Strona główna serwisu
25 kg marihuany o wartości ponad miliona złotych przechwycone przez policję

25 kg marihuany o wartości ponad miliona złotych przechwycone przez policję

• Policjanci z Grudziądza udaremnili przemyt 25 kilogramów marihuany
• Łączna wartość narkotyków to ponad milion złotych
• Zatrzymani przemytnicy to dwaj 25-letni mieszkańcy Grudziądza
• Grozi im kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 3 lata
25 kg marihuany o wartości ponad miliona złotych przejęte przez policję 25 kg marihuany o wartości ponad miliona złotych przejęte przez policję ()
Przemyt pokaźnej ilości narkotyków został udaremniony w ostatni czwartek w Zgorzelcu, jednak dopiero dziś policja ujawniła fakty. Akcję przeprowadzili policjanci z Grudziądza we współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Marihuanę próbowali przemycić dwaj mieszkańcy Grudziądza. Jadąc samochodem dostawczym zostali zatrzymani przez patrol Straży Granicznej. Strażnicy w trakcie kontroli na jednej z palet z ciastkami zauważyli skrzynię, w której znajdowały się dwa pakunki owinięte czarną folią. Po analizie okazało się, że worki wypełnione są marihuaną o łącznej wadze 25 kilogramów.

Łączna wartość narkotyków, które przejęli policjanci z Grudziądza to ponad milion złotych. Według szacunków można było przygotować z niej 50 tysięcy porcji. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch 25-latków. Wobec jednego z nich sąd na wniosek prokuratury rejonowej w Zgorzelcu zdecydował się zastosować 3-miesięczny areszt. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 3 lata.


Policja.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (11)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~daruś 2016-02-23 (14:27) 4 godziny i 5 minut temu

U mnie na wiosce policja złapała gostka z woreczkiem marihuany i też ma siedzieć 3 lata wniosek= jak sie bawic to na całego!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
12
~Dobko P. 2016-02-23 (16:37) 1 godzinę i 55 minut temu

Wielki sukces 2 komend policyjnych i 1 strażniczej. Tyle "narkotyków" :())) A gorzała i fajki to są także "narkotyki", tylko legalne, bo z każdej złotówki z ich sprzedaży nasze wspaniałe państwo zabiera 60gr haraczu na wypłaty dla nierobów-pociotków rządzącej aktualnie partii i na wystawne życie urzędników, którzy z punktu widzenia obywateli są w 70% przypadków zupełnie niepotrzebni. I taka forma złodziejstwa (czyli okradanie obywateli na każdym kroku) nie wyczerpuje znamion działalności przestępczej ??? Otóż nie, a dzieje się tak dlatego, że to owo chore, przestępcze państwo decyduje o tym, kogo uznać za przestępcę :))) Może już czas, aby polscy obywatele zafundowali sobie państwo służące ich dobru, a nie karmiące świnie przy korycie zwane PiS, PO czy PSL ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
9
~Lipmen 2016-02-23 (15:29) 3 godziny i 3 minuty temu

Bedzie lipa w bydzi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~vanessa 2016-02-24 (13:47) 4 godziny i 45 minut temu

Niech w końcu zalegalizują w Polsce i będzie spokój.Poza tym chorzy ludzie na raka potrzebują w jakiś sposób sie ratować chociażby olejem z marihuany.Zawsze nasz Kraj bedzie 15 lat za murzynami!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~lolo 2016-02-23 (21:16) 21 godzin i 16 minut temu

Milion złotych hahaha

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~33 2016-03-07 (20:52) 21 godzin i 40 minut temu

25 tys gramów świadczy o tym ile osób pali. Zakładając, że dostawców jest jednocześnie nie mniej niż 20/powiat, porcja na skręta to 0,5g, a wielu pali co sami wyhodują otrzymujemy liczbę palaczy na powiat. Podzielmy ją NAWET przez 2 (niektórzy kupią więcej razy, lub większe porcje), to i tak mamy 0,5 mln ludzi. Wszystkich nie zamkniecie, nawet jak się zes.acie:))

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~stefan 2016-03-18 (12:03) 6 godzin i 29 minut temu

Ciekawe jakim cudem z 25 kg zobili 50 tys porcji haha zawsze musza cos dodac od siebie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~T 2016-03-02 (21:35) 20 godzin i 57 minut temu

50000 tysiecy porcji to nie bedzie milion zlotych ... 2 miliony juz predzej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~Polmos 2016-03-07 (20:38) 21 godzin i 54 minut temu

Buahahaha..."narkotyki".Sukces uczczono mlekiem?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Polmos 2016-03-07 (20:47) 21 godzin i 45 minut temu

Taki to "sukces",efekciarski ale nie efektywny.Rynek nie lubi prózni.Na ulice rzucą duzo tansze zamienniki czyli tzw.maczanki(dopalacze) żeby odbic strate.

odpowiedz