PAP/Gazeta Wyborcza | dodane 2010-03-15 (05:20)
(tbe)


Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
okupacja...
bohaterami byli żołnierze AK itp. bo walczyli z wrogiem a kim są polacy okupujący obcą ziemię???
NIE WIEM
DLACZEGO TAM GDZIE GINA ŻOŁNIERZE NIE JEST OBECNY ŁEBEK TEN KTÓRY MÓWI ZE JEST NACZELNIKIEM WOJSKA
jaką wojnę wygrało samdzielnie
to elitarne wojsko oprócz secesyjnej
Do agentury kremlowskiej - możecie pocałować moją kobyłę w zadek
chabety putina
ZAORAĆ AMERYKĘ!
Tysiące trupów w Wietnamie, Somalii, Afganistanie, Iraku, miliony wyrżniętych Indian, a (anty)polski rząd nadal wspiera jankeskich bandytów i morderców w zamian za petrodolary. Niech USA zostawi nas w spokoju! Mam nadzieję, że kiedyś Iran, Korea Północna i inne niezależne państwa połączą się i rozpieprzą ten judeoamerykański gułag.
Ci to pokażą
"naszym" jak ostrzeliwuje się wioski tak aby nikt z ostrzelanych już nie pyskował ;-)
Uczmy się od najlepszych !!
Kościuszko i Pułaski??
Czy ktoś może pamięt lub wie, ilu żołnierzy pod swoją komendą mieli T.Kościuszko i K.Pułaski? Coś mi się wydaje, że więcej niż 1 tys. :-)
wojenna gazeta
wielbiąca zbrodniarza wojennego busha i jego zbrodniczą ferajnę , gdy ten zbrodniarz wielbiony przez pisowców, napadł na Irak
GW paplała idiotyzmy, wychwalające tego zbrodniarza i najemników sldowskich - wysłanych ku pomocy temu zbrodniazrowi przez ekipę sldowską.
Więc nie teraz ta GW - milczy-tego badziewia już nie kupuję.
Es gibt nicht langweiliges als "Wyborcza" zu lesen!!!
Nie te redaktoryse to przetłumaczą z tego Deutsch.
wojna
Niech ameryka zabierze to swoje elitarne wojsko i odczepi się od nas.
Do agentury kremlowskiej - możecie pocałować moją kobyłę w zadek
chabety putina
Do agentury kremlowskiej - możecie pocałować moją kobyłę w zadek
chabety putina
CHYBA JUŻ NIEDŁUGO
Całe nasze wojsko bedzie w Afganistanie.
wdzięczność
Odpowiadać za "wybryki" Amerykanów-bezcenne.
Bedziemy sie wstydzic
a moze ponosic odpowiedzialnosc,wojna przynosi najczesciej zbrodnie.
po co?!?!
wolę zwykłą wizę turystyczną niż ich "elitarne" wojsko.
Polska to markietanka-nieważne kto ją przeleci, Niemcy czy Sowieci
...jakby mało było do wykarmienia , utrzymania i zaopatrzenia w superdrogie zabawki rodzimego chowu mundurnych mundurni...
Kolaboracja czyli współpraca
z agresorem na biedne państwo nie przynosi chluby.Ci co kolaborowali z Niemcami odsiadywali długoletnie wyroki w Polsce a ich nazwiska można odnaleźć w IPN
WYCOFAĆ...
Politycy w kraju - wycofajcie Polskich Żołnierzy z Afganistanu a nie powiększacie liczbę Naszych w tej wojnie.
OBYWATELI FEDERACJI ROSYJSKIEJ AGENTÓW PUTINA PROSIMY: ...
...VALITE OTSIUDA! NIE PODSZYWAJCIE SIĘ POD POLAKÓW, ORAZ O NIE PISZCIE TYCH GŁUPICH ANTY-POLSKICH KOMENTARZY ŻYWCEM WZIĘTYCH Z PROPAGANDY MOSKIEWSKICH MEDIÓW.
Brawo!! Gonić
durnych talibów!! To talibowie są zakałą tamtej ziemi. To oni zabili Masuda i po wycofaniu Rosjan wszczęli wojnę domową.
Prawda jest taka: gdyby koalicja się dziś wycofała to talibowie znów doprowadzą do wybuchu wojny domowej. Kraj podzieli się na dwie części: sojusz plemion z północy (Tadżykowie, Turkmeni, Kirgizji, Hazarowie) i Pasztuńskie południe i będą się wyżynać kolejne 20 lat.
Dziś oskarża się koalicję NATO o okupację Afganistanu a gdyby NATO się wycofało (wtedy na 100% wybucha krwawa wojna domowa) wtedy zostało by oskarżone o przyzwolenie na ludobójstwo.
TĘPIĆ TALIBÓW.

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24