Strona główna serwisu
Ryszard Czarnecki: mój teść, gen. Mirosław Hermaszewski startuje w wyborach do PE z listy SLD
Ryszard Czarnecki: mój teść, gen. Mirosław Hermaszewski startuje w wyborach do PE z listy SLD

Ryszard Czarnecki: mój teść, gen. Mirosław Hermaszewski startuje w wyborach do PE z listy SLD

- Mój teść, generał Mirosław Hermaszewski ma startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z pierwszego miejsca na liście SLD na Mazowszu - powiedział Superstacji Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Dodał, że Hermaszewski jest bardzo dobrym dziadkiem i bardzo dobrym ojcem. - O polityce niespecjalnie rozmawiamy - dodał Czarnecki.
Mirosław Hermaszewski Mirosław Hermaszewski () Zobacz galerię
- Myślę, że w wielu polskich rodzinach jest tak, że czasem teść ma inne poglądy niż zięć, czy teściowa, inne niż synowa. To nie powinno prowadzić do animozji, czy niesnasek - mówi Superstacji Ryszard Czarnecki.

Czarnecki, który od 2009 r. jest posłem do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS, w czwartek został członkiem sztabu wyborczego partii. W majowych wyborach zamierza on ubiegać się o reelekcję.

Według Superstacji, nie zapadła jeszcze decyzja, z którego okręgu będzie kandydował, ale na pewno nie będzie to Mazowsze, gdzie musiałby walczyć o mandat z teściem.

Generał Mirosław Hermaszewski ma 72 lata. 27 czerwca 1978 roku jako pierwszy i do tej pory jedyny Polak poleciał w kosmos.

Źródło: Superstacja
Superstacja

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (398)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~Sojuz 2014-01-10 (15:55) 8 godzin i 12 minut temu

Prawidłowo. Jak naród żyje w KOSMOSIE , musi mieć fachowca w Brukseli. Wsio poniatno.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~lolek66 2014-01-10 (15:49) 8 godzin i 18 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~zięc 2014-01-10 (15:46) 8 godzin i 21 minut temu

MOJA TESCIOWA TEŻ JUŻ JEST NA STARTERACH MODLE SIE ZEBY TAK WSZYSTKO ODPALIŁO I PALIWA JEJ STARCZYŁO DO BRUKSELI

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~Gna... 2014-01-10 (15:36) 8 godzin i 31 minut temu

Panie Generale -wspólczuję Panu takiego zięcia.Córka miała taki kiepski gust?? dlaczego jej Pan nie obronił?ale Panu grauluje startu.powodzenia...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~pepka 2014-01-10 (15:36) 8 godzin i 31 minut temu

A po jakiemu generał się tam dogada? Zna tylko polski i ruski jazyk.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~wróżka 2014-01-10 (15:34) 8 godzin i 33 minut temu

rosyjski zna, w Rosji szkolony to nadaje się do PE.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~al 2014-01-10 (15:34) 8 godzin i 33 minut temu

Pan generał kosmonauta, raz poleciał w kosmos, wierzę że wiedział co robi. Następnie był we WRON w tym wypadku twierdzi, że nie wiedział co robi i dlaczego. Teraz odlatuje trzeci raz. O pryncypia będzie się spierał z zięciem Ryśkiem wędrowniczkiem z PiS. Ze względu na takich kandydatów nie będę głosował, więc partyjni liderzy nie przekonujcie mnie, że jest to obywatelski obowiązek, gdyż to jest TYLKO I AŻ moje prawo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~xyz360 2014-01-10 (15:26) 8 godzin i 41 minut temu

No widzicie jak jeden szanuje drugiego p. Ryszard nie wstydzi sie swojego tescia a inni wstydza sie swoich rodzicow,dziadkowladnie to tak i ida w ZAPARTE juz tak maja w genach do osmego pokolenia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
6
~bolanda 2014-01-10 (21:39) 2 godziny i 28 minut temu

Rychu, czy Ty się c h e ł p i s z "taaakim" zięciem, czy dyskretnie UBOLEWASZ ??? Nie dziwota, że ten PE, jest taki OGRANICZONY i ma pijacki wygląd na zdjęciu!!! A swoją drogą to....., wlazłeś w rodzinne gów_o !!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Klio 2014-01-10 (18:15) 5 godzin i 52 minut temu

Hermaszewski gadzi pisowskimi śmieciami "Rozumiem, że pokazując na okładce tygodnika Newsweek postać znanego posła. Kierowali się Państwo znanym powiedzeniem o wysłaniu w kosmos ludzi bez możliwości powrotu, ludzi którzy na naszej Ziemi nie sprawdzili się, którzy się skompromitowali, ośmieszyli, którzy są nam Ziemianom niepotrzebni....."

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Kołowy 2014-01-10 (18:15) 5 godzin i 52 minut temu

a dej se Pan spokój !Lepiej oddaj Pan mocz.Będzie lżej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~alex 2014-01-10 (17:55) 6 godzin i 12 minut temu

Daj spokój człowieku . Jeszcze Cię tam nie było . To nie jest dla emerytów i podstarzałych dziadków w myśl przysłowia . .... Do młodzieży świat należy stary robi młody leży....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~pat 2014-01-10 (17:54) 6 godzin i 13 minut temu

mlodych, wyksztalconych ze znajomoscia jezykow obcych do parlamentu UE a nie dziadkow! swoim posadke trzeba dac... wstyd.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~kapral 2014-01-10 (17:51) 6 godzin i 16 minut temu

majac takiego zięcia juz dawno powinien se w łep strzelić!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~zgred 2014-01-10 (17:38) 6 godzin i 29 minut temu

Jakbym miał takiego zięcia jak Czarnecki tobym się pochlastał.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~Polak 2014-01-10 (17:36) 6 godzin i 31 minut temu

Ale Pan Bozia ukarał Hermaszewskiego takim zieciem. Ale obciach! Panie Hermaszewski pan sie nie przyznaje do tego bo to wstyd!. Ciekawe, czy ten "wszystkowiedzący logopeda" wyciula Bońka, bo też sie na tym zna. A propos. Panie Miler nie rób pan jaj , dla sowicie opłacanych oficerów Wojskowej Radny Ocalenia Narodowego miejsce jest gdzie indziej!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~max 2014-01-10 (17:34) 6 godzin i 33 minut temu

co taki gość może wnieść do parlamentu ??????!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~ghhjgjgj 2014-01-10 (17:33) 6 godzin i 34 minut temu

to sa ludzie sterani praca w PRL_U

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~mr 2014-01-10 (17:32) 6 godzin i 35 minut temu

Umieją się ustawić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~mik 2014-01-10 (17:27) 6 godzin i 40 minut temu

Co emeryturę ma za małą???

odpowiedz