Strona główna serwisu
Cimoszewicz o prezydencie: wstydliwy przypadek wybrania marionetki

Cimoszewicz o prezydencie: wstydliwy przypadek wybrania marionetki

• Ostre słowa b. premiera Włodzimierza Cimoszewicza o prezydencie
• "Wstydliwy przypadek wybrania marionetki na to stanowisko"
• Jak mówił, TK może opublikować wyrok na stronie internetowej lub w mediach
Włodzimierz Cimoszewicz Włodzimierz Cimoszewicz ()
Prezydent nie jest głową państwa, to wstydliwy przypadek wybrania marionetki na to stanowisko. To wstyd dla demokratycznej Polski, by mieć taką władzę - dodał Cimoszewicz w TVN24.

- Od samego początku chodzi o to, by uniemożliwić Trybunałowi skuteczne funkcjonowanie. W najbliższym czasie TK mógłby rozpatrzeć ustawę o policji, o służbie cywilnej i wiele innych, których konstytucyjność mógłby podważyć - powiedział Włodzimierz Cimoszewicz w "Faktach po Faktach" w TVN24.

- W stanie wyższej konieczności TK może opublikować wyrok na swojej oficjalnej stronie lub w mediach w drodze obwieszczenia - mówił Cimoszewicz. - Publikacja ma na celu dotarcie do obywateli i ta metoda byłaby pewnie nawet skuteczniejsza niż Dziennik Ustaw.
TVN24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (2979)
Nie zgadzam się z opinią
907
Zgadzam się z opinią
1616
~VVVV 2016-03-08 (20:49) 15 godzin i 24 minut temu

cimoszewicz a ty kim byles

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 23

Nie zgadzam się z opinią
860
Zgadzam się z opinią
1467
~pol 2016-03-08 (20:48) 15 godzin i 25 minut temu

cimoszka i wszystko jasne

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
533
Zgadzam się z opinią
976
~dfb 2016-03-08 (20:48) 15 godzin i 25 minut temu

hehe osiwiales kolego z braku wiedzy na ten temat a bardziej tyczy się to BULOWEJ marionetki jak obecnego prawdziwego prez. polski!!!! obecny nie chodzi PO fotelach i nie zabija bezbronnych zwierzat!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
301
Zgadzam się z opinią
642
~kdo 2016-03-08 (21:00) 15 godzin i 13 minut temu

nastepny koryciarz komentuje

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
398
Zgadzam się z opinią
736
~Poli 2016-03-08 (20:47) 15 godzin i 26 minut temu

Cimoszewicz. Fatalny przypadek komunistycznego sługusa, który doił Polskę przed i po '89 roku. Bez honoru, bez wstydu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
245
Zgadzam się z opinią
547
~tiki 2016-03-08 (20:58) 15 godzin i 15 minut temu

A kim ty byłeś cwaniaczku jak nie marionetką czerwonego układu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
223
Zgadzam się z opinią
518
~BMW 2016-03-08 (20:59) 15 godzin i 14 minut temu

Komusze elyty wypelzaja z nor !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
292
Zgadzam się z opinią
586
cvn 2016-03-08 (20:59) 15 godzin i 14 minut temu

Jeżeli prezydent Duda jest "wstydliwym przypadkiem", to kim jest Cimoszka, potomek patriotów (ha, ha, ha...). Tylko której ojczyzny, której???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
231
Zgadzam się z opinią
523
~Lolo 2016-03-08 (20:59) 15 godzin i 14 minut temu

towarzyszu Cimosz..rozlicz się ze swojej fortuny .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
228
Zgadzam się z opinią
512
~toja56 2016-03-08 (20:58) 15 godzin i 15 minut temu

Odezwała się sowiecka marionetka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
188
Zgadzam się z opinią
447
~lenin 2016-03-08 (20:59) 15 godzin i 14 minut temu

NĄDRALA CIMOSZKO WRAZ ZE SWY PZPR ZRUJNOWAŁ POLSKĘ ,A TERAZ ŚMIE POUCZAĆ WSTYDU OSZCZEDZ

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
192
Zgadzam się z opinią
448
~lupo 2016-03-08 (20:59) 15 godzin i 14 minut temu

Byłeś jesteś i będziesz resztę sobie dopowiedz............Cimoszewicz

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
206
Zgadzam się z opinią
456
~CLEO. 2016-03-08 (20:57) 15 godzin i 16 minut temu

PODŻEGACZ WOJENNY.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
154
Zgadzam się z opinią
364
~Jan 2016-03-08 (20:58) 15 godzin i 15 minut temu

Towarzyszu Cimoszewicz już PZPR nie zarządza, niech Pan odpuści. Kton Pana chce jeszcze słuchać ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
135
Zgadzam się z opinią
323
~Lenin 2016-03-08 (20:46) 15 godzin i 27 minut temu

Nie to co marionetki sowieckie...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
108
Zgadzam się z opinią
242
~ja 2016-03-08 (20:49) 15 godzin i 24 minut temu

Oto człowiek, który ogłaszał że kończy z polityką jest najczęstszym gościem w wiadomych mediach. Cimoszewicz ty stary komuszy kłamczuszku. Daj sobie już spokój z tym judzeniem i wracaj do lasu. Tam twoje miejsce marionetko salonu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
78
Zgadzam się z opinią
210
~rtlpl 2016-03-08 (20:58) 15 godzin i 15 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
69
Zgadzam się z opinią
195
~normal 2016-03-08 (20:59) 15 godzin i 14 minut temu

TW Carex powiedział co wiedział, albo co mu ktoś kazał.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
68
Zgadzam się z opinią
191
~jajco 2016-03-08 (20:46) 15 godzin i 27 minut temu

Pan od ubezpieczeń POwodziowych !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
90
Zgadzam się z opinią
208
~Ela 2016-03-08 (20:49) 15 godzin i 24 minut temu

Cimoszewicz, wstyd to słuchać ciebie, całe życie służyłeś komunie i obcym.

odpowiedz