więcej

Beata Kempa: w 83 przedszkolach przebiera się chłopców za dziewczynki.

Radio Zet |  dodane 2013-12-22 (14:22) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 14 godzin i 58 minut temu
drukuj


_
opinie
Beata Kempa w Radiu ZET ujawniła, że w "83 przedszkolach w Polsce wprowadza się zajęcia, na których dziewczynki przebiera się za chłopców, a chłopców za dziewczynki". Podkreśliła, że – Zaczyna się dochodzenie do tego, że te dzieci mają w wieku 12-13 lat określać swoją płeć. Przecież to jest nienormalne! Łapy precz od naszych dzieci! – mówił wzburzona posłanka Solidarnej Polski.

Dodała, że "chłopcy płaczą na tych zajęciach", dlatego skierowała do Ministra Edukacji interpelację. – Ja to rozumiem, bo mam syna. Gdybym próbowała mu założyć rajtuzki i spódniczkę w wieku 4-5 lat, to nie wiem czy by poszedł do przedszkola – mówił Kempa.

Posłanka opowiedziała, że w odpowiedzi minister edukacji został podkreślone, że te programy nie są zatwierdzone przez ministerstwo. – O co tu chodzi? Kto na to zezwala? – pytała Kempa

Tomasz Nałęcz na to powiedział: "Chodzę w rajstopkach. Żona mi je kupuje!"

Z kolei Andrzej Rozenek powiedział, że posłanka Kempa "go oświeciła". – Mam swoje zdjęcia z czasów przedszkolnych. W rajstopach. Poziom rozumowania Solidarnej Polski jest wstrząsający – stwierdził Rozenek.

Jednak najbardziej zaskoczony był Tomasz Nałęcz. – Chodzę w rajstopkach – wypalił profesor. – Naprawdę? – zapytała Monika Olejnik. – No! W zimny dzień...? No przecież moja męskość nie polega na tym, że mam rajstopy, tylko na czymś zupełnie innym. Żona mi je kupuje! – mówił śmiejąc się profesor Nałęcz.

(mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 905 85.22%
nie 157 14.78%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1264)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

504
78
~Xsawery 2013-12-22 (15:29) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 13 godzin i 51 minut temu

Nałęcz to niech sobie chodzi nawet w stringach i tęczowej koszuli ale jeśli w przedszkolu do którego pójdzie mój syn będzie coś takiego to będą ofiary..... Po drugie ktoś w wieku Nałęcza ma szansę mieć ukształtowaną osobowość i może się obronić przed kimś kto się będzie z niego naśmiewał dziecko w przedszkolu na pewno nie...

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

378
28
~tak jest 2013-12-22 (16:06) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 13 godzin i 14 minut temu

Rodzice maja obowiazek bronic swoje dzieci przed terrorem urzednikow wszelkimi sposobami - to prawo ponad wszystkie inne!

odpowiedz

pokaż 18 ukrytych odpowiedzi

385
44
~Kris z USA 2013-12-22 (14:49) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 14 godzin i 31 minut temu

Jak dla mnie to Nalecz moze sie nawet oswiadczyc rozynkowi od palikota oraz chodzic w kraciastej spodnicy. Rece I chore umysly precz od dzieci.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

332
61
~ed 2013-12-22 (15:59) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 13 godzin i 21 minut temu

precz z teczowym terrorzmem w przedszkolach

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

294
46
~boby 2013-12-22 (15:11) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 14 godzin i 9 minut temu

ostatnio był artykuł jak dwóch gejów zaadoptowało dziecko i później je gwałcili mówiąc mu że to normalne. Więcej swobód! a my normalni staniemy się nienormalni... Nie od dziś wiadomo że to zbyt duża wolność rodzi patologie w przeciwieństwie do ostrego prawa.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

271
54
~Mariola 2013-12-22 (17:22) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 11 godzin i 58 minut temu

Ostatnio przezylam szok! Poszlam odebrac Maciusia z przedszkola. Gdy weszlam do srodka o malo nie zemdlalam. Synaek byl w ponczoszkach, mial zalozona spudniczke a na glowie mial korone niczym krolowa sniezka. Podeszlam do pani wychowaczyni z zapytaniem co sie dzieje? Ona mi odpowiada, ze przedszkolaki maja wlasnie warsztaty rownosciowe i zebym nie przeszkadzala, bo Macius wlasnie wybiera swoja plec. Zabralam natychmiast dzieciaka z tego przedszkola, siedzi teraz w domu z bacia.

odpowiedz

pokaż 14 ukrytych odpowiedzi

198
30
~karloos8 2013-12-22 (16:26) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 12 godzin i 54 minuty temu

Walczmy o normalną POLSKĘ bez zachodniej DEWIACJI polegającej na wszechobecnym promowaniu na siłę HOMOSIÓW i TRANSlatorów!!! Już przedszkolakom chcą wciskać DEWIACJE jako coś normalnego!!! MASOŃSKO-ILLUMINACKIE POMIOTY realizują swój PLAN demoralizacji społeczeństwa

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

172
47
~rgtbh 2013-12-22 (16:26) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 12 godzin i 54 minuty temu

brawo Kempa, precz z lewacką hołotą i tą nienormalną ideologią!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

142
17
~Prawdziwy 2013-12-22 (15:02) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 14 godzin i 18 minut temu

mężczyzna to nosi, co najwyżej, kalesony a nie rajstopy.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

134
20
~mama 2013-12-22 (17:55) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 11 godzin i 25 minut temu

Panie Nałecz załoz pan sobie te rajstopy na głowe to nikogo nie obchodzi ale od naszych precz z łapami

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

137
26
~Olaf 2013-12-22 (16:43) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 12 godzin i 37 minut temu

Gdybym dowiedział się że ktoś potraktował tak mojego syna (przebrał go za dziewczynkę) to najpierw pozamiatałbym wychowawczynię a potem dyrektora placówki. Żadnych kuratoriów, policji i innych bzdetów. Tak bym wyprostował to towarzystwo że zapomnieliby jaką maja płeć.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

118
10
~Marcin 52 lata 2013-12-22 (17:57) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 11 godzin i 23 minuty temu

Kiedy mnie matka próbowała ubierać w rajtuzy albo jakieś "babskie" (kolorowe, z pomponami, we wzorki...) ciuchy to była to dla mnie największa kara. To samo było ze spodniami na szelkach. Nawet skarpetki z wzorkami "w kotki" były dla mnie obciachowe. Owszem, inni chłopcy chodzili w rajtuzach - nie wnikałem, jak się w tym czuli bo miałem wtedy 7 lat, ale dla mnie to był wstyd. Nie wiem, skąd mi się to brało, z pewnością nikt mnie tego nie uczył.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

118
26
~darmar 2013-12-22 (16:18) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 13 godzin i 2 minuty temu

Panie Nałęcz taki z pana bohater? , to przyjdź pan do pracy w tych rajstopach. Na te rajstopy zakładasz pan normalne męskie spodnie , po co ten sarkazm .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

100
12
~kaczy188 2013-12-22 (16:12) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 13 godzin i 8 minut temu

Więcej swobody praw a będziemy mieli gejowskie państwo wstyd! Brakuje tylko tego żeby 2 tatusiów mogło dzieci adoptować!!! Znając życie jeszcze to wywalczą!!! Pozwalajmy im na więcej......

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

96
10
~adam 2013-12-22 (17:41) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 11 godzin i 39 minut temu

Zboczone łapy precz od naszych dzieciaków!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

128
43
irek33 2013-12-22 (15:32) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 13 godzin i 48 minut temu

tępe zboki z PełO co wy chcec ie zrobić z Polski!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

89
7
~krakus57 2013-12-22 (14:50) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 14 godzin i 30 minut temu

Rozwiązać Senat i zmniejszyć Sejm o połowę

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

104
26
~bobas 2013-12-22 (15:57) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 13 godzin i 23 minuty temu

Jakis pijacki humor ma ten nałęcz......smiac sie czy płakac? hmmm

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

80
5
~czy ona jest normalna? 2013-12-22 (16:26) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 12 godzin i 54 minuty temu

Niech wskaze te placowki. Rodzice rozniesliby tych wychowawcow tak jak widac w opiniach. Politycy to oszusci. Wszyscy

odpowiedz

92
19
~sandraq 2013-12-22 (15:48) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 13 godzin i 32 minuty temu

dziewczynka to dziewczynka,chłopiec to chłopiec.Dziewczynki chodza w sukienkach chlopcy nie.Dziewczynki bawia sie lalkami chlopcy samochodami.Czy to tak trudno pojąć?to co oni robią jest chore;/

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ławrow: za zaostrzenie sytuacji odpowiada Ukraina
dodane 2015-01-25 (16:25) 12 godzin i 55 minut temu

materiał wideo

Trzy ataki separatystów na Mariupol. Jest wiele ofiar i rannych
dodane 2015-01-24 (10:20) 1 dzień 19 godzin i 1 minutę temu

ONZ żąda wyjaśnień od Rosji. "Pokażcie spis towarów"
dodane 2015-01-24 (08:35) 1 dzień 20 godzin i 45 minut temu

Nowy kandydat na prezydenta. "Może to ostatnia próba"
dodane 2015-01-24 (12:22) 1 dzień 16 godzin i 58 minut temu

"Zadzwonili z Watykanu. Myślałam, że to jakiś żart"
dodane 2015-01-23 (20:30) 2 dni 8 godzin i 50 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 14825