barwinkiem. Wystarczy spojrzeć na mapę powyżej.

odpowiedz

1
17
~Monia 2011-10-11 (10:50) 3 lata 9 dni 22 godziny i 14 minut temu

Trzciana jest pomiędzy Rzeszowem a Sędziszowem Małopolskim,a nie koło Krosna!!!!! Widać,że niektórzy maja problemy z topografią podkarpacia.....

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

11
2
~Lubelski 2011-10-11 (10:20) 3 lata 9 dni 22 godziny i 44 minuty temu

To jest droga o wiele bardziej międzynarodowa niż Gdańsk-Toruń. No ale cóż, tam skąd pochodzi koryto - tam decyzje budowy dróg zapadają. Barwinek jest polskim oknem na Bałkany, na Turcję. Kiedy doczekamy się dwujezdniowej trasy S19 i S9

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
vito091974 2011-10-11 (15:32) 3 lata 9 dni 17 godzin i 32 minuty temu

Tak się składa ze mieszkam zaraz przy tym miejscu w którym zdarzył ten wypadek i denerwuje mnie takie coś co ludzie tacy jak wy piszą i nawet nie wiedzą gdzie znajduje się miejscowość Trzciana . Wstyd pisać o tej drodze ze to droga międzynarodowa co parę kilometrów pobocza urwane i połatane dziury które po paru dniach znowu się pokazują. Akurat ten wypadek właśnie zdarzył się przed takim urwiskiem które od pół roku jest nie naprawione i dopiero teraz sobie drogowcy przypomnieli przed zima o nim . Kolego ~37old w odróżnieniu od ciebie jestem pełny podziwu dla tych kierowców tak zwanych patelni ze mają odwagę jezdzic po takich drogach jak nasze . A do waszej wiadomości to tiry zagraniczne .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
4
~kubi 2011-10-11 (09:53) 3 lata 9 dni 23 godziny i 11 minut temu

co ciekawe nam tym odcinku drogi jest stała kontrola ITD, ale mnie zawsze najbardziej zastanawia jak tamtędy jadę dlaczego parę kilometrów wcześniej na Słowacji przestrzega się ograniczeń prędkości i przepisów a w Polsce już nie... gdyby u nas mandaty były w euro a nie w złotówkach tj. 500 euro za przekroczenie powyżej 50 oraz gdyby ktoś to egzekwował to w jeden miesiąc zmalała by liczba ofiar i wypadków

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

3
2
~W@SP 2011-10-11 (10:31) 3 lata 9 dni 22 godziny i 33 minuty temu

Jak tam światełka mijania w dzień.Nie pomogły?Dziwne,bo większość kabin ciężarówek na zewnątrz przypominają choinki...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
2
~Jacek 2011-10-11 (09:58) 3 lata 9 dni 23 godziny i 6 minut temu

Gdzie Trzciana , a gdzie Krosno .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~ania 2011-10-11 (10:19) 3 lata 9 dni 22 godziny i 45 minut temu

szczescie w nieszczesciu , dobrze ze to ciezarówki w siebie wjechały, dlatego na szczescie nie ma ofiar , jak by tam była jeszcze osobówka to by była tragedia. Zycze im powrotu do zdrowia

odpowiedz

3
3
~gabry 2011-10-11 (09:49) 3 lata 9 dni 23 godziny i 15 minut temu

a może wyprzedzał na trzeciego, a z przeciwka nie jechala osobówka, którą da się zepchnąć do rowu i trafił swój na swego

odpowiedz

3
1
~normalny 2011-10-11 (09:47) 3 lata 9 dni 23 godziny i 17 minut temu

Policja drogowa to przeżytek nie potrafiący pracować i jedynie czają sie w krzakach by zrobić "wynik" nie zawsze wiadomo dla kogo, dać większe uprawnienia ITD i zlikwidować drogówkę. ITD to nowa i jeszcze nie zepsuta formacja przynajmniej się nie bawi i dowali tyle na ile się zasłużyło.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

materiał wideo

Oscar de la Renta nie żyje
dodane 2014-10-21 (05:23) 3 godziny i 41 minut temu

Agencja AP: USA wypłaca emerytury wydalonym nazistom
dodane 2014-10-20 (21:38) 11 godzin i 26 minut temu

Polscy lekarze postawili na nogi sparaliżowanego mężczyznę
dodane 2014-10-21 (02:37) 6 godzin i 27 minut temu

Rosyjska prasa: Szwedzi znaleźli powód, żeby się zbroić
dodane 2014-10-20 (09:35) 23 godziny i 29 minut temu

Zmarł znany astronom i astrofizyk prof. Janusz Gil
dodane 2014-10-20 (09:30) 23 godziny i 34 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy wierzysz w pojednanie Tusk-Kaczyński?

liczba oddanych głosów: 30228