więcej

małopolskie

Dramat w Oświęcimiu - dwulatek wypił rozpuszczalnik.

faktyoswiecim.pl, wp.pl |  dodane 2011-04-09 (10:05) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 19 godzin i 45 minut temu
drukuj

Dwuletni chłopiec z Oświęcimia w bardzo poważnym stanie trafił do szpitala po wypiciu rozpuszczalnika - informuje portal faktyoswiecim.pl.

Dziecko wykorzystało chwilę nieuwagi matki, która w chwili zdarzenia przebywała w łazience. Właśnie wtedy chłopiec sięgnął po butelkę z niebezpiecznym płynem.

Matka usłyszała jak jej syn się krztusi - gdy zobaczyła, co się stało, natychmiast wezwała pogotowie.

Dwulatek został przewieziony najpierw do szpitala Oświęcimiu, tam lekarze zdecydowali o przetransportowaniu małego pacjenta helikopterem do Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Jego stan jest bardzo poważny.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 14 35.9%
nie 25 64.1%

Przeczytaj też

Bił pięścią 5-miesięczne dziecko, chciał je zabić

dodane 2011-04-12 (12:10) 3 lata 6 miesięcy 18 dni 17 godzin i 40 minut temu

2,5 latek połknął "Kreta" - śledztwo umorzone

dodane 2011-01-11 (14:35) 3 lata 9 miesięcy 19 dni 15 godzin i 15 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (132)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Kleszcz 2011-08-13 (18:56) 3 lata 2 miesiące 17 dni 10 godzin i 54 minuty temu

ja kiedy wypilem nitro przez przypadek bo pilem tigera postawilem go a trzymalem nitro bo cos robilem i sie napilem masakra ;/ odrazu wymipoty i szybko lekarz ..

odpowiedz

0
0
~ola 2011-04-09 (19:28) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 22 minuty temu

;(
wy wogole nie macie wspólczucia tej kobiecie ciekawa jestem gdyby ktos byl na jej miejscu i co wtedy by powiedzial ?? ja mam 3 letnie dziecko i raz poszlam tylko drzwi otworzyc bo ktos pukał i co ?? połkneło baterie do pilota :( po szpitalu wszystko bylo dobrze ;) a tej kobiety dzieco jest w ciezkim stanie :(((

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~etam 2011-04-09 (22:01) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 7 godzin i 49 minut temu

Zastanawiam się jakie to dziwne, że...
ludzkie dzieci są taki głupie i pozbawione instynktu, że jeżeli non-stop się ich nie pilnuje to konsekwentnie dążą do samozagłady. Niby jesteśmy tacy inteligentni, ale nasze "młode" są do niczego, młode zwierząt instynktownie wiedzą co robić, żeby nie narażać się na niebezpieczeństwo, ludzkie dzieci robią wszystko,żeby trafił je szlag jak najwcześniej. Jakaś ironia losu.

odpowiedz

0
0
~on i ono 2011-04-09 (21:51) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 7 godzin i 59 minut temu

ciekawe gdzie tata był ?
facet nigdy nie zostawiłby butelki z rozpuszczalnikiem otwartej albo zakręconej tak słabo by 2latek mógł ją odkręcić ... tatuś pewnie by wyeksmitowany z życia synka przez mamusie i usłużnie ją w tym wspierający sąd rodzinny i zamieniony do roli ,,bankomatu,, ....... tak było , jest i będzie jak niezrobi się porządku w polskim sądownictwem rodzinnym , patologia generuje kolejne patologie ...

odpowiedz

0
0
~samarytanka 2011-04-09 (19:10) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 40 minut temu

bardzo wspułczuje
głemboko wspulczuje matce,takiego szkraba nie sposób upilnowac,czasem zdąrzy coś wywinonć jak tylko spusci sie z niego na chwile oko,małe dzieci mają to do siebie ze lubieją wszystko sprawdzać i smakować,kiedy w domu sa obowiazki do spełnioenia jak gotowanie ,p[ranie,sprzontanie to czasem nie ma takiej opcji zeby cały czas miec na oku malucha,nie wolno wina obarczać matki bo wkoncu to ona zawiadomiła pogotowie a teraz napewno przezywa katusze

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Dulcynea 2011-04-09 (19:07) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 43 minuty temu

bezmyslnosc i nieodpowiedzialnosc
kurfa mać jak czytam to ażnóz wkieszeni mi sie otwiera na bezmyslnosc i nieodpowiedzialnosc rodziców!sama jestem matką pieciroga małych dzieci,chora na depresje ,osłabiona i nigdy przez 9 lat jakos nie zdarzyło mi sie zostawić rozpuszczalnika w miejscu dostepnym dla dzieci..nigdy tez nie uległy zadnemu innemu wypadkowi zwiazanemu z moim niedopilnowaniem,rodzice zacznijcie wreszcie myslami wybiegać do przodu co sie moze zdarzyć ,po prostu brak słów ...takim rodzicom powinno odbierać się dzieci

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~Bronisław .K 2011-04-09 (19:47) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 3 minuty temu

Łączę się z matką
Dziecka w bulu.

odpowiedz

0
0
~k 2011-04-09 (19:43) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 7 minut temu

wszyscy w oświęcimiu
są tacy inteligentni.

odpowiedz

0
0
~aszi 2011-04-09 (15:55) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 13 godzin i 55 minut temu

nie wnikam
jaka byla to rodzina ale to pewnie mogloby przydarzyc sie kazdemu. Tez jestem matka 2 latka i wiem jak ciezko upilnowac takie male zywotne dziecko. I nie gadajcie bzdur ze nie upilnowala... Wg. was jak sie jest matka to z ubikacji juz nie mozna nawet skorzystac? Bo jak sie nie daj Boze cos w tym czasie stanie to zaraz jest nagonka ze zaniedbenie... Choc fakt takie rzeczy powinny byc schowane.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~Wella23 2011-04-09 (19:14) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 36 minut temu

kobiety roboty
o prosze,a panowie każą nam pracować,wychowywać dzieci,prasować,prać,sprzątać,gotować a jak sie dziecku coś stanie to wielkie halo i oczywiscie wina matki ,ja sie pytam gdzie był ojciec tego dziecka?

odpowiedz

0
0
~Oświęcimianka 2011-04-09 (19:14) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 36 minut temu

Oświęcim to nie Auschwitz!!
Ludzie!!! ktoś już tu napisał to - obóz Auschwitz to tragiczne miejsce, ale założone przez Niemców!! Oświęcim znalazł się na terenach włączonych bezpośrednio do III Rzeszy w wyniku kampanii wrześniowej (obok terenów anektowanych, na części terytorium dawnej Polski Niemcy utworzyli quasi-państwo Generalne Gubernatorstwo) i Niemcy pozmieniali nazwy polskie na niemieckie. Ale samo miasto Oświęcim to jedno z najstarszych miast w Polsce!!! Istniało już w XII wieku, później przez jakiś czas istniało nawet niezależne od Polski Księstwo Oświęcimskie. Dzisiaj tu mieszka 40 tysięcy osób i wszyscy mają dość kojarzenia miasta tylko i wyłącznie z obozem!

odpowiedz

0
0
~piaskowapanienka 2011-04-09 (19:12) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 38 minut temu

wina matki
a ja jak byłam mała to matka zamiast tabletki NA BÓL GŁOWY podała mi tabletke altacetu do połkniecia,gdyby nie moja podejrzliwosc i nieche do połkniecia zółtej tabletki mogło sie tez zle skoczyć

odpowiedz

0
0
~Kalla 2011-04-09 (19:12) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 38 minut temu

Brak słów
Aż szkoda słów jak się czyta takie komentarze...ciekawa jestem jakim trzeba być ....., aby pisać takie bzdury. Ludzie gratuluje inteligencji

odpowiedz

0
0
~Isis 2011-04-09 (18:47) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 11 godzin i 3 minuty temu

miałam 5 lat - przez pomyłkę zrobiłam to samo.
mnie się udało. Trzymaj się mały!

odpowiedz

0
0
~biały 2011-04-09 (18:27) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 11 godzin i 23 minuty temu

masakra
matka nie nauczyła,że troszeczkę do woreczka się wlewa i wdycha a nie pije ?

odpowiedz

0
0
~anka 2011-04-09 (18:26) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 11 godzin i 24 minuty temu

serdecznie współczuję
sama jestem matką dwuletniej dziewczynki i wiem, że ciężko za takim "żywym" dzieckiem nadążyć. Wszędzie zagląda, wszystko ciekawi... Mama tego chłopca jest na pewno załamana. Chłopcu życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

odpowiedz

0
0
~zmeczony 2011-04-09 (18:02) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 11 godzin i 48 minut temu

Oswiecim to miasto jak inne...
... z prawie tysiacletnia historia. Jestem juz zameczony, jak reszta mieszkancow Oswiecimia, gadaniem tylko i wylacznie o tym miescie w pryzmacie obozu koncentracyjnego ktory zbudowali NIEMCY

odpowiedz

0
0
~heh 2011-04-09 (17:37) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 12 godzin i 13 minut temu

heh
przynajmiej maly dostal natychmiastowa pomoc, mieszam w UK jakis czas temu synek mojej znajomej (22 miesiace) wypil troche odplamiacza do ubran , znajoma pojechala z nim do szpitala a tam zanim sie doczekasz lekarza to predzej umrzesz, czekala 7 godzin poczym ubrala dziecko i chciala wyjsc, zatrzymala ja pielegniarka mowiac ze lekarz chce widziec malego, na to moja znajoma sie zasmiala i powiedziala ze jakby malemu cos sie mialo stac to juz by sie stalo a ona wraca do domu bo jest 5 rano

odpowiedz

0
0
~anna 2011-04-09 (17:30) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 12 godzin i 20 minut temu

haja
jakie wstrętne komentarze!!!!!każdej matce może się to zdarzyć że nie upilnuje dziecka!modlę się żeby dziecko wróciło do zdrowia !naprawdę współczuję matce!

odpowiedz

0
0
~hehe 2011-04-09 (16:56) 3 lata 6 miesięcy 21 dni 12 godzin i 54 minuty temu

Wcześnie zaczyna
wynalazki łykać

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 15 godzin i 43 minuty temu

materiał wideo
materiał wideo

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 1 dzień i 55 minut temu

materiał wideo

Pościg po kradzieży taksówki w Olsztynie. Nie żyje pasażer
dodane 2014-10-30 (06:40) 23 godziny i 10 minut temu

Dron, który ratuje życie
dodane 2014-10-30 (06:53) 22 godziny i 57 minut temu

Polak pobił rekord Guinnessa w graniu w grę komputerową
dodane 2014-10-30 (05:01) 1 dzień i 49 minut temu

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 2-tygodniowy noworodek
dodane 2014-10-29 (11:27) 1 dzień 18 godzin i 23 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy?

liczba oddanych głosów: 586