więcej

Ryszard Czarnecki: mój teść, gen. Mirosław Hermaszewski startuje w wyborach do PE z listy SLD.

Superstacja |  dodane 2014-01-10 (15:09) 1 rok 21 dni 2 godziny i 1 minutę temu
drukuj


Mirosław Hermaszewski opinie
- Mój teść, generał Mirosław Hermaszewski ma startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z pierwszego miejsca na liście SLD na Mazowszu - powiedział Superstacji Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Dodał, że Hermaszewski jest bardzo dobrym dziadkiem i bardzo dobrym ojcem. - O polityce niespecjalnie rozmawiamy - dodał Czarnecki.

- Myślę, że w wielu polskich rodzinach jest tak, że czasem teść ma inne poglądy niż zięć, czy teściowa, inne niż synowa. To nie powinno prowadzić do animozji, czy niesnasek - mówi Superstacji Ryszard Czarnecki.

Czarnecki, który od 2009 r. jest posłem do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS, w czwartek został członkiem sztabu wyborczego partii. W majowych wyborach zamierza on ubiegać się o reelekcję.

Według Superstacji, nie zapadła jeszcze decyzja, z którego okręgu będzie kandydował, ale na pewno nie będzie to Mazowsze, gdzie musiałby walczyć o mandat z teściem.

Generał Mirosław Hermaszewski ma 72 lata. 27 czerwca 1978 roku jako pierwszy i do tej pory jedyny Polak poleciał w kosmos.

Źródło: Superstacja

(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 46 22.12%
nie 162 77.88%

Przeczytaj też

Mirosław Hermaszewski miał wypadek samochodowy

dodane 2013-05-24 (15:07) 1 rok 8 miesięcy 7 dni 2 godziny i 2 minuty temu

Mirosław Hermaszewski: czułem czyjąś obecność w kosmosie

dodane 2013-04-12 (08:24) 1 rok 9 miesięcy 19 dni 8 godzin i 45 minut temu

Mirosław Hermaszewski w kosmosie

aktualizacja 2012-06-27 (10:28) 2 lata 7 miesięcy 4 dni 6 godzin i 41 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (398)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
0
~Sojuz 2014-01-10 (15:55) 1 rok 21 dni 1 godzinę i 14 minut temu

Prawidłowo. Jak naród żyje w KOSMOSIE , musi mieć fachowca w Brukseli. Wsio poniatno.

odpowiedz

3
0
~lolek66 2014-01-10 (15:49) 1 rok 21 dni 1 godzinę i 20 minut temu

to wyleci w kosmos

odpowiedz

3
0
~zięc 2014-01-10 (15:46) 1 rok 21 dni 1 godzinę i 23 minuty temu

MOJA TESCIOWA TEŻ JUŻ JEST NA STARTERACH MODLE SIE ZEBY TAK WSZYSTKO ODPALIŁO I PALIWA JEJ STARCZYŁO DO BRUKSELI

odpowiedz

4
1
~Gna... 2014-01-10 (15:36) 1 rok 21 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

Panie Generale -wspólczuję Panu takiego zięcia.Córka miała taki kiepski gust?? dlaczego jej Pan nie obronił?ale Panu grauluje startu.powodzenia...

odpowiedz

3
0
~pepka 2014-01-10 (15:36) 1 rok 21 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

A po jakiemu generał się tam dogada? Zna tylko polski i ruski jazyk.

odpowiedz

3
0
~wróżka 2014-01-10 (15:34) 1 rok 21 dni 1 godzinę i 35 minut temu

rosyjski zna, w Rosji szkolony to nadaje się do PE.

odpowiedz

3
0
~al 2014-01-10 (15:34) 1 rok 21 dni 1 godzinę i 35 minut temu

Pan generał kosmonauta, raz poleciał w kosmos, wierzę że wiedział co robi. Następnie był we WRON w tym wypadku twierdzi, że nie wiedział co robi i dlaczego. Teraz odlatuje trzeci raz. O pryncypia będzie się spierał z zięciem Ryśkiem wędrowniczkiem z PiS. Ze względu na takich kandydatów nie będę głosował, więc partyjni liderzy nie przekonujcie mnie, że jest to obywatelski obowiązek, gdyż to jest TYLKO I AŻ moje prawo.

odpowiedz

3
0
~xyz360 2014-01-10 (15:26) 1 rok 21 dni 1 godzinę i 43 minuty temu

No widzicie jak jeden szanuje drugiego p. Ryszard nie wstydzi sie swojego tescia a inni wstydza sie swoich rodzicow,dziadkowladnie to tak i ida w ZAPARTE juz tak maja w genach do osmego pokolenia

odpowiedz

6
4
~bolanda 2014-01-10 (21:39) 1 rok 20 dni 19 godzin i 30 minut temu

Rychu, czy Ty się c h e ł p i s z "taaakim" zięciem, czy dyskretnie UBOLEWASZ ??? Nie dziwota, że ten PE, jest taki OGRANICZONY i ma pijacki wygląd na zdjęciu!!! A swoją drogą to....., wlazłeś w rodzinne gów_o !!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~Klio 2014-01-10 (18:15) 1 rok 20 dni 22 godziny i 54 minuty temu

Hermaszewski gadzi pisowskimi śmieciami "Rozumiem, że pokazując na okładce tygodnika Newsweek postać znanego posła. Kierowali się Państwo znanym powiedzeniem o wysłaniu w kosmos ludzi bez możliwości powrotu, ludzi którzy na naszej Ziemi nie sprawdzili się, którzy się skompromitowali, ośmieszyli, którzy są nam Ziemianom niepotrzebni....."

odpowiedz

2
0
~Kołowy 2014-01-10 (18:15) 1 rok 20 dni 22 godziny i 54 minuty temu

a dej se Pan spokój !Lepiej oddaj Pan mocz.Będzie lżej.

odpowiedz

2
0
~alex 2014-01-10 (17:55) 1 rok 20 dni 23 godziny i 14 minut temu

Daj spokój człowieku . Jeszcze Cię tam nie było . To nie jest dla emerytów i podstarzałych dziadków w myśl przysłowia . .... Do młodzieży świat należy stary robi młody leży....

odpowiedz

3
1
~pat 2014-01-10 (17:54) 1 rok 20 dni 23 godziny i 15 minut temu

mlodych, wyksztalconych ze znajomoscia jezykow obcych do parlamentu UE a nie dziadkow! swoim posadke trzeba dac... wstyd.

odpowiedz

2
0
~kapral 2014-01-10 (17:51) 1 rok 20 dni 23 godziny i 18 minut temu

majac takiego zięcia juz dawno powinien se w łep strzelić!!!!!

odpowiedz

3
1
~zgred 2014-01-10 (17:38) 1 rok 20 dni 23 godziny i 31 minut temu

Jakbym miał takiego zięcia jak Czarnecki tobym się pochlastał.

odpowiedz

4
2
~Polak 2014-01-10 (17:36) 1 rok 20 dni 23 godziny i 33 minuty temu

Ale Pan Bozia ukarał Hermaszewskiego takim zieciem. Ale obciach! Panie Hermaszewski pan sie nie przyznaje do tego bo to wstyd!. Ciekawe, czy ten "wszystkowiedzący logopeda" wyciula Bońka, bo też sie na tym zna. A propos. Panie Miler nie rób pan jaj , dla sowicie opłacanych oficerów Wojskowej Radny Ocalenia Narodowego miejsce jest gdzie indziej!!

odpowiedz

2
0
~max 2014-01-10 (17:34) 1 rok 20 dni 23 godziny i 35 minut temu

co taki gość może wnieść do parlamentu ??????!!!!!!

odpowiedz

2
0
~ghhjgjgj 2014-01-10 (17:33) 1 rok 20 dni 23 godziny i 36 minut temu

to sa ludzie sterani praca w PRL_U

odpowiedz

2
0
~mr 2014-01-10 (17:32) 1 rok 20 dni 23 godziny i 37 minut temu

Umieją się ustawić.

odpowiedz

2
0
~mik 2014-01-10 (17:27) 1 rok 20 dni 23 godziny i 42 minuty temu

Co emeryturę ma za małą???

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta
dodane 2015-01-31 (13:55) 3 godziny i 14 minut temu

Decyzja ws. kandydatury Ryszarda Kalisza na prezydenta - 28 lutego
dodane 2015-01-31 (14:50) 2 godziny i 19 minut temu

Rolnicy zablokują drogi w całej Polsce. Najpierw krajową "dwójkę"
dodane 2015-01-31 (14:32) 2 godziny i 37 minut temu

Ogromne korki na zakopiance. Policja: wybierajcie alternatywne trasy
dodane 2015-01-31 (14:59) 2 godziny i 10 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 4682