Strona główna serwisu
Antoni Macierewicz skomentował doniesienia o przeniesieniu szczytu NATO: Radio Erewań

Antoni Macierewicz skomentował doniesienia o przeniesieniu szczytu NATO: Radio Erewań

• Macierewicz zorganizował konferencję ws. szczytu NATO w Warszawie
• "Polska być może jest najlepiej przygotowana do tej roli"
• Szef MON: plotki o przeniesieniu szczytu NATO to Radio Erewań
- Polska została wybrana do tej roli, bo w tej chwili być może jest najlepiej do tego przygotowana - powiedział Antoni Macierewicz, zapowiadając szczyt NATO w Polsce.

- Mamy w pamięci to, że ciosy terroryzmu spadają na różne kraje, dlatego podjęliśmy nadzwyczajne wysiłki i decyzje gwarantujące bezpieczeństwo - stwierdził szef MON. Dodał, że "wszystkie służby i struktury" od dłuższego czasu przygotowują się, żeby "nie zdarzyło się nic nieprzewidzianego".

Minister skomentował także doniesienia o możliwym przeniesieniu szczytu NATO do innego kraju. - Różnorodne plotki należy uznać za coś w rodzaju Radia Erewań, jeżeli pamiętają państwo te dowcipy. Radio Erewań jest nieśmiertelne - żartował Macierewicz.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (135)
Nie zgadzam się z opinią
83
Zgadzam się z opinią
191
~ja 2016-03-23 (17:39) 22 godzin i 15 minut temu

Polska jest być może najlepiej przygotowana ???!!!! hahahahahah Rozp...lą tu wszystko bo my jesteśmy najlepsi pod skrzydłami pana Maciarewicza !!!!!!hahah masakra

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
35
Zgadzam się z opinią
122
~Jasiu 2016-03-23 (17:40) 22 godzin i 14 minut temu

Dobra zmiana! Rozwalajcie BOR, tolerujcie wybryki świra Antka który już kładzie na łopatki MON. On by mógł jeszcze GROM rozwalić, przecież to jednostka założona jeszcze w 1990 roku czyli przez oficerów LWP. Z WSI tak mu dobrze poszło zniszczył służbę, chyba do tej pory jeszcze nie mogą się pozbierać. Bo jak gdy politycy w nowych służbach są nagle dowódcami wojskowymi generałami :) Tumany bez przygotowania. Dziwicie się NATO ???? To zbyt poważna organizacja żeby tolerować takie zagrania jak robi PIS.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
116
~Illona 2016-03-23 (17:24) 22 godzin i 30 minut temu

antos! daj spokoj ...odpusc sobie swoje durne wywody.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
33
Zgadzam się z opinią
118
~Lech 2016-03-23 (17:26) 22 godzin i 28 minut temu

Jak patrze na Antka to wierze że wszystko jest możliwe.Jeżeli taki człowiek został ministrem to ja już nie mam słów. Okazuje się że nie liczy się intelekt tylo ugrupowanie z jakiego się wywodzisz a ze nie fachowiec kogo to interesuje... Prezes powiedział tak i cicho sza

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
25
Zgadzam się z opinią
107
~jerzy 2016-03-23 (17:35) 22 godzin i 19 minut temu

szczyt powinien być przeniesiony.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
95
leszek.kurpiewski 2016-03-23 (17:51) 22 godzin i 3 minuty temu

W patetycznym tonie p. minister Macierewicz mówi dużo, zapominając o tym, że polityka, to nie warcaby, zajmują się nią bardzo poważni ludzie, którym zależy na wzajemnym bezpieczeństwie i nikt nie wyłamuję się w żaden sposób z raz podjętych zobowiązań i prowadzenia polityki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
58
~MR 2016-03-23 (18:01) 21 godzin i 53 minut temu

Czegoś nie rozumiem. Wg PIS stan Polski po rządach PO jest katastrofalny. Mówili o tym podczas kampanii wyborczej, mówią o tym teraz (Kempa zrzuca na PO winę za wypadek prezydenckiej limuzyny, Zieliński mówi o braku odpowiedniej ilości funkcjonariuszy w BOR i być może konieczności rozwiązania tej formacji, Błaszczak zarzuca poprzedniej władzy, że Policja nie dostawała odpowiednich podwyżek płac, itd.). To jak to jest możliwe, że wg Maciarewicza szczyt NATO powinien się odbyć w Polsce, bo Polska jest do tego najlepiej przygotowana? Dodam, że decyzja o tym, że tegoroczny szczyt NATO mam się odbyć w Warszawie, została ogłoszona w maju 2015, czyli w momencie, kiedy "Polska była w ruinie"...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
46
~Ja-z 2016-03-23 (18:28) 21 godzin i 26 minut temu

Macierewicz jako minister i przedstawiciel rządu RP znowu obraził. Tym razem Ormian, czyli obywateli Armenii, gdzie stolicą jest Erywań, a spolszczony Erewań. Jako polityk nie powinien używać dowcipu, gdzie w negatywnym ujęciu znajduje się inna nacja. Ten człowiek chlapie ozorem bez opamiętania, jak drugi chlapacz z tego rządu - Waszczykowski. Toruńska bozia poskąpiła mu rozumu, za to nie poskąpiła błazenady.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
45
~Ewa 2016-03-23 (19:08) 20 godzin i 46 minut temu

Ten osobnik to blamaż dla Polski.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
39
~wolny_POznań 2016-03-23 (18:40) 21 godzin i 14 minut temu

co on bredzi? i ten ton głosu ... jak ksiąź. Czy oni wszyscy razem z ta pozalsięboże beatą mają szkolenia z przemawiania w Toruniu?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
34
~HM 2016-03-23 (19:34) 20 godzin i 20 minut temu

Urwa! z jednej strony Państwo Islamskie z drugiej macierewicz! Kumulacja jak w totka!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
22
~Kazim 2016-03-23 (19:24) 20 godzin i 30 minut temu

Polska będzie przygotowana jak rząd zacznie zatrudniać profesjonalistów zamiast zwolenników.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
25
~arak 2016-03-23 (19:05) 20 godzin i 49 minut temu

"Polska być może jest najlepiej przygotowana do tej roli" -ten deb...pierd...teraz takie rzeczy?dybby nie jego ,,wizje,, bylibysmy dzisiaj krajem majacym najlepszy wywiad na bliskim wschodzie,dalej nie dociera do zakutych łbow ze rozwalenie WSI podanie nazwisk agentow,informatorow,postawiło nas w roli ofiar pod scianą?moze ktoz w koncu zaskoczy,ze prywatna wojna tego czlowieka kończy sie jak widac?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
23
~time 2016-03-23 (18:59) 20 godzin i 55 minut temu

teraz mali i złośliwi są przy korycie i wydaje im się,że rządzą,ale do CZASU....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
24
~jacek 2016-03-23 (18:41) 21 godzin i 13 minut temu

ten czlowiek niedosc ze powinien odejsc z rzadu to powinii go zamknac w psychiatryku razem z reszta tej bandy , on jest w stanie tylko rozpetac wojne w polsce ze wszystkimi krajami

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
22
~kartoflany bubek 2016-03-23 (19:01) 20 godzin i 53 minut temu

Czy chodzi o to radio, co ma zwiazki z telewizja Trwam ???////

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
22
~redskin 2016-03-23 (18:58) 20 godzin i 56 minut temu

antonio żeby cię zdziwienie trafiło w ten obłąkany sagan !!!! nikt normalny tu nie przyjedzie !!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
24
~Smerf 2016-03-23 (18:26) 21 godzin i 28 minut temu

pacjent Antoni Macierewicz ,uciekinier z zakładu dla psychicznie chorych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
17
~prorok 2016-03-23 (19:27) 20 godzin i 27 minut temu

po pierwszej bombie w Polsce zapomnicie nawiedzeni o Smolensku ,zamachu-zaczniecie sie pytac,co zrobiono w tej materii w Polsce?a goowno zrobiono bo pis zajety ,,wyjasnianiem,,oderwany od rzeczywistosci juz zostawił was samych,jazda dopiero sie zacznie,zajeci podsłuchami,organizowaniem oddziałow samoobrony,wizytacja izb pamieci w jednostkach-naprawde te durnie nie widza co sie dzieje?jak sie barany obudzicie to przynajmniej bedziecie wiedziec komu dziekowac.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
22
~Wojciech 2016-03-23 (17:59) 21 godzin i 55 minut temu

Moi drodzy najwyższy czas , żeby porzucić złudzenia , że NATO w godzinie próby pomoże nam przed agresją Rosji. Mogą organizować szczyt NATO nawet na Antarktydzie. To nie ma większego znaczenia.

odpowiedz