Strona główna serwisu
Awaria w PKO BP -​ klienci w całej Polsce bez pieniędzy

Awaria w PKO BP -​ klienci w całej Polsce bez pieniędzy

Przed godz. 16.00 usunięto trudności techniczne w funkcjonowaniu systemu informatycznego banku PKO BP. W komunikacie przesłanym Wirtualnej Polsce czytamy, ze wszystkie oddziały, serwis iPKO oraz call center pracują normalnie. Awaria trwała od 11.00.
W całej Polsce klienci nie mieli przez kilka godzin dostępu do swoich pieniędzy. Problemy techniczne uniemożliwiały korzystanie z usług bankowości elektronicznej, a także utrudniły wypłacanie pieniędzy w oddziałach banku.

W oddziale PKO BP w Słupsku klienci czekali na rozwiązanie problemu z dostępem do kont ponad trzy godziny. Na początku nie było wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany. Jak się dowiedziała Wirtualna Polska, PKO BP nie było pewne, czy system będzie działał jeszcze dziś. Pracowniczka biura prasowego banku uspokoiła jednak, że - mimo wcześniejszych informacji - można wypłacać pieniądze z bankomatów, oraz dokonywać płatności kartami w placówkach handlowych.

Z informacji Wirtualnej Polski wynika, że aktualnie nie można dokonywać płatności korzystając z bankowości elektronicznej. Utrudnione jest też dokonywanie operacji w oddziałach banku. Jak zapewnia bank w oświadczeniu przesłanym Wirtualnej Polsce, wszystkie złożone przez klientów w piątek zlecenia będą zrealizowane.


Konta bankowe ma w PKO BP około 6 mln 340 tysięcy osób.
IAR, wp

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (118)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Lukrecja 2011-01-08 (23:17) 20 godzin i 23 minut temu

dnia 7.01.2011 chcialam wyplacic z konta z bankomatu 980zl tak z konta mi sciaglo ale bankomat mi nie wyplacil i co robic dzwoni sie na infolinie a oni ze dobanku zeby isc wniosek wypelnic czlowiek musi sie prosic o swoja kase masakra

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~miroslaw krupinski 2010-04-09 (17:28) 2 godziny i 12 minut temu

no a teraz wpiszcie panstwo w wyszukiwarce Yahoo: - "Do kogo nalezy bank PKO BP". - Pasjinujace. Nie jest wykluczone ze obsluga klijentow w Polsce bedzie tylko w poniedzialki i czwartki, a w iine dni to takie rozne Katary, Bialorusie itp... Nie wiedzialem ze duchy Balcerowicza i Bagsika wciaz kraza nad "polskimi" bankami... Miroslaw Krupinski

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~miroslaw krupinski 2010-04-09 (15:57) 3 godziny i 43 minut temu

Euro na rynku swiatowym spadlo. Moze BP wykupuje Euro i ma deficyt salda. Miroslaw Krupinski

odpowiedz

zgłoś do moderacji