więcej

Beata Kempa: w 83 przedszkolach przebiera się chłopców za dziewczynki.

Radio Zet |  dodane 2013-12-22 (14:22) 11 miesięcy 26 dni 15 godzin i 16 minut temu
drukuj


_
opinie
Beata Kempa w Radiu ZET ujawniła, że w "83 przedszkolach w Polsce wprowadza się zajęcia, na których dziewczynki przebiera się za chłopców, a chłopców za dziewczynki". Podkreśliła, że – Zaczyna się dochodzenie do tego, że te dzieci mają w wieku 12-13 lat określać swoją płeć. Przecież to jest nienormalne! Łapy precz od naszych dzieci! – mówił wzburzona posłanka Solidarnej Polski.

Dodała, że "chłopcy płaczą na tych zajęciach", dlatego skierowała do Ministra Edukacji interpelację. – Ja to rozumiem, bo mam syna. Gdybym próbowała mu założyć rajtuzki i spódniczkę w wieku 4-5 lat, to nie wiem czy by poszedł do przedszkola – mówił Kempa.

Posłanka opowiedziała, że w odpowiedzi minister edukacji został podkreślone, że te programy nie są zatwierdzone przez ministerstwo. – O co tu chodzi? Kto na to zezwala? – pytała Kempa

Tomasz Nałęcz na to powiedział: "Chodzę w rajstopkach. Żona mi je kupuje!"

Z kolei Andrzej Rozenek powiedział, że posłanka Kempa "go oświeciła". – Mam swoje zdjęcia z czasów przedszkolnych. W rajstopach. Poziom rozumowania Solidarnej Polski jest wstrząsający – stwierdził Rozenek.

Jednak najbardziej zaskoczony był Tomasz Nałęcz. – Chodzę w rajstopkach – wypalił profesor. – Naprawdę? – zapytała Monika Olejnik. – No! W zimny dzień...? No przecież moja męskość nie polega na tym, że mam rajstopy, tylko na czymś zupełnie innym. Żona mi je kupuje! – mówił śmiejąc się profesor Nałęcz.

(mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 905 85.22%
nie 157 14.78%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1264)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

504
78
~Xsawery 2013-12-22 (15:29) 11 miesięcy 26 dni 14 godzin i 9 minut temu

Nałęcz to niech sobie chodzi nawet w stringach i tęczowej koszuli ale jeśli w przedszkolu do którego pójdzie mój syn będzie coś takiego to będą ofiary..... Po drugie ktoś w wieku Nałęcza ma szansę mieć ukształtowaną osobowość i może się obronić przed kimś kto się będzie z niego naśmiewał dziecko w przedszkolu na pewno nie...

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

378
28
~tak jest 2013-12-22 (16:06) 11 miesięcy 26 dni 13 godzin i 32 minuty temu

Rodzice maja obowiazek bronic swoje dzieci przed terrorem urzednikow wszelkimi sposobami - to prawo ponad wszystkie inne!

odpowiedz

pokaż 18 ukrytych odpowiedzi

385
44
~Kris z USA 2013-12-22 (14:49) 11 miesięcy 26 dni 14 godzin i 49 minut temu

Jak dla mnie to Nalecz moze sie nawet oswiadczyc rozynkowi od palikota oraz chodzic w kraciastej spodnicy. Rece I chore umysly precz od dzieci.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

332
61
~ed 2013-12-22 (15:59) 11 miesięcy 26 dni 13 godzin i 39 minut temu

precz z teczowym terrorzmem w przedszkolach

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

294
46
~boby 2013-12-22 (15:11) 11 miesięcy 26 dni 14 godzin i 27 minut temu

ostatnio był artykuł jak dwóch gejów zaadoptowało dziecko i później je gwałcili mówiąc mu że to normalne. Więcej swobód! a my normalni staniemy się nienormalni... Nie od dziś wiadomo że to zbyt duża wolność rodzi patologie w przeciwieństwie do ostrego prawa.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

271
54
~Mariola 2013-12-22 (17:22) 11 miesięcy 26 dni 12 godzin i 16 minut temu

Ostatnio przezylam szok! Poszlam odebrac Maciusia z przedszkola. Gdy weszlam do srodka o malo nie zemdlalam. Synaek byl w ponczoszkach, mial zalozona spudniczke a na glowie mial korone niczym krolowa sniezka. Podeszlam do pani wychowaczyni z zapytaniem co sie dzieje? Ona mi odpowiada, ze przedszkolaki maja wlasnie warsztaty rownosciowe i zebym nie przeszkadzala, bo Macius wlasnie wybiera swoja plec. Zabralam natychmiast dzieciaka z tego przedszkola, siedzi teraz w domu z bacia.

odpowiedz

pokaż 14 ukrytych odpowiedzi

198
30
~karloos8 2013-12-22 (16:26) 11 miesięcy 26 dni 13 godzin i 12 minut temu

Walczmy o normalną POLSKĘ bez zachodniej DEWIACJI polegającej na wszechobecnym promowaniu na siłę HOMOSIÓW i TRANSlatorów!!! Już przedszkolakom chcą wciskać DEWIACJE jako coś normalnego!!! MASOŃSKO-ILLUMINACKIE POMIOTY realizują swój PLAN demoralizacji społeczeństwa

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

172
47
~rgtbh 2013-12-22 (16:26) 11 miesięcy 26 dni 13 godzin i 12 minut temu

brawo Kempa, precz z lewacką hołotą i tą nienormalną ideologią!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

142
17
~Prawdziwy 2013-12-22 (15:02) 11 miesięcy 26 dni 14 godzin i 36 minut temu

mężczyzna to nosi, co najwyżej, kalesony a nie rajstopy.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

134
20
~mama 2013-12-22 (17:55) 11 miesięcy 26 dni 11 godzin i 43 minuty temu

Panie Nałecz załoz pan sobie te rajstopy na głowe to nikogo nie obchodzi ale od naszych precz z łapami

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

137
26
~Olaf 2013-12-22 (16:43) 11 miesięcy 26 dni 12 godzin i 55 minut temu

Gdybym dowiedział się że ktoś potraktował tak mojego syna (przebrał go za dziewczynkę) to najpierw pozamiatałbym wychowawczynię a potem dyrektora placówki. Żadnych kuratoriów, policji i innych bzdetów. Tak bym wyprostował to towarzystwo że zapomnieliby jaką maja płeć.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

118
10
~Marcin 52 lata 2013-12-22 (17:57) 11 miesięcy 26 dni 11 godzin i 41 minut temu

Kiedy mnie matka próbowała ubierać w rajtuzy albo jakieś "babskie" (kolorowe, z pomponami, we wzorki...) ciuchy to była to dla mnie największa kara. To samo było ze spodniami na szelkach. Nawet skarpetki z wzorkami "w kotki" były dla mnie obciachowe. Owszem, inni chłopcy chodzili w rajtuzach - nie wnikałem, jak się w tym czuli bo miałem wtedy 7 lat, ale dla mnie to był wstyd. Nie wiem, skąd mi się to brało, z pewnością nikt mnie tego nie uczył.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

118
26
~darmar 2013-12-22 (16:18) 11 miesięcy 26 dni 13 godzin i 20 minut temu

Panie Nałęcz taki z pana bohater? , to przyjdź pan do pracy w tych rajstopach. Na te rajstopy zakładasz pan normalne męskie spodnie , po co ten sarkazm .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

100
12
~kaczy188 2013-12-22 (16:12) 11 miesięcy 26 dni 13 godzin i 26 minut temu

Więcej swobody praw a będziemy mieli gejowskie państwo wstyd! Brakuje tylko tego żeby 2 tatusiów mogło dzieci adoptować!!! Znając życie jeszcze to wywalczą!!! Pozwalajmy im na więcej......

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

96
10
~adam 2013-12-22 (17:41) 11 miesięcy 26 dni 11 godzin i 57 minut temu

Zboczone łapy precz od naszych dzieciaków!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

128
43
irek33 2013-12-22 (15:32) 11 miesięcy 26 dni 14 godzin i 6 minut temu

tępe zboki z PełO co wy chcec ie zrobić z Polski!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

89
7
~krakus57 2013-12-22 (14:50) 11 miesięcy 26 dni 14 godzin i 48 minut temu

Rozwiązać Senat i zmniejszyć Sejm o połowę

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

104
26
~bobas 2013-12-22 (15:57) 11 miesięcy 26 dni 13 godzin i 41 minut temu

Jakis pijacki humor ma ten nałęcz......smiac sie czy płakac? hmmm

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

80
5
~czy ona jest normalna? 2013-12-22 (16:26) 11 miesięcy 26 dni 13 godzin i 12 minut temu

Niech wskaze te placowki. Rodzice rozniesliby tych wychowawcow tak jak widac w opiniach. Politycy to oszusci. Wszyscy

odpowiedz

92
19
~sandraq 2013-12-22 (15:48) 11 miesięcy 26 dni 13 godzin i 50 minut temu

dziewczynka to dziewczynka,chłopiec to chłopiec.Dziewczynki chodza w sukienkach chlopcy nie.Dziewczynki bawia sie lalkami chlopcy samochodami.Czy to tak trudno pojąć?to co oni robią jest chore;/

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 19 godzin i 14 minut temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 19 godzin i 33 minuty temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 19 godzin i 43 minuty temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 17 godzin i 38 minut temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 17 godzin i 8 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28509