Strona główna serwisu
Beata Kempa: w 83 przedszkolach przebiera się chłopców za dziewczynki

Beata Kempa: w 83 przedszkolach przebiera się chłopców za dziewczynki

Beata Kempa w Radiu ZET ujawniła, że w "83 przedszkolach w Polsce wprowadza się zajęcia, na których dziewczynki przebiera się za chłopców, a chłopców za dziewczynki". Podkreśliła, że – Zaczyna się dochodzenie do tego, że te dzieci mają w wieku 12-13 lat określać swoją płeć. Przecież to jest nienormalne! Łapy precz od naszych dzieci! – mówił wzburzona posłanka Solidarnej Polski.
Dodała, że "chłopcy płaczą na tych zajęciach", dlatego skierowała do Ministra Edukacji interpelację. – Ja to rozumiem, bo mam syna. Gdybym próbowała mu założyć rajtuzki i spódniczkę w wieku 4-5 lat, to nie wiem czy by poszedł do przedszkola – mówił Kempa.

Posłanka opowiedziała, że w odpowiedzi minister edukacji został podkreślone, że te programy nie są zatwierdzone przez ministerstwo. – O co tu chodzi? Kto na to zezwala? – pytała Kempa

Tomasz Nałęcz na to powiedział: "Chodzę w rajstopkach. Żona mi je kupuje!"


Z kolei Andrzej Rozenek powiedział, że posłanka Kempa "go oświeciła". – Mam swoje zdjęcia z czasów przedszkolnych. W rajstopach. Poziom rozumowania Solidarnej Polski jest wstrząsający – stwierdził Rozenek.

Jednak najbardziej zaskoczony był Tomasz Nałęcz. – Chodzę w rajstopkach – wypalił profesor. – Naprawdę? – zapytała Monika Olejnik. – No! W zimny dzień...? No przecież moja męskość nie polega na tym, że mam rajstopy, tylko na czymś zupełnie innym. Żona mi je kupuje! – mówił śmiejąc się profesor Nałęcz.
Radio Zet

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1265)
Nie zgadzam się z opinią
79
Zgadzam się z opinią
505
~Xsawery 2013-12-22 (15:29) 13 godzin i 24 minut temu

Nałęcz to niech sobie chodzi nawet w stringach i tęczowej koszuli ale jeśli w przedszkolu do którego pójdzie mój syn będzie coś takiego to będą ofiary..... Po drugie ktoś w wieku Nałęcza ma szansę mieć ukształtowaną osobowość i może się obronić przed kimś kto się będzie z niego naśmiewał dziecko w przedszkolu na pewno nie...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 12

Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
379
~tak jest 2013-12-22 (16:06) 12 godzin i 47 minut temu

Rodzice maja obowiazek bronic swoje dzieci przed terrorem urzednikow wszelkimi sposobami - to prawo ponad wszystkie inne!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 18

Nie zgadzam się z opinią
45
Zgadzam się z opinią
386
~Kris z USA 2013-12-22 (14:49) 14 godzin i 4 minuty temu

Jak dla mnie to Nalecz moze sie nawet oswiadczyc rozynkowi od palikota oraz chodzic w kraciastej spodnicy. Rece I chore umysly precz od dzieci.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7