więcej

Awaria w PKO BP - klienci w całej Polsce bez pieniędzy.

IAR, wp.pl |  aktualizacja 2010-04-09 (16:34) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 2 godziny i 7 minut temu
drukuj

Przed godz. 16.00 usunięto trudności techniczne w funkcjonowaniu systemu informatycznego banku PKO BP. W komunikacie przesłanym Wirtualnej Polsce czytamy, ze wszystkie oddziały, serwis iPKO oraz call center pracują normalnie. Awaria trwała od 11.00.

W całej Polsce klienci nie mieli przez kilka godzin dostępu do swoich pieniędzy. Problemy techniczne uniemożliwiały korzystanie z usług bankowości elektronicznej, a także utrudniły wypłacanie pieniędzy w oddziałach banku.

W oddziale PKO BP w Słupsku klienci czekali na rozwiązanie problemu z dostępem do kont ponad trzy godziny. Na początku nie było wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany. Jak się dowiedziała Wirtualna Polska, PKO BP nie było pewne, czy system będzie działał jeszcze dziś. Pracowniczka biura prasowego banku uspokoiła jednak, że - mimo wcześniejszych informacji - można wypłacać pieniądze z bankomatów, oraz dokonywać płatności kartami w placówkach handlowych.

Z informacji Wirtualnej Polski wynika, że aktualnie nie można dokonywać płatności korzystając z bankowości elektronicznej. Utrudnione jest też dokonywanie operacji w oddziałach banku. Jak zapewnia bank w oświadczeniu przesłanym Wirtualnej Polsce, wszystkie złożone przez klientów w piątek zlecenia będą zrealizowane.

Konta bankowe ma w PKO BP około 6 mln 340 tysięcy osób.

(neska)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 12 41.38%
nie 17 58.62%

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (118)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Lukrecja 2011-01-08 (23:17) 3 lata 9 miesięcy 12 dni 19 godzin i 24 minuty temu

Bankomaty Kradna
dnia 7.01.2011 chcialam wyplacic z konta z bankomatu 980zl tak z konta mi sciaglo ale bankomat mi nie wyplacil i co robic dzwoni sie na infolinie a oni ze dobanku zeby isc wniosek wypelnic czlowiek musi sie prosic o swoja kase masakra

odpowiedz

0
0
~miroslaw krupinski 2010-04-09 (17:28) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 13 minut temu

Taaaaaaaaaaaaak
no a teraz wpiszcie panstwo w wyszukiwarce Yahoo: - "Do kogo nalezy bank PKO BP". - Pasjinujace. Nie jest wykluczone ze obsluga klijentow w Polsce bedzie tylko w poniedzialki i czwartki, a w iine dni to takie rozne Katary, Bialorusie itp... Nie wiedzialem ze duchy Balcerowicza i Bagsika wciaz kraza nad "polskimi" bankami... Miroslaw Krupinski

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~cesarz 2010-04-09 (15:40) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 1 minutę temu

IINTELIGO JUŻ DZIAŁA !!!!
psy

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~miroslaw krupinski 2010-04-09 (15:05) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 36 minut temu

symptomy wygdaja sie byc dziwnie znajome
- czy to nie powtorka z Wallstreet Flu? Nastepnym etapem (odpukuje) mozga byc zaleglosci w wyplacaniu wynagrodzen za prace a jeszcze nastepnym spowodowany panika wzrost cen. A ten PKO BP to firma w calosci polska? Miroslaw Krupinski

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~tmk 2010-04-09 (14:16) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 4 godziny i 25 minut temu

Jak się ma konto w lipnym banku to takie są efekty.
6 mln frajerów, co płaci za konto, przelewy, kartę. Jakby mało było darmowych kont.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~bb 2010-04-09 (14:20) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 4 godziny i 21 minut temu

awaria
Może ktoś z PKO BP powie mi, co mam dać rodzinie na obiad? Nie mam gotówki i nie mam dostępu do SWOICH pieniędzy. Nie można było przewidzieć takiej awarii? Z tego wynika, że zmuszanie nas do posiadania kont to lekkie nadużycie, oględnie mówiąc. Lepiej trzymać kasę w przysłowiowej skarpecie. Skandal i żenada!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~miroslaw krupinski 2010-04-09 (15:57) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 2 godziny i 44 minuty temu

czy to ma jakis zwiazek?
Euro na rynku swiatowym spadlo. Moze BP wykupuje Euro i ma deficyt salda. Miroslaw Krupinski

odpowiedz

0
0
~betty 2010-04-09 (15:45) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 2 godziny i 56 minut temu

ipko już działa
ja już mogę się zalogować.. Niestety nic nie przybyło.. :(

odpowiedz

0
0
~JamesBond007 2010-04-09 (15:29) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 12 minut temu

Pewnie za tym stoi organizacja CATS
All Your Base Are Belong To Us!

odpowiedz

0
0
~SSSSSSSSSSSSSSSS 2010-04-09 (15:20) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 21 minut temu

niedobrze
coś czuje że strace pieniądze - oby nie Inteligo nie działa co lipa a mam przelewy do zrealizowania

odpowiedz

0
0
~Mona75 2010-04-09 (15:18) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 23 minuty temu

Bez kasy
Nasza trzecia wojna światowa ot co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wystarczy ...................... Brak słów .............., mam pięć zł. w portfelu

odpowiedz

0
0
~złodzieje 2010-04-09 (15:15) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 26 minut temu

złodzieje
oddawac kase zlodzieje caly miesiac sie charuje a tu uj

odpowiedz

0
0
~gośc 2010-04-09 (15:04) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 37 minut temu

pomocy!!!!!!!
a może ktoś już wie czy bankomaty już działają?????

odpowiedz

0
0
~beeeeeeeeeee 2010-04-09 (14:47) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 54 minuty temu

kase da się wypłacic tlko jak sprawdzasz np. stan konta to wypluwa karte

odpowiedz

0
0
~anna 2010-04-09 (14:46) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 55 minut temu

pytanko
mama pytanie czy w oddziale banku to bedzie można normalnie wypłacić kase bo mi dziś miała wpłynąć rtata kredytu studenckiego i nie wiem czy ta kasa jest czy jej nie ma?

odpowiedz

0
0
~Ryszard 2010-04-09 (14:43) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 3 godziny i 58 minut temu

Awaria sieci komputerowej PKO BP
W Bytomiu awaria sieci komputerowej w banku PKO BP przy ulicy Dworcowej trwa już od kilku godzin i klienci nie mogą dokonać tam wpłat.Chyba czas wyciągnąć z tego wnioski i postarać się o rezerwowe połączenia między komputerami lub lepszy system obsługujący bank PKO BP.

odpowiedz

0
0
~Marik 2010-04-09 (14:35) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 4 godziny i 6 minut temu

KALECTWA
Mogłeś przewidzieć że masz rodzinę:P i będziesz jadł obiad:)aż mi żal

odpowiedz

0
0
milka-86 2010-04-09 (14:35) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 4 godziny i 6 minut temu

zalogową na ipko tez sie nie mozna
Przepraszamy, w tej chwili trwa przerwa techniczna. Spróbuj ponownie w późniejszym terminie. hehe a ja chce teraz przelać kase i co ludzie szykujema pozwik społeczny jest nas 6milionów

odpowiedz

0
0
~Taksido 2010-04-09 (14:23) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 4 godziny i 18 minut temu

WASZE BAJKI Z DZIECINSTWA?
czekam na propozycje;)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~maras88 2010-04-09 (14:33) 4 lata 6 miesięcy 12 dni 4 godziny i 8 minut temu

ojojoj
mnie sie udało wypłacic z bankomatu, ale nie moge wykonac zadnej innej operacji na koncie;(

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Sikorski o rozmowie z Politico: niektóre moje słowa zostały nadinterpretowane
dodane 2014-10-20 (23:05) 19 godzin i 36 minut temu

materiał wideo

Oscar de la Renta nie żyje
dodane 2014-10-21 (05:23) 13 godzin i 18 minut temu

Agencja AP: USA wypłaca emerytury wydalonym nazistom
dodane 2014-10-20 (21:38) 21 godzin i 3 minuty temu

Polscy lekarze postawili na nogi sparaliżowanego mężczyznę
dodane 2014-10-21 (02:37) 16 godzin i 4 minuty temu

Rosyjska prasa: Szwedzi znaleźli powód, żeby się zbroić
dodane 2014-10-20 (09:35) 1 dzień 9 godzin i 6 minut temu

Zmarł znany astronom i astrofizyk prof. Janusz Gil
dodane 2014-10-20 (09:30) 1 dzień 9 godzin i 11 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy wierzysz w pojednanie Tusk-Kaczyński?

liczba oddanych głosów: 31342