Strona główna serwisu
Cztery osoby zginęły w wypadku niedaleko Wejherowa

Cztery osoby zginęły w wypadku niedaleko Wejherowa

Cztery osoby, w tym trzyletnia dziewczynka, zginęły w niedzielę wieczorem w wyniku zderzenia dwóch samochodów -audi i volkswagen golf - na drodze w miejscowości Milwino k. Wejherowa (Pomorskie). Trzy osoby są ranne.
Według ustaleń gdańskiej policji kierujący volkswagenem golfem przebił oponę i stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w jadące z naprzeciwka audi a następnie w drzewo.

Jak poinformował oficer dyżurny pomorskiej straży pożarnej Piotr Porożyński, wbrew wcześniejszym informacjom podawanym przez rzecznika straży, wśród ofiar śmiertelnych jest jedno dziecko, a nie dwójka. Oprócz 3-letniej dziewczynki zginęło dwóch mężczyzn i jedna kobieta.

Wśród osób rannych są kobieta i mężczyzna oraz roczne dziecko, które jest reanimowane.
PAP / IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (48)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~anonim 2009-08-18 (23:13) 7 godzin i 56 minut temu

Jest to straszne, widok był naprawdę masakryczny, współczuje rodzinie. Pogrzeb który odbył się w luzinie to był poprostu dramat, wsółczuje z całego serca. Ale niech nie wypowiadają się ci którzy nic na ten temat nie wiedzą!! W tym miejscu droga jest bardzo dobra! Ci ludzie zgineli z paru powodów. Po pierwsze wszyscy dorośli byli piani, łącznie z kierowcą. Po drugie samochodem jechało 7 osób! Po trzecie jecha;o golfem 2 z roku 84 lub 85. Ten samochód to była ruina, nie powinien w ogóle przejść przeglądu!.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wacek 2009-08-11 (22:50) 8 godzin i 19 minut temu

Niestety, nie cztery osoby zginęły, a pięć. W rtm dwoje dzieci, jedno miało dopiero 10 miesięcy. A przyczyną na pewno nie była przebita opona, tylko brawura spowodowana alkoholem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~:( 2009-08-11 (12:56) 18 godzin i 13 minut temu

to prawda opone mu przebiło ale prawdopodobnie miał wypite duzo alkocholu

odpowiedz

zgłoś do moderacji